Jak szybko i skutecznie schudnąć po ciąży?

Co należy zrobić by bardzo szybko w zdrowy sposób oraz efektywnie schudnąć 10 kg jakie pozostało po ciąży Czasami z zaskoczenia, czasem wskutek długich starań na naszym teście ciążowym spostrzegamy dwie kreski. Niezależnie od tego, czy to jest ciąża długo oczekiwania, bądź też całkowicie nieoczekiwana, następne miesiące płyną zgodnie z jednym hasłem: „dziecko”.

jak skutecznie schudnąć 10 kg

Maleńka komóreczka zmienia się w ziarenko fasoli silnym, bijącym serduszkiem. To ziarenko z miesiąca na miesiąc staje się większe i większe. Wtedy również nasze ciało zmienia kształt. Brzuszek zaokrągla się natomiast uda i biodra są nieznacznie szersze, gdyż ich zadaniem jest udźwignąć ciężar rozwijającego się dziecka.

 Dlaczego nie mogę schudnąć?

Jeśli ciało zmienia się w naturalny sposób, to nie ma jeszcze tak wielkiego kłopotu, problem pojawia się, kiedy pozwalamy sobie na folgowanie z jedzeniem i zjadamy znacznie większe porcje poszczególnych posiłków w ciągu całego dnia. Często podjadając jeszcze między posiłkami. Przeważnie wówczas odkrywamy, iż już z trudem jest nam się ruszać i rezygnujemy z codziennych spacerów na rzecz oglądania telewizji i czytania gazet.

Po dziewięciu miesiącach błogiego lenistwa przychodzi do nas mała istotka, jaka potrzebuje od nas zainteresowania. Już nie możemy całymi dniami leżeć na kanapie oraz czekać aż mąż doniesie nam kolejne pyszności do jedzenia. Wówczas także zauważamy nadmiar tłuszczu w okolicy talii i na brzuchu i będziemy się zastanawiać w jaki sposób schudnąć po ciąży.

Co zrobić, by schudnąć po ciąży?

Ten czas powinno się spożytkować na pielęgnację dziecka nie tylko z uwagi na to, iż jesteśmy mamą. Można do tej kwestii podejść również bardziej egoistycznie i zająć się dzieckiem również po to, żeby w czasie pielęgnacji zgubić zbędne kilogramy. Jeśli do opieki zaangażujemy babcię bądź niańkę, to będziemy musiały znaleźć dodatkowy czas na siłownię. Niestety, jakikolwiek dodatkowy wysiłek w czasie połogu jest odradzany.

 najskuteczniejsze tabletki odchudzające

Na szczęście opiekowania się dzieckiem nikt nie będzie nam bronił. W tym okresie możemy schudnąć kilka klimogramów. Jeżeli chcemy stracić parę następujących centymetrów w pasie możemy karmić dziecko piersią. Kiedy dziecko wysysa mleko z piersi, kurczy się nasza macica. Kobiety które karmią piersią odzyskują swoją dawną formę znacznie prędzej. Wpływ na to ma także pożywienie, które wybieramy, by nie wyrządzić krzywdy dziecku.

Jak schudnąć szybko i skutecznie?

Jeżeli to nie pomoże a każdego dnia wstajemy z myślą: „W jaki sposób najszybciej stracić na wadze i znowu czuć się atrakcyjnie”, powinnyśmy poświęcić odrobinę czasu swej osobie oraz robić co najmniej raz dziennie kilka nader nieskomplikowanych ćwiczeń, które bez kłopotu można przypomnieć sobie jeszcze z czasów szkoły podstawowej. Rozpocznijcie od najzwyklejszych brzuszków, skłonów czy pajacyków.

Warto także kupić sobie skakankę. Będzie to doskonały powrót do dzieciństwa. Oprócz tego, że zdobędziemy wyśmienitą formę, fizyczne ćwiczenia, wprawią nas w błogi nastrój, albowiem endorfiny wydzielane podczas wysiłku fizycznego polepszają znacznie samopoczucie. Wówczas nie będzie się liczyć to ile pokazuje nasza waga, i zakończymy się frapować tym jakim sposobem zgubić 10 kilogramów.

 

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

5 (2 Votes)

Summary

9,4Score

9,4

Brak komentarzy do "Jak szybko i skutecznie schudnąć po ciąży?"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress