Dieta cytrynowa.

Wiele z nas za cel noworoczny stawia sobie zgubienie dodatkowych kilogramów, które spędzają nam sen z powiek i wpędzają nas w coraz to większe kompleksy. Z reguły z zapałem podchodzimy do tego postanowienia, jednak już po kilku dniach skuszone ulubionym daniem- porzucamy dietę i wracamy do starych, niezdrowych nawyków. Noworoczne odchudzanie najlepiej rozpocząć do detoksu. Wiele z nas oczekuje niemalże natychmiastowego efektu, jednak na tego typu zagrywki pozwolić mogą sobie wyłącznie osoby zdrowe.

image.php

Głodówka oczyszczająca to świetny sposób, na oczyszczanie organizmu w naturalny sposób. Jedna z tych diet, to detox lemon– czyli dieta cytrynowa. W odróżnieniu od innych diet, nie jest niebezpieczna dla organizmu i nie polega na typowej głodówce, czy sztucznym pożywieniu. Dieta z cytryn, choć brzmi to nie wiarygodnie- już po siedmiu dniach pozwala zobaczyć pierwsze efekty już po siedmiud niach jej stosowania! W tym czasie oczyszcza organizm z toksyn, poprawia wygląd cery, nastrój, a przede wszystkim wspomaga odchudzanie. Dieta cytrynowa jest popularna na całym świecie i stosują ją gwiazdy takie jak Heidi Klum, czy Jennifer Aniston. W odróżnieniu od innych diet oczyszczających- detox lemon jest dietą bardzą prostą.

Dieta cytrynowa- przepis.

Dieta cytrynowa efekty przyniesie oszałamiające, jeśli zastosujemy się do kilku zasad. Przedewszystkim musimy pamiętać o tym, że detoks organizmu nie jest związany z żadną ścisłą głodówką i piciem samej wody. W czasie detoksu powinnyśmy zjadać wyłącznie naturalne produkty i popijać spore ilości płynów- najlepiej jeśli będzie to napar z ziół, niegazowana woda mineralna, czy lemoniada.

Dieta z cytryn nie jest skomplikowana. W diecie właściwej, która trwa dziesięć dni, zużywamy trzydzieści cytryn, zaś w dwunasto-dniowej diecie zdrowotnej dwieście cytryn w tym czasie. Jak przygotowac maginą miksturę detox lemon? Nic prostszego! Cytryny należy poprzekrajać na pół i wycisnąć z nich sok. Jeżeli nie jesteś w stanie znieść ciężkiego smaku soku z cytryny możemy osłodzić go sobie łyżeczką miodu. Pamiętajmy, by pod żadnym pozorem nie osładzać go jednak cukrem. Ile cytryn zużywamy każdego dnia? To również proste.
Podczas diety właściwej dziesięcio dniowej: dzień 1 i 10 – 1 cytryna, dzień 2 i 9 – 2 cytryny, dzień 3 i 8 – 3 cytryny, dzień 4 i 7 – 4 cytryny, a dzień 5 i 6 – 5 cytryn.
Z kolei podczas dwunasto-dniowej diety zdrowotnej: dzień 1 i 12 – 5 cytryn, dzień 2 i 11 – 10 cytryn, dzień 3 i 10 – 15 cytryn, dzień 4 i 9 – 20 cytryn, zaś dzień 5, 6, 7 i 8  – 25 cytryn.
Sok z cytryny powinnyśmy wypijać pół godziny przed, bądź po posiłku. Zaleca się wypijanie soku z cytryny od trzech, do pięciu razy dziennie.

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

5 (3 Votes)

Summary

9,9Score

9,9

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

Brak komentarzy do "Dieta cytrynowa."

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress