Jaki masturbator wybrać? Najlepsze masturbatory dla mężczyzn!

Masturbatory to gadżety erotyczne przeznaczone do stymulacji penisa opracowane z myślą o męskiej przyjemności. Wbrew temu, co sugeruje ich nazwa, nie są to akcesoria wykorzystywane jedynie w zabawach solo – sięgają po nie również pary celem urozmaicenia zbliżeń oraz gry wstępnej. Choć wiele masturbatorów to modele opracowane z myślą o samodzielnej męskiej stymulacji, zastosowanie tego typu masażerów jest znacznie szersze. To gadżety, które można z powodzeniem wykorzystywać w ramach zabaw w parze – jako element seksualnej rozgrzewki czy wspólnego relaksu i rozładowywania napięcia, nawet bez zakończenia w postaci klasycznego stosunku. Użytkowanie masturbatora może stanowić również sposób na trenowanie seksualnej kondycji i wytrzymałości – zarówno w przypadku mężczyzn zmagających się z problemem przedwczesnego wytrysku, jak i tych, którzy chcieliby po prostu polepszyć swoją sprawność w łóżku.

Jaki masturbator męski najlepszy będzie zarówno do samodzielnych zabaw, jak i tych we dwoje? Czego można oczekiwać po zabawkach tego typu oraz co warto mieć na uwadze podczas podejmowania decyzji o zakupie gadżetu? Poznaj najważniejsze wskazówki oraz propozycje sprawdzonych, cenionych przez użytkowników oraz przede wszystkim bezpiecznych modeli masturbatorów.

Masturbator – jaki wybrać? Podstawowe typy gadżetów

Dostępne na rynku akcesoriów erotycznych gadżety do masażu penisa podzielić można na jednorazowe i te, które przeznaczone są do wielokrotnego użytku. Te pierwsze mogą okazać się świetnym rozwiązaniem dla osób, które chcą sprawdzić, czy ten rodzaj stymulacji w ogóle będzie im odpowiadał. Masturbatory wielokrotnego użytku to natomiast opcja zdecydowanie bardziej ekonomiczna – dokłądnie czyszczone po każdorazowym użyciu i właściwie konserwowane będą w niezmienionej formie i jakości służyły użytkownikowi przez długi czas.

Poszczególne masturbatory różnią się między sobą przede wszystkim wyglądem. Na rynku nie brakuje zarówno gadżetów realistycznych, imitujących prawdziwe narządy płciowe, jak i dyskretnych, utrzymanych w minimalistycznej stylistyce – wiele z nich, w oczach osób niewtajemniczonych, wizualnie nawet nie przypomina zabawek dla dorosłych. To, jaki masturbator okaże się strzałem w dziesiątkę, zależy również od preferowanego rodzaju stymulacji. W zależności od preferencji oraz oczekiwań względem zabawki wybierz gadżet, który zapewni imitację wrażeń doznawanych podczas seksu waginalnego, analnego lub oralnego, bądź postaw na futurystyczną, oryginalną formę masażera zapewniającą zupełnie niespotykane do tej pory doznania. Alternatywą może być także gadżet z kilkoma wymiennymi wkładami. Również wewnętrzne struktury masturbatorów są zróżnicowane. Wybierz zabawkę z gładkim tunelem lub postaw na bardziej urozmaiconą i intensywniejszą stymulację, zaopatrując się w gadżet ze zlokalizowanymi wewnątrz wypustkami, komorami i prążkami.

Na co zwrócić szczególną uwagę przy wyborze masturbatora?

Priorytetem w kwestii wyboru zabawek erotycznych, niezależnie od ich rodzaju, zawsze powinno być bezpieczeństwo. Wybieraj gadżety spod szyldów renomowanych producentów – w ten sposób będziesz mieć pewność co do jakości materiałów oraz wszelkich wymaganych atestów. Zwracaj uwagę na to, z czego wykonany jest interesujący Cię gadżet. Masturbatory z wkładem wykonanym z elastomeru lub atestowanego tworzywa imitującego ludzką skórę (Bioskin, SuperSkin) będą bezpieczne do intymnego użytku oraz łatwe w czyszczeniu. Odpowiednie będą również akcesoria z elementami wykonanymi z silikonu medycznego czy też tworzywa ABS.

Do gadżetu dobierz lubrykant, który zapewni niezbędny poślizg i umożliwi przyjemną zabawę. Wybierz formułę na bazie wody – bezpieczną do użytku z wymienionymi tworzywami. Lubrykant silikonowy może uszkodzić powierzchnię gadżetu – wówczas jego dalsze użytkowanie stanie się niebezpieczne dla zdrowia. Nie oszczędzaj na erotycznej przyjemności – warto zapłacić więcej za wysokiej jakości gadżet, niż ryzykować własnym zdrowiem i używać zabawek bez atestów lub niepewnego pochodzenia.

Sprawdzone gadżety od renomowanych producentów

W kategorii masturbatorów na rynku akcesoriów erotycznych prym wiodą marki takie jak Tenga, Blewit, Dorcel oraz Fleshlight, cenione za wysoką jakość wykonania gadżetów oraz różnorodną stylistykę poszczególnych modeli. Według rankingu masturbatorów dla mężczyzn zaprezentowanego przez terdeals.com, to gadżety spod szyldu ostatniego z wymienionych producentów są produktami szczególnie wartymi uwagi. Wśród wyselekcjonowanych 5 propozycji znalazły się zarówno dyskretne masażery, jak i zabawki imitujące realistyczne kobiece strefy intymne.

Do uniwersalnych i dyskretniejszych propozycji należą modele Fleshlight QuickShot Vantage oraz Fleshlight Flight Pilot. Pierwszy z nich to mniejsza wersja klasycznego masturbatora. Przezroczystość materiału zapewnia dodatkowe wrażenia wizualne, natomiast skrócona forma sprawdza się w zabawach w parze, np. jako urozmaicenie seksu oralnego. Z kolei Flight Pilot to dyskretna, elegancka tuba o minimalistycznym designie, z zaokrąglonym tunelem w formie wiru, który podczas użytkowania imituje analną penetrację.

Dla zwolenników bardziej realistycznych zabawek trafnym wyborem mogą okazać się masturbatory Fleshlight Stamina Training Unit Value Pack oraz gadżety z serii Fleshlight Pink Lady. To akcesoria, które wizualnie oraz w dotyku imitują kobiecą pochwę – opracowane zostały z myślą o dostarczeniu pełni realistycznych wrażeń. Ostatnią propozycją jest masażer z bestsellerowej serii Fleshlight Girls inspirowanej aktorkami erotycznymi. To gadżety z otworami skonstruowanymi w oparciu o wierne odlewy stref intymnych słynnych aktorek filmów porno. Jednym z najpopularniejszych masturbatorów tego typu okazał się model Fleshlight Girls Stoya Destroya z wkładem imitującym okolice intymne amerykańskiej aktorki.

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

5 (1 Votes)

Summary

9,4Score

9,4

Brak komentarzy do "Jaki masturbator wybrać? Najlepsze masturbatory dla mężczyzn!"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress