Kobiety kontra rak – inspirujący wieczór w Klinice Korona w Warszawie

032 (2)-crop (1)To był wyjątkowy wieczór! 15 pań wzięło udział w kolejnym już spotkaniu zorganizowanym przez warszawską Klinikę Korona i magazyn Imperium Kobiet. Wszystko po to, by przeciwdziałać rakowi piersi! 

Na uczestniczki spotkania czekało mnóstwo niespodzianek i atrakcji.

Pierwsza część wieczoru miała charakter pogawędki z doktorem Markiem Janiszem, właścicielem Kliniki Korona, który od lat zajmuje się badaniem i leczeniem raka piersi. Podczas wykładu szukano odpowiedzi na podstawowe pytania dotyczące tej choroby.

Spotkanie „Kobiety kontra rak” uświetniła również brafitterka Monika Wasilewska z firmy Satine, która przybliżyła uczestniczkom ideę brafitingu, doradzała paniom, jak dobrać odpowiedni biustonosz i podkreślała, jak ważna jest to kwestia dla zdrowych piersi.

Na uczestniczki wydarzenia czekała również degustacja luksusowego szamapana marki WILLAN CHAMPAGNES przywiezionego na tę okazję specjalnie z Francji oraz prezentacja przez Jadwigę Adamczyk marki kosmetycznej Forever Living Products – światowego lidera branży aloesowej, który obecny jest od 37 lat w 160 krajach świata.

Kobiety kontra rak to cykl kameralnych spotkań dla Czytelniczek Imperium Kobiet, które od października odbywają się w Klinice Korona. Kolejne już w styczniu.

fot. Jerzy Polański 

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

0 (0 Votes)

Summary

9,9Score

9,9

Brak komentarzy do "Kobiety kontra rak - inspirujący wieczór w Klinice Korona w Warszawie"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress