Poznaj punkty erogenne i rozpal swojego faceta- erotyczna mapa ciała mężczyzny.

Różnego rodzaju map uczymy się już od najmłodszych lat. Najpierw poznajemy drogę do naszego domu, później z przyjaciółmi bawimy się w podchody. W podstawówce poznajemy mapę naszego kraju, a w szkole średniej całego świata. Jest jednak jeszcze jedna mapa, którą wraz z wiekiem poznaje każda kobieta- erotyczna mapa ciała mężczyzny. Mimo tego, że każdy mężczyzna ma inne upodobania- u każdego z nich główne punkty erogenne pozostają zazwyczaj bez zmian.

men

 

Erotyczna mapa ciała mężczyzny.

Stopy- z pewnością nie tak łatwo wpadłybyśmy na pomysł, że czułe gesty na stopach mężczyzny także mogą wzbudzić jego pożądanie. Oby najlepiej pobudzić mężczyznę- należy ugniatać palcami podeszwy stóp. Nie musimy się jednak ograniczać do delikatnych gestów- stopy to miejsce ciała mężczyzny, które zdecydowanie woli mocniejszy i intensywniejszy dotyk.

Usta i płatki uszu- to wyjątkowe punkty erogenne, także u kobiet. Delikatne muskanie płatków uszu, czy ust potrafi doprowadzić do prawdziwej rozkoszy zarówno mężczyznę jak i kobietę. Delikatne przegryzanie uszu może wzbudzić pożądanie w bardzo krótkim czasie. Także czułe gesty pozostawione na płatkach uszu mężczyzny nie pozostaną mu obojętne.

Brodawki- jeśli myślisz, że brodawki mężczyzn są obojętne na pieszczoty, to naprawdę bardzo się mylisz. Rzadko któy mężczyzna się do tego przyznaje, jednak delikatna zabawa jego brodawkami i otoczką potrafią wzbudzić w nim pożądanie i doprowadzić go do czystego szaleństwa. Także chuchanie, oraz delikatne, czułe gesty językiem wzbudzą w mężczyźnie pożądanie.

Jak rozpalić faceta?

Kark- dotykanie męskiego karku nie tylko pozwala mężczyźnie się odprężyć, ale i może spowodować, że nabierze on ochoty na seks.

Brzuch i tors- to stałe punkty erogenne, niezawodne u każdego mężczyzny. Panowie uwielbiają być dotykani w tych miejscach, co dodaje im swojego rodzaju męskości i sprawia, że podnosi im się libido. Chcąc sprawić przyjemność swojemu mężczyźnie możemy masować jego klatkę piersiową zarówno rękoma, jak i językiem, co z całą pewnością wzbudzi w nim pożądanie. Czułe gesty, delikatne kółka językiem wokół pępka- zresztą, czy jest ktoś, komu nie sprawia to przyjemności? Pamiętajmy także o tym, że im niżej zapuszczą się nasze dłonie, tym większa przyjemność dla naszego partnera.

Jądra i moszna- to niezwykle wrażliwe miejsca mężczyzny, dlatego silne ich ugniatanie i ściskanie z całą pewnością nie sprawi Twojemu partnerowi przyjemności. Aby wzbudzić w mężczyźnie pożądanie wystarczy delikatnie otulić ręką mosznę.

Członek… Niestety nie każda kobieta zdaje sobie sprawę z tego, że nie lubi on tak samo intensywnych pieszczot na całej swojej długości. Podstawa penisa jest najmniej wrażliwa na pieszczoty, zatem tam możemy  pozwolić sobie na bardziej intensywne gesty. Z kolei żołądź i wędzidełko to najbardziej wrażliwe miejsca męskiego ciała, gdzie docierają nawet najmniejsze bodźce, zatem pamiętajmy, by pokusić się wyłącznie o czułe gesty. Nawet najdelikatniejszy dotyk męskiego penisa jest w stanie bardzo szybko wzbudzić w nim pożądanie.

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

0 (0 Votes)

Summary

9,9Score

9,9

Brak komentarzy do "Poznaj punkty erogenne i rozpal swojego faceta- erotyczna mapa ciała mężczyzny."

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress