Zbadaj piersi- to tylko chwila!

Kiedy ostatnio robiłaś USG piersi? Pół roku, rok temu, a może… wcale?

badanie piersi

Rak piersi to obecnie jeden z najczęściej występujących nowotworów u kobiet. Zachorować może każda z nas- bez względu na wiek, czy wykonywany zawód. Choroba coraz częściej przytrafia się również kobietom, w których rodzinie nie było przypadku zachorowania na ten niebezpieczny nowotwór. Czy można wygrać z rakiem? Oczywiście, że tak, jednak jest to prawdziwy wyścig z czasem, gdzie podstawowym warunkiem odniesienia sukcesu jest szybkie wykrycie niepokojących zmian. Co z tego, skoro tylko niewielki procent kobiet regularnie bada piersi? Przykładów nie trzeba szukać daleko:

Niedawno Klinika Korona, angażująca się w liczne akcje na rzecz kobiet, wsparła galę LWICE BIZNESU 2015 – przekazując ponad 200 zaproszeń na bezpłatne badania USG piersi. Efekt? Do Kliniki zgłosiło się mniej niż 10% obdarowanych pań. To smutne, że w całym tym zamieszaniu dnia codziennego nie mamy czasu by zadbać o swoje zdrowie. To tylko chwila… a może uratować nasze życie. – wyjaśnia Ilona Adamska, właścicielka agencji I.D.Media, organizatorka gali.

W natłoku codziennych obowiązków zapominamy o najważniejszym- o sobie. Troszczymy się o naszych bliskich, staramy się być perfekcyjnymi matkami, partnerkami, pracownicami, spychając temat naszego zdrowia na dalszy plan. Czas to zmienić! Dlatego warto znaleźć nawet w najszczelniej wypełnionym kalendarzu termin poświęcony tylko dla nas samych i… zgłosić się na USG piersi.

Kobieta niezależnie od wieku powinna regularnie kontrolować swoje piersi, dlatego też nasza klinika Korona to obowiązkowe miejsce, które należy odwiedzać co 6 miesięcy. Nasza placówka stawia na zapobieganie RAKA PIERSI. Dzięki cyklicznym badaniom USG piersi możemy uchronić się przed złośliwym nowotworem piersi a w efekcie ocalić życie!– przekonuje doktor Marek Janisz, właściciel Kliniki Korona, specjalizującej się w profilaktyce i leczeniu chorób piersi.

Dodatkową zaletą tego ważnego dla każdej kobiety badania jest jego bezbolesny charakter. Ponadto USG piersi zajmuje niewiele czasu- tyle, co uprasowanie ulubionej sukienki czy manicure w salonie kosmetycznym. A co daje w zamian? Spokój, bezpieczeństwo i możliwość planowania przyszłości. To ważne dla każdej kobiety- bez względu na wiek, pozycję społeczną, zasobność portfela czy fakt posiadania rodziny. Wystarczy tylko umówić się na badanie w Klinice Korona, gdzie czeka na nas najnowocześniejszy sprzęt oraz miła, profesjonalna i kompleksowa obsługa.
Drogie Panie, nie szukajmy więc wymówek, nie usprawiedliwiajmy się brakiem czasu. Postawmy na zdrowy egoizm i zadbajmy… o nasze zdrowie!

Więcej na:
www.usg-piersi.pl
www.zdrowe-piekno.pl

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

5 (3 Votes)

Summary

10,0Score

10,0

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

Brak komentarzy do "Zbadaj piersi- to tylko chwila!"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress