RECENZJA: Wibrator z ruchomą główką – Deep Fantasy

Masturbacja jest doskonałą techniką nauki własnego ciala, poznawania potrzeb i odkrywania, co sprawia nam największą satysfakcję. Taka wiedza jest niezwykle przydatna, ponieważ ciężko ukierunkować partnera, jeśli same nie wiemy, co sprawia nam przjemność. Nie tylko masturbacja, ale i używanie różnego rodzaju gadżetów erotycznych (również przez pary) już dawno przestały być tematami tabu, a rynek erotyczny ma się niezwykle dobrze. Potwierdzeniem tych słów są chociażby zalewające rynek coraz bardziej wymyślne akcesoria, wybratory czy masturbatory dostępne w drogeriach erotycznych. Weźmiemy dziś pod lupę jeden z takich gadżetów, a mianowicie wibrator z ruchomą główką – Deep Fantasy. Jesteście ciekawe jak wypadł w naszym teście?

wibrator z ruchomą główką deep fantasy

Wibrator z ruchomą główką Deep Fantasy – budowa

Deep Fantasy ma subtelny, finezyjny, a zarazem ergonomiczny kształt. Część przeznaczona do penetracji pokryta jest wyjątkowo gładkim i delikatnym dla skóry silikonem medycznym. Gadżet jest wodoodporny, dzięki czemu łatwo zadbać o jego czystość (wystarczy ciepła woda z mydłem lub specjalistyczny płyn do zabawek erotycznych), ale także może być używany pod prysznicem czy w wannie, co jest jego dodatkowym atutem.

Jego kształ został tak anatomicznie wyprofilowany, by z łatwością dotrzeć i stymulować najbardziej wrażliwe zakamarki kobiecego ciała. Warto zauważyć, że poza funkcjonalnością budowa Deep Fantasy posiada również walory estetyczne, dzięki czemu doskonale sprawdza się w roli prezentu.


Ciekawostka: Niewiele osób wie, że pierwsze wibratory stosowane były już w XIX wieku w krajach anglosaskich przez lekarzy, jako przyrząd do leczenia kobiecego schorzenia, jakim była powszechna w tamtych czasach histeria. Przypadłość definiowana była dość ogólnikowo, ponieważ wśród jej objawów znajdowały się bóle głowy, bezsenność, nerwowość, utrata apetytu, ociężałość, słabnięcie czy tracenie tchu. Terapią dającą najskuteczniejsze rezultaty było doprowadzanie pacjentki do orgazmu przez lekarza w trakcie wizyty. Początkowo wibratory były narzędziem medycznym dostępnym tylko dla lekarzy, jednak pod koniec XIX wieku przedmiot trafił do katalogów dla gospodyń domowych wyprzedzając tym samym ekeltryczne żelazka czy odkurzacze. Stosunkowo od niedawna wibratory są postrzegane wyłącznie jako gadżet erotyczny.


Wibrator z ruchomą główką Deep Fantasy – specyfikacja

Długość całkowita Deep Fantasy wynosi 20 cm, z czego długość użytkowa to 13 cm. Wibrator wyposażony został w dwa silniczki: masujący i wibrujący. Silniczek masujący umiejscowiony na główce wibratora zakończonej wypustkami stymuluje punkt G (najwrażliwszą strefę erogenną na ciele), zaś w tym samym czasie silniczek wibrujący znajdujący się w krótszej koncówce wibratora stymuluje łechtaczkę.


Ciekawostka: Wibratory różnią się materiałem, z którego zostały wykonane (np. guma, lateks, silikon, akryl, twarde plastiki, metal, szkło, oraz przeznaczeniem, które ma istotny wpływ na kształt urządzenia (np. wibratory pochwowe, łechtaczkowe, g-spot, analne). Wymiary wibratorów wahają się zazwyczaj w granicach 10–30 cm długości i 1–5 cm średnicy.


Wibrator z ruchomą główką Deep Fantasy posiada 7 różnych poziomów wibracji różniących się intensywnością i płynnością. Panel sterowania umiejscowiony jest tak, by bez trudu zmieniać tryby bez konieczności przerywania zabawy. Dolny przycisk służy do włączania/wyłączania urządzenia, zaś górny do przełaczania trybów wibracji. Panel subtelnie komponuje się z designem całego urzadzenia.

Deep Fantasy działa za sprawą dwóch baterii AAA. Czas działania uzależniony jest od częstotliwości i intensywności używania wibratora.

deep fantasy

Wibrator z ruchomą główką Deep Fantasy – funkcjonalność

– wyprofilowna anatomicznie główka przeznaczona do stymulacji punktu G. Dlaczego tak duże znaczenie ma odnalezienie punktu G? Stymulowanie punktu G wywołuje tak silne pobudzenie i dostarcza tak silnych doznań, że możliwe jest osiągnięcie orgazmu na skutek wyłącznie tej stymulacji. Nie każdy rodzaj seksu może zapewnić właściwą stymulację punktu G, który znajduje się na przedniej ścianie pochwy (ok. 5 cm od wejścia), dlatego konieczny jest odpowiedni dobór pozycji seksualnej (na łyżeczkę, na misjonarza, na jeźdźca) lub wybranie odpowiednio przystosowanych gadżetów seksualnych.

– funkcja masażu ulokowana na samym szczycie urządzenia. Unikatowość i bezkonkurencyjność Deep Fantasy zawdzięcza masującym wypustkom, które za sprawą wyprofilowania wibratora doskonale stymulują punkt G. Urządzenie posiada trzy typy fal, a tym samym trzy metody stymulacji. 

– stymulacja łechtaczki. Aż 70-80 proc. kobiet nie jest w stanie szczytować bez stymulacji łechtaczki, i choć można ją stymulować na wiele różnych sposobów, nie należy zapominać, że jest to wyjątkowo wrażliwy narząd i niekiedy zbyt intensywna stymulacja zamiast orzyjemności może przysporzyć bólu. Większość kobiet preferuje stymulację oralną (językiem lub ustami) oraz dotykową. Wibrator z ruchomą główką Deep Fantasy to urządzenie typu „króliczek”, posiada więc specjalnie wyprofilowane zakończenie do pobudzania łechtaczki. Elastyczna, delikatna i doskonale wyprofilowana wypustka posiada 7 poziomów wibracji. 

Nie zapominajmy o pierwotnym przeznaczeniu wibratorów. W dalszym ciągu można ich funkcjonalności przypisać łagodzenie objawów stresu, wprowadzanie w stan rozluźnienia, odprężenia. Pomagają poznawać swoje strefy erogenne. Jak donoszą wyniki badań aż 97% mężczyzn i 89% kobiet poddaje się regularnej masturbacji. To całkowicie naturalna czynność, z któej korzystają nie tylko single, ale także partnerzy pozostający w stałym i satysfakcjonującym związku.

wibrator z ruchomą główką

 

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

4 (7 Votes)

Summary

9,7Score

9,7

Brak komentarzy do "RECENZJA: Wibrator z ruchomą główką - Deep Fantasy"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress