Patronat medialny: MAMblog – Spotkanie blogerek w Żorach

MAMblog to spotkanie organizowane przez dwie blogerki – Anetę Poniatowską i Annę Stefańską, prowadzące blogi www.ausentedreams.pl i www.swiatwedlugdna.pl. Spotkanie odbędzie się w Żorach już 20 lutego. Na spotkaniu prócz organizatorek będzie jeszcze 13 innych blogerek ze śląska. Podczas spotkania odbędą się warsztaty szycia oraz makijaż – ma to na celu odprężyć zabiegane mamy i pozwolić im spędzić miły dzień i nieco odpocząć od codziennych matczynych obowiązków. Ze spotkania prócz zdjęć wykonanych przez profesjonalnego fotografa będzie także dostępna…. wideorelacja.

Relaks to jednak nie jedyny cel spotkania blogujących mam. Jest coś o wiele bardziej istotnego: spotkanie będzie połączone z licytacją i zbiórką pieniędzy oraz zakrętek na leczenie chorej Sabinki z Żor, która jest samotnie wychowywana przez swoją mamę. Dziewczynka urodziła się jako wcześniak, choruje na mózgowe porażenie dziecięce i wodogłowie pokrwotoczne oraz epilepsję. Sabinka nie chodzi i tylko nieustanna rehabilitacja może jej przywrócić sprawność.Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11:00 w restauracji „Capitol” w Suszcu.

Chcesz wziąć udział w spotkaniu i pomóc Sabince? Zapraszamy na stronę wydarzenia: https://www.facebook.com/MAMblog/?fref=ts

Polub i udostępnij:

Brak komentarzy do "Patronat medialny: MAMblog - Spotkanie blogerek w Żorach"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress