Myślisz, że wiesz wszystko o seksie? Poznaj 3 najgorsze mity!

Seks jest nieodłączną częścią naszego życia i pierwszą z zagadek wieku młodzieńczego, kiedy jesteśmy bardzo ciekawi tego, „co z czym się je”. Jak o wszystkim innym, tak i fakty i mity o seksie są bardzo dobrze przekazywane z pokolenia na pokolenie. Pewnie wydaje Ci się, że o seksie wiesz już wszystko? Poznaj zatem trzy najgorsze mity na temat seksu!

mity na temat seksu

 

Czy można uprawiać seks w ciąży?

Wiele osób, nie wiedzieć dlaczego bardzo upiera się przy tym, że seks w ciąży może zaszkodzić dziecku. Ta bzdurna teoria przekazywana jest z pokolenia na pokolenie na tyle usilnie, że często w okresie ciąży wiele związków przeżywa swojego rodzaju kryzysy, ponieważ jedno z partnerów unika seksu.

Prawdą jest jednak fakt, że jeżeli lekarz wyraźnie nie zaznaczy nam, abyśmy unikały seksu w ciąży (często jest tak przykładowo przy zagrożonej ciąży, bądź jeśli wcześniej miały miejsce poronienia)- możemy korzystać z uciech cielesnych niemalże do końca ciąży.

Dziecko chronione jest przez płyn owodniowy, błony płodowe i mięśnie macicy, zatem jest całkowicie bezpieczne i seks z całą pewnością mu nie zaszkodzi. Warto jednak pamiętać o tym, że od drugiej połowy ciąży należy unikać naciskania na brzuch, zatem świetnie sprawdzą się pozycje: „od tyłu” i „na boku”. Intensywność doznań powinnyśmy także zmniejszyć podczas końcówki ciąży, aby nie doszło do przedwczesnego porodu.

Fakty i mity na temat seksu.

Często słyszy się, że najlepszy dla kobiety, a właściwie najbardziej pożądany jest orgazm pochwowy. Ale… Kto tak powiedział? Każda kobieta jest inna i z całą pewnością żadnego orgazmu nie powinno się porównywać z innymi, tym bardziej, że naprawdę zbyt wiele czynników, na które często nawet nie zwracamy uwagi- na wpływ na ewentualną jakość i intensywność orgazmu. Często słyszy się, że orgazm łechtaczkowy jest dużo gorszy od orgazmu pochwowego. To bzdura, nie ma takiej reguły! Jedna kobieta woli dogłębną penetrację, inna z kolei zadowoli się pieszczotami łechtaczki. Ile kobiet, tyle opinii.

Każda z nas słyszała o tym z pewnością nie raz. Krótki penis jest koszmarem niejednego mężczyzny, któremu te opowieści również obiły się o uszy. Oczywiście jest to nieprawda. Duży członek w trakcie spoczynku, wcale nie gwarantuje nam, że osiągnie równie spore rozmiary w trakcie wzwodu. Z kolei mały członek może nas bardzo zaskoczyć w trakcie erekcji i tak właśnie zazwyczaj jest. Przeciętny penis ma długość od trzynastu do szesnastu cm. Udowodnione naukowo zostało, że nawet członek mniejszych rozmiarów jest w stanie skutecznie zaspokoić kobietę, bowiem wystarczą zaledwie… cztery centymetry! W przypadku dyskomfortu z powodu małego członka, warto wypróbować pozycję „na jeźdźca”.

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

0 (0 Votes)

Summary

9,5Score

9,5

Brak komentarzy do "Myślisz, że wiesz wszystko o seksie? Poznaj 3 najgorsze mity!"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress