[RECENZJA] Rio Anti-cellulite Laser – domowy laser na cellulit

Cellulit dotyka kobiety niezależnie od trybu życia, wieku czy wagi. Dla niektórych z nich likwidacja cellulitu graniczy z cudem. Część z nich stosują tabletki na cellulit, balsamy, masaże antycellulitowe, mimo to skóra ud, pośladków czy brzucha wciąż pozostawia wiele do życzenia, a zabiegi kosmetyczne są zbyt drogie. Choć wiele kobiet przyznaje, że chętnie zastosowałoby laserowe usuwanie cellulitu, niewiele z nich decyduje się na taki zabieg. Właśnie dla tych niezdecydowanych kobiet i wszystkich tych, które pragną uporać się ze skórką pomarańczową został stworzony domowy laser na cellulit Rio CelluLight Laser.

laser na cellulitZAWARTOŚĆ ZESTAWU

Decydujac się na zakup lasera Rio Anti-Cellulite otrzymujesz w zestawie:

 • urządzenie Rio Anti-Cellulite Laser,
 • kofeinowe serum antycellulitowe,
 • krem ujędrniający na noc,
 • polskojęzyczną instrukcję,
 • baterie,
 • zasilacz.

 

 DZIAŁANIEcellulit laser

Obsługa lasera jest intuicyjna. Urządzenie posiada przycisk włącz/wyłącz oraz dwa przyciski regulujące stopień intensywności lasera, który podczas zabiegu samodzielnie można dostosować do własnych potrzeb. Laser na cellulit Rio namierza i redukuje tkankę tłuszczową, stymuluje metabolizm komórkowy, wspomaga naturalną regenerację skóry, a co naważniejsze likwiduje objawy cellulitu wygłądzając i ujędrniając partie ciała, które były poddawane zabiegowi. By utrzymać skórę w dobrej kondycji należy spożywać duże ilości wody oraz jeść dużo warzyw i owoców. 

 

DSC_0470ZASILANIE

Urządzenie na cellulit Rio zasilane jest zarówno zasilaczem jak i baterią, która jest dołączona do zestawu.  Można więc używać lasera bezpośrednio podłączonego do zasilania, lecz nie będzie też wielkim problemem, jeśli zabierając go w podróż zapomnimy o zasilaczu.

Laser Rio Anticellulite ma bardzo niskie zużycie baterii pozwalając na wykonywanie zabiegów nawet przez kilka tygodni bez dodatkowego zasilania. 

Po zakonczeniu zabiegu laser należy wyłączyć. Jeśli przycisk włącz/wyłącz podświetla się na czerwono urządzenie jest włączone.

LASER
laserowe usuwanie cellulitu

Rio Celulight Laser powinien być używany codziennie rano i wieczorem po 5 minut. Przeprowadzenie zabiegu na udach nie powinno zajmować dłużej niż 5 minut. Po zabiegu przez 6 godzin nie należy zażywać kąpieli, a między zabiegami tj. między porannym a wieczornym zabiegiem powinno być minimum 6 godzin przerwy.

Przed rozpoczęciem każdego zabiegu należy dokładnie oczyścić skórę tych partii ciała, które zostaną poddane działaniu lasera.

Rio Anti-Cellulite posiada 8 poziomów intensywności. Przy wrażliwej skórze należy używać najniższego poziomiu.

kosmetyki na cellulit

KOSMETYKI NA CELLULIT

Zestaw Rio CelluLight Accessory Pack składający się z serum antycellulitowego i kremu ujędrniającego znajduje się w zestawie Rio Anti-cellulite Laser i wystarcza na około 8 tygodni kuracji. Później, jeśli efekty nie są jeszcze wystarczające istnieje możliwość dokupienia samych preparatów, które należy stosować wyłącznie z urządzeniem Rio CelluLight Laser. Nowoczesna technologia LLLT zawarta w laserze wraz z kosmetykami RioCelluLight pozwala na docieranie aktywnych składników do głębokich warstw skóry i efektywną walkę z cellulitem. Skóra zostaje pozbawiona nieestyetycznych objawów cellulitu, a jednocześnie staje się jędrniejsza i elastyczniejsza.

 

SERUM ANTYCELLULITOWEkrem na cellulit

Serum na cellulit ma żelową konsystencję, która doskonale się wchłania i równomiernie rozprowadza. Jest bezzapachowe i bardzo wydajne.

Rano, po oczyszczeniu skóry, należy nałożyć niewielką ilość serum antycellulitowego na partie ciała, które będą poddane zabiegowi i energicznie wmasować.

Po odczekaniu aż serum zostanie wchłonięte (ok. 5-7 minut) można uruchomić laser i wybrać poziom intensywności. Końcówkę urządzenia laserowego przykładamy do skóry i rozpocznamy jej poruszanie w ruchu kołowym, stosując przy tym lekki nacisk.

 

serum na cellulitKREM NA CELLULIT 

Do zabiegu wieczornego należy użyć kremu ujędrniającego CelluLight. Jego konsystencja jest kremowa a zapach orzeźwiająco cytrynowy.

Zabieg wieczorny odbywa się na takiej samej zasadzie, co zabieg poranny, a więc po kilku minutach od nałożenia preparatu kolistymi ruchami i z lekkim naciskiem należy masować końcówką lasera partie ciała pokryte kremem.

Krem ujędrniający zawiera karnitynę, która wspiera spalanie tkanki tłuszczowej oraz wyciąg z bluszczu usprawniający krążenie, ułatwiajacy odpływ limfy oraz wygładzający i ujędrniający skórę.

EFEKTYrio anti-cellulite laser opinie

Efekty zabiegów laserem Rio Antycellulite są widoczne niemalże natychmiast, ponieważ stosowanie kremu ujędrniającego i serum antycellulitowego nadaje skórze sprężystości, odmładza ją, odżywia i wygładza.

Z kolei działanie lasera przyspiesza komórkowe procesy metaboliczne, co prowadzi do znacznej redukcji tkanki tłuszczowej. W rezultacie skóra jest bardziej gładka i jędrna.

Pierwsze efekty widoczne są już po kilku dniach, nie należy jednak przerywać kuracji do momentu całkowitego pozbycia się cellulitu. 

Oryginalny Rio Cellulight Laser można nabyć na polskojęzycznej oficjalnej stronie produktu rioanticellulite.pl (KLIK) lub w Ekskluzywnej Drogerii Internetowej NuviaLab (KLIK) 

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

3.8 (8 Votes)

Summary

9,8Score

9,8

Brak komentarzy do "[RECENZJA] Rio Anti-cellulite Laser - domowy laser na cellulit"

  Skomentuj

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Facebook

  Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress