Zagraniczne wycieczki – czyli jak poderwać cudzoziemca?

Nikt chyba nie zaprzeczy, że Polki są najpiękniejszymi kobietami na świecie. Jeśli wychodzą z takiego założenia nic nie stoi na przeszkodzie by poderwanie obcokrajowca zakończyło się sukcesem. Zanim jednak przystąpimy do gorącego podrywu warto byśmy znały kulturę, mentalność i temperament narodowości mężczyzny, który jest naszym celem, bo nie zawsze nasze działania mogą dać oczekiwany rezultat. Nie zawsze ten sam podryw zadziała na Anglika, Greka czy Włocha.

original

Anglicy

Anglicy, choć nie brakuje im klasy, są powolni i flegmatyczni, jeśli chodzi o flirt. Oczywiście są wrażliwi, szarmanccy, ale przy tym też trochę sztywni i nudni.

Szwedzi

Szwedzi raczej nie kokietują pierwsi, by poderwać Szweda trzeba wyjść z inicjatywą. To kobiety zazwyczaj stawiają im pierwsze drinki, zapraszają do tańca i prawią komplementy. Są mało romantyczni, czasami nawet zimni jak lód.

Niemcy

Niemcy są bardzo bezpośredni i kontaktowi. Kobiety muszą być przygotowane na to, że Niemcy traktują kobiety na równi ze sobą, a więc nie będą zasypywali prezentami, ani płacili za kolację. Często jednak proponują wspólne gotowanie czy przejażdżki rowerem.

Francuzi

Najistotniejszym warunkiem poderwania Francuza jest obowiązkowa znajomość ich języka. To podstawa. Francuzi nie mają problemów z podrywaniem, są bardzo odważni, uwodzą słowami i wyobraźnią. Są także dość nieustępliwi. Nie mamy jednak co liczyć, że puszczą nas w drzwiach czy pocałują w rękę.

Kubańczycy

Kubańczycy są bardzo wylewni, zwrot „kochanie” w kierunku kobiety, wcale nie musi dla nich oznaczać, że chcą spędzić z nimi resztę życia. Mają bardzo luźne podejście do czasu i idąc na randkę z Kubańczykiem musimy się liczyć z tym, że może się on spóźnić, co nie oznacza, że mu nie zależy. Można czuć się przy nich swobodnie, są otwarci i romantyczni, a także potrafią słuchać.

Hiszpanie

Dla Hiszpana najważniejsze są stałe pory posiłków, jedzenie uwielbiają celebrować, więc doskonałym miejscem na randkę będzie restauracja. Najprościej rozkochać ich w tańcu. Są bardzo rodzinni, ale lepiej zaniechać rozmów o przyszłości i stabilizacji.

Rosjanie

Wbrew pozorom Rosjanie to świetni flirciarze, uwielbiają imprezy do białego rana, a seksowne dla nich są kobiety pijące wódkę. Są inteligentni, szarmanccy i dowcipni, czasami nieustępliwi. Rosjanie u kobiet preferują blond włosy, czerwoną szminkę, wysokie szpilki i bluzkę z głębokim dekoltem.

Włosi

Jeśli wakacyjny flirt – to tylko we Włoszech. Włosi są bardzo otwarci na wakacyjne znajomości. Jednak to oni uwielbiają zdobywać i wychodzić z inicjatywą, pod żadnym pozorem kobieta nie powinna robić pierwszego kroku. Włosi lubią, kiedy docenia się ich styl, wystarczy więc, gdy pochwalimy ich perfumy czy koszulę.

Należy jednak pamiętać, że udany podryw zależy nie tylko od narodowości wybranka, ale także od umiejętności flirtowania. Bo nie zaprzeczy chyba nikt, że o wiele większe szanse na powodzenie ma otwarta, uśmiechnięta dziewczyna, niż naburmuszona paniusia.

Polub i udostępnij:

Brak komentarzy do "Zagraniczne wycieczki - czyli jak poderwać cudzoziemca?"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress