Ukoronuj waszą miłość! Podaruj bon upominkowy na Walentynki!

Mówi się, że miłość zakochanych będzie trwała wiecznie. Ale by móc jak najdłużej się nią cieszyć wystarczy zadbać o zdrowie. Więc jeśli szukasz niebanalnego prezentu dla swojej ukochanej na walentynki powinieneś podarować jej bon upominkowy do Kliniki Korona!

love

Jesteście parą, która ma swoje rytuały. Lubicie iść pod prąd i dlatego nigdy nie celebrowaliście walentynek… W końcu każdy dzień jest dla was prawdziwym świętem miłości i oboje uważacie, że nie trzeba manifestować swych uczuć przez jeden tylko dzień w roku… Nawet jeśli tak jest i oboje nie lubicie walentynek, warto wykorzystać ten czas, by okazać swojej ukochanej miłość i troskę. Zamiast jednak kupować banalny bukiet kwiatów czy miły, ale zupełnie niepraktyczny gadżet z serduszkiem w roli głównej, zatroszcz się o to, co twoja kobieta ma najcenniejszego- o jej zdrowie!

Czy wiesz, że rak piersi to najczęstsza choroba nowotworowa, która dotyczy kobiet? Rak nie pyta o wiek, stan konta czy pozycję społeczną- ta choroba może dotknąć każdą kobietę. Nie każda z pań pamięta jednak o regularnych badaniach profilaktycznych. Część robi to ze strachu, czasem z niewiedzy. Są wreszcie dziewczyny, które z góry zakładają, że problem choroby ich nie dotyczy, bo przecież nikt w rodzinie nie chorował…

Dlatego każda okazja jest dobra, by przypomnieć ukochanej o konieczności przebadania się- nawet walentynki! To prostsze, niż się wydaje. Wystarczy, że podarujesz kobiecie swego życia- żonie, mamie, czy dziewczynie- bon upominkowy upoważniający do wykonania profesjonalnego badania USG piersi w warszawskiej Klinice Korona.

Dlaczego właśnie tam? Klinika Korona to ośrodek wyspecjalizowany w diagnostyce i leczeniu chorób piersi, któremu zaufało już wiele kobiet. Najnowocześniejszy sprzęt, profesjonalny personel i wysoka specjalizacja kliniki są gwarancją najwyższej jakości usług medycznych. Dodajmy jeszcze, że USG przeprowadzone w Klinice Korona to zabieg szybki, bezpieczny i całkowicie bezbolesny, a pacjentka poznaje wyniki na bieżąco. Bon upominkowy na badanie USG można wykorzystać w dogodnej chwili- wystarczy tylko nieco wcześniej umówić się na zabieg.

Jak widać, zaproszenie na badanie USG piersi to najlepszy prezent dla kobiety na walentynki. Bez względu na to, czy celebrujecie to święto, czy nie!

 

Więcej na www.usg-piersi.com.

Joanna Bielas / I.D.MEDIA

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

0 (0 Votes)

Summary

9,9Score

9,9

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

Brak komentarzy do "Ukoronuj waszą miłość! Podaruj bon upominkowy na Walentynki!"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress