Większe emocje podczas oglądania meczu!

Chcesz zacząć swoją przygodę z obstawianiem zakładów. Poznaj kim są legalni bukmacherzy . W poniższym artykule dowiesz się również, czym jest oferta betclic bonus bez ryzyka. W poniższym artykule dowiesz się o: rankingu bukmacherów, zalety obstawiania online, promocji – bonusie na start, stronie meczyki.pl

Wybierz bukmachera według rankingu 2019

Na stronie meczyki.pl zaprezentowany jest ranking bukmacherów online posiadających polską licencję na prowadzenie zakładów bukmacherskich w internecie. Można znaleźć idealnego bukmachera dla siebie i zagrać legalnie, nie martwiąc się o blokady stron, czy kwestie prawne. Najwyższą ocenę w rankingu uzyskał STS oraz Fortuna. Kryteria, które brano pod uwagę to m.in.:

 • rejestracja bez dowodu,
 • zakłady na żywo,
 • możliwość zakładów wirtualnych,
 • transmisje meczów.

Bukmacherów można podzielić na trzy rodzaje firm:

 • legalni bukmacherzy tzn. firmy zarejestrowane w Polsce, które płacą podatki i mogą oferować swoje usługi całkowicie legalnie na terenie Polski zarówno poprzez swoje punkty stacjonarne, jak i przez internet.
 • bukmacherzy nieprzyjmujący zakładów od Polaków tj. firmy, które po wejściu w życie nowelizacji ustawy, zaprzestały rejestracji i świadczenia swoich usług graczom przebywającym na terenie Polski.
 • bukmacherzy nielegalni tzn. firmy, które mimo braku rejestracji w Polsce nadal świadczą swoje usługi polskim rezydentom, tłumacząc się nadrzędnością prawa europejskiego nad prawem polskim.

Bukmacherzy w Polsce to obecnie 18 firm działających legalnie (z czego 14 jest dopuszczonych do przyjmowania zakładów online). Polską licencję otrzymuje się od Ministerstwa Finansów.

Zalety obstawiania w internecie

Obstawianie stacjonarne powoli odchodzi w niepamięć i wszystko przenosi się do sieci. Jakie są główne zalety zakładów przez internet? Bukmacher online jest znacznie łatwiejszą, szybszą i wygodniejszą opcją. Daje możliwość obstawiania gdzie i kiedy osoba ma na to ochotę – wystarczy mieć pod ręką telefon lub inne urządzenie mobilne. Może być to w pracy, w domu, w kawiarni, potrzebny jest wyłącznie dostęp do internetu.

Betclic bonus bez ryzyka w wysokości do 500 zł

Betclic przygotował bonus bez ryzyka na powitanie nowych klientów. To idealna sprawa dla osób zaczynających swoją przygodę z obstawianiem. Korzystając z tej promocji, można otrzymać cashback do 500 zł. Czym jest cashback? Jest to zwrot stawki w razie przegranego zakładu. Zanim bukmacher przyzna danej osobie bonus, jest ona zobowiązana zasilić konto własnymi środkami. Minimalna wartość wpłaty wynosi 1 zł, maksymalna – 100 000 zł.

Oferta dotyczy pierwszego wysłanego kuponu, z zastrzeżeniem, że jego minimalny kurs nie może być niższy niż 1.14. Gdy zakład zostanie rozliczony jako przegrany, bukmacher zwróci na konto osoby obstawiającej równowartość stawki pomniejszoną o obowiązujący w Polsce podatek od obrotu 12%. Środki uzyskane w ramach zwrotu stawki trafią na konto bonusowe. Przed ich wypłatą należy dokonać czterokrotnego obrotu po minimalnym kursie 2.00. Otrzymując pełny cashback, należy zawrzeć zakłady za minimum 2000 zł. W przypadku zwrotu np. 100 zł wymagana jest gra za łącznie 400 zł. Na wykorzystanie bonusu bez ryzyka ma się 30 dni. Do obrotu bonusem nie są zaliczane zakłady systemowe.

O stronie meczyki.pl

Strona meczyki.pl to strona, na której można oglądnąć mecze na żywo. W wielu przypadkach livescore jest szybszy niż transmisja telewizyjna. Na meczyki.pl można zobaczyć wyniki na żywo takich dyscyplin jak:

 • piłka nożna,
 • tenis,
 • siatkówka,
 • piłka ręczna.

Na stronie można obejrzeć spotkania niezależnie od ligi czy poziomu. Udostępniane są wyniki od angielskiej Premier League i Ligi Mistrzów po czwarty szczebel rozgrywkowy w Argentynie lub ligę Gwatemali czy Hondurasu. Dodatkowo meczyki.pl to miejsce, gdzie można odnaleźć porady dotyczące obstawiania meczów przydatne dla każdego, kto zaczyna swoją przygodę z zakładami.

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

0 (0 Votes)

Summary

9,8Score

9,8

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

Brak komentarzy do "Większe emocje podczas oglądania meczu!"

  Skomentuj

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Facebook

  Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress