Spełnij swoje życzenia!

Ile razy, podczas świąt czy z okazji powitania Nowego Roku słyszałaś od bliskich życzenia „dużo zdrowia”? Spraw, by nie były to „pobożne życzenia”!

Za nami wyjątkowy, świąteczny czas. W gronie najbliższych osób, łamiąc się opłatkiem zawsze składamy sobie szczere, płynące prosto z serca życzenia. Nie inaczej jest podczas szalonej sylwestrowej zabawy, gdy witając Nowy Rok chcemy, by przyniósł nam same pozytywne doznania. Wśród powinszowań najczęściej da się usłyszeć: „dużo zdrowia”. Nie bez powodu! Opierając się chorobie możemy przecież zwycięsko wyjść z każdej opresji, jaką przyniesie nam los.

Szkoda jednak, że gdy upłyną już święta, a czas sylwestrowej zabawy staje się tylko ulotnym wspomnieniem, zapominamy o życzeniach, które kierowali do nas bliscy. Nie myślimy o tym, że choroba, taka jak rak piersi, może spotkać każdą kobietę, niezależnie od tego, czy wcześniej w jej rodzinie ktoś chorował. Nie pamiętamy również, że przed nowotworem piersi uchronić nas może tylko regularnie wykonywane specjalistyczne badane. Najlepiej gdy jest to USG piersi- badanie nie tylko bardzo dokładne, ale też bezbolesne i całkowicie bezpieczne dla każdej kobiety.

IMG_3341Zadbaj o zdrowie w Nowym Roku

Dlatego warto zatroszczyć się o to, by życzenia „samego zdrowia” składane przez naszych bliskich miały szansę się spełnić! Wystarczy tylko wykazać się aktywną postawą i zacząć Nowy Rok od umówienia się na badanie USG w Klinice Korona, ośrodku wyspecjalizowanym w diagnostyce i leczeniu chorób piersi. Nikt z twoich bliskich, mimo najserdeczniejszych życzeń, nie zrobi tego za ciebie!

Weź zatem sprawy w swoje ręce i zrób wszystko, by życzenia „dużo zdrowia” miały szansę się spełnić!

Więcej na www.usg-piersi.com

Polub i udostępnij:

Ocema

User Rating

5 (3 Votes)

Summary

9,5Score

9,5

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

Brak komentarzy do "Spełnij swoje życzenia!"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress