Promocja książki „Zwierzaki Pocieszaki. Podróże Karolka” podczas radomskiego spotkania Hello Radom! [DUŻO ZDJĘĆ]

Kilka dni temu w jednej z radomskich restauracji odbyło się integracyjne spotkanie blogosfery połączone z promocją drugiej już edycji akcji charytatywnej Zwierzaki Pocieszaki. W spotkaniu Hello Radom! wzieło udział 11 blogerek.

IMG_6010

Pomysł na zorganizowanie spotkania zrodził się, gdy zaczęłam poznawać coraz więcej blogujących kobiet z naszego miasta. Były to tylko wirtualne znajomości, często nawet przypadkowe, uznałam więc, że warto spotkać się na żywo. Chciałam poznać radomskie blogerki, ale też opowiedzieć im o projekcie Zwierzaki Pocieszaki, którego jestem pomysłodawczynią i współorganizatorką. Chciałam je zainspirować i pokazać jak ogromna siła drzemie w blogosferze. Uważam, że akcja Zwierzaki Pocieszaki to niesamowita inicjatywa, trzeba o niej mówić i ją promować. Jest to nie tylko pomoc potrzebujacym z fundacji, ale także inspiracja dla innych blogerów, że warto wykorzystać potencjał swojego bloga i zrobić coś, co może pomóc nawet nielicznym – przyznaje Honorata Dyjasek, organizatorka Hello Radom.

Zwierzaki Pocieszaki to akcja charytatywna stworzona przez grupę kilkunastu blogerów, którzy non profit wymyslili wierszowane bajki, zilustrowali i wydali książkę, a całkowity dochód z jej sprzedaży zasila konto wybranej przez nich fundacji. To juz druga edycja akcji. Książka „Zwierzaki Pocieszaki. Podróże Karolka” wspiera konto Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu. (można ją nabyć na stronie www.zwierzakipocieszaki.pl)

Podczas spotkania uczestniczki Hello Radom wzięły udział w wystawie maskotek hand made Maskotki z rysunków dziecioraz miały przyjemność uczestniczyć w warsztatach kosmetycznych Mary Kay, które poprowadziła Iwona Wardecka.

Największe podziękowania należą się instytucji edukacyjnej ESKK za przekazanie nam kursów językowych, zawodowych i hobbystycznych, Drogeriom Natura za cudowne upominki w postaci kosmetyków, a także Salonowi Kosmetycznemu i Day Spa Shintai za możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji kosmetycznej i masażu. Choć tak naprawdę podziękowania należą się wszystkim sponsorom za zaufanie, pomoc i chęć umilenia czasu blogerkom – dodaje organizatorka spotkania.

Jestem zachwycona wspaniałą organizacją i zadbaniem o najmniejszy szczegół tego spotkania. Zwykle czytałam relacje na blogach, które obserwuję…. i ta myśl: „fajnie by było móc choć raz się znaleźć tam i być jedną z uczestniczek takiego spotkania”. Zrealizowało się moje małe pragnienie i doświadczyłam czegoś nowego. Spotkanie wniosło wiele do poprawy mojej samooceny odnośnie blogowania. Bywały momenty, że to co robię, nie nadaje się do tego świata. Zmieniłam jednak zdanie. Nie czuję się gorsza – swoją pracą i wkładem można uzyskać pożądane efekty. Spotkania Blogerek to doskonały sposób na poszerzenie wiedzy odnośnie blogów i wszystkim, co jest z nimi związane. Jest to szansa na rozbudowanie swoich „horyzontów tego świata”, ułatwiając nawiązanie znajomości z Blogerkami, wspólnej promocji swoich blogów dając szansę na przedsięwzięcia (m. in. realizację projektów czy współprace). Najlepsze w tym wszystkim jest to, że takich blogujących Mam jest całe mnóstwo w tym mieście. Mam nadzieję, że każdy kolejny zlot (a jest już w planie) zrzeszy ze sobą nowe osoby. Niech Radom będzie także znany z Blogosfery, do której dołączają nowi członkowie. Pierwsze spotkanie było strzałem w dziesiątkę! Hello Radom! – podsumowuje wydarzenie Justyna Grzyb (www.justimama.blogspot.com)

Przemiła atmosfera. Kameralnie i bardzo sympatycznie. Grupa świetnych i bardzo ciekawych osobowości. Aż chce się jeszcze! Gratulacje dla organizatorki. – przyznaje pasjonatka sportu Ewelina Półtorak (www.nasportowo.crazylife.pl)

Było super, powinno być więcej i częściej, oczywiście połączone z jakimś szczytnym celem. – dodaje radomska stylistka i szkoleniowiec Emilia Wróbel (www.ashionandstyle-emiliawrobel.blogspot.com)

Radomska blogosfera zaczyna działać coraz prężniej. Już w grudniu planowane jest kolejne spotkanie.

Podziękowania dla:
Portal dla kobiet VitWoman, radomski portal dla kobiet eRadomianki, portal radomski Radomiaczek, Radio Plus 90,7 , Sklep z odżywkami i suplementami Mocarni, Sklep ElectroGSM, Drogeria Internetowa Pleasure.Cat , Sklep internetowy PinkDrink.pl – gadżety, zabawy, prezenty na wieczór panieński, Pop Gym Fitness Club Radom, Drogerie Natura, ESKK- kursy językowe, zawodowe i hobbystyczne, Shintai Day Spa, Pills-Rank.pl Niezależny Ranking Suplementów Diety, Ekologiczne kosmetyki Eko i Bio, Sklep z odzieżą dziecięcą Cool Kids, Portal TrustedCosmetics, GiftPol Topowe Gadżety Reklamowe, Imperium Kobiet, Fotograf Krzysztof Kwieciński, Maskotki z rysunków dzieci, Zwierzaki Pocieszaki.

GALERIA:

IMG_6242 IMG_6239 IMG_6226 IMG_6192 IMG_6053 IMG_5971 IMG_5894 IMG_5798 IMG_5769 IMG_5756 IMG_5766 IMG_5767 IMG_6675 IMG_6549 IMG_6509 IMG_6472 IMG_6259 IMG_6276 IMG_6293 IMG_6427 IMG_6440

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

5 (7 Votes)

Summary

9,5Score

9,5

1 Komentarz do "Promocja książki "Zwierzaki Pocieszaki. Podróże Karolka" podczas radomskiego spotkania Hello Radom! [DUŻO ZDJĘĆ]"

  • comment-avatar
    ekoZuzu.pl 4 października 2015 (18:43)

    „Zwierzaki Pocieszaki” to naprawdę piękna i godna naśladowania akcja. Czasami niewielka pomoc okazuje się zbawienna, a każda dołożona cegiełka przybliża do realizacji celu. Popieramy w 100% inicjatywę!!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress