BurnActive – dla kogo przeznaczona jest piperyna w tabletkach?

Wiele się mówi o właściwościach piperyny. Jedni doceniają jej leczniczy wpływ na organizm, inni mówią o cudownym działaniu odchudzającym. Dzięki temu, światowy rynek zalewa coraz większa ilość produktów opartych na bazie tegoż właśnie składnika. Nie wszyscy jednak wiedzą do końca jakie jest jego działanie i dla kogo przeznaczona jest piperyna w tabletkach. Warto również wiedzieć, dlaczego to akurat po BurnActive warto sięgnąć.

piperyna w tabletkach

Piperyna w tabletkach

Mówi się, że piperyna oprócz właściwości odchudzających, wykazuje również działanie przeciwnowotworowe, antybakteryjne i oczyszczające. Ponadto działa moczopędnie oraz eliminuje problemy trawienne. Słynie jednak z tego, że wspomaga proces termogenezy i lipolizy, a więc naturalne procesy zachodzące w organizmie mające na celu wytwarzanie ciepła, podczas którego organizm spala kalorie.

Na łamach Journal of Agricultural and Food Chemistry pojawiła się publikacja naukowców, którzy twierdzą, że piperyna zakłóca aktywność genów kontrolujących powstawanie komórek tłuszczowych, a co za tym idzie – może przyczynić się do blokowania komórek tłuszczowych.

burnactive

BurnActive – tabletki z piperyną

BurnActive to suplement, którego głównym składnikiem jest piperyna. Jej działanie zostało jednak wzmocnione również zieloną herbatą, która, reguluje procesy trawienne, obniża poziom cholesterolu, zapobiega skokom cukru we krwi, oraz eliminuje problemy żołądkowe; guaraną, która za sprawą kofeiny, pobudza, przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, oraz dodaje energii; pieprzem kajeńskim mającym wpływ na zwiększenie produkcji korzystnych soków żołądkowych, wspomaganie procesów trawiennych i eliminację wzdęć. Jest wykorzystywany również w leczeniu wrzodów układu pokarmowego. Ostatnim składnikiem jest chrom, który hamuje ataki wilczego głodu, wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej, pobudza trzustkę do produkcji insuliny i uczestniczy w przemianie węglowodanów i białek i pozwala utrzymać w normie poziom cholesterolu.

Jak widać, doskonała kompozycja składników sprawia, że BurnActive powinien być stosowany zarówno przez osoby walczące z nadmiarem tkanki tłuszczowej, osoby aktywne fizycznie, którym zależy na dodaniu energii i zwiększeniu wydolności oraz osoby, jak również tych, którym zależy na usprawnieniu i wyregulowaniu naturalnych procesów trawiennych.

BurnActive zażywa się raz dziennie przed lub w trakcie porannego posiłku, popijając szklanką wody. Suplement występuje w postaci niewielkich kapsułek, które bardzo łatwo połknąć. Jedno opakowanie zawiera 30 kapsułek, zapewnia więc miesięczną kurację. Więcej szczegółów o produkcie można odnaleźć na stronie www.burnactive.pl

 

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

0 (0 Votes)

Summary

9,9Score

9,9

Brak komentarzy do "BurnActive - dla kogo przeznaczona jest piperyna w tabletkach?"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress