Dzień Kobiet z Kliniką Korona

_DSC8829

Bukiet tulipanów czy pudełko czekoladek? Bilet na koncert czy zaproszenie do ekskluzywnej restauracji na wytworną kolację? Zastanawiasz się, w jaki sposób tym razem zaskoczy cię twój ukochany i co wyjątkowego ci podaruje 8. marca? Znakomicie, musisz jednak wiedzieć, że to, co dla każdej kobiety jest najcenniejsze, to wcale nie ogromny bukiet kwiatów czy wspaniały prezent, lecz zdrowie! Nie czekaj na prezent od swojego ukochanego!

W dniu swojego święta sama podaruj sobie to, co najcenniejsze- zdrowie!

Wśród wielu chorób, z którymi borykają się kobiety, tą najgroźniejszą jest chyba rak piersi. Dlaczego? Przede wszystkim, nowotwór może spotkać każdą z nas- bez względu na wiek, czy wykonywany zawód. Zachorować mogą nawet te panie, w których rodzinie nikt dotąd nie walczył z rakiem! Nowotwór piersi to wyjątkowo podstępna choroba- często słyszymy bowiem, że wystarczy raz na jakiś czas przeprowadzić samobadanie, by mieć pewność, że nasze piersi są zupełnie zdrowe. To błąd, który może kosztować nas życie! Jedynym bowiem sposobem na przekonanie się, czy jesteśmy zdrowe, jest regularnie badanie USG- szybkie, bezbolesne i dające bardzo dokładny wynik. Dlatego tak ważne jest, by przynajmniej raz na pół roku wykonać USG piersi- najlepiej w profesjonalnym ośrodku, takim jak warszawska Klinika Korona.

_DSC9140

Gabinet, którego właścicielem jest znany i ceniony doktor Marek Janisz to ośrodek specjalizujący się w diagnostyce i leczeniu chorób piersi. Kierując swe kroki do Kliniki Korona, masz pewność, że spotkasz tram najnowocześniejszy, niezwykle precyzyjny sprzęt USG oraz w pełni profesjonalny i bardzo życzliwy personel.

W tym roku, zamiast świętować Międzynarodowy Dzień Kobiet w restauracji czy w kinie, u boku swego mężczyzny, zabierz swoją mamę, siostrę, przyjaciółkę do Kliniki Korona na badanie USG piersi. Tam, w przyjaznej atmosferze i kobiecym gronie, już po paru chwilach przekonacie się, że nie ma cenniejszego prezentu niż świadomość, że jesteśmy zdrowe!

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

5 (1 Votes)

Summary

9,9Score

9,9

Brak komentarzy do "Dzień Kobiet z Kliniką Korona"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress