„Poznański Kalendarz z sercem” – inicjatywa promująca modę męską

kalendarz_A3_kalendaz-z-sercem-poznania_09-1„Poznański Kalendarz z sercem” to  wyjątkowa inicjatywa wykreowana przez Studio Marki Brandsoul przy udziale Agencji Modeli Brandsoul i Przyjaciół, która ma na celu promocję Poznania, mody męskiej, marek proponujących odzież męską, a co najważniejsze pomoc poznańskim fundacjom i stowarzyszeniom. Pomysł na realizację akcji zrodził się w październiku, ale dzięki zaangażowaniu osób tworzących kalendarz udało się ostatecznie z sukcesem zrealizować kalendarz.  Będzie on w sprzedaży od 15 stycznia!

Wierzę, że nieszablonowe inicjatywy, łączące ludzi w jednym celu mają sens. Agencję modeli Brandsoul zapoczątkowałam w przeświadczeniu, że tematyka mody męskiej będzie coraz bardziej popularnym tematem w Polsce, pojawiają się nowe, unikalne marki, a mężczyźni coraz więcej uwagi zwracają na wizerunek. Dodatkowo lubię wyzwania i zaprosiłam do projektu młodych, utalentowanych ludzi, nie mających dużego doświadczenia w modelingu i nie  zawiodłam się. Pomysł na kalendarz związany z Poznaniem narodził się głównie w celu promocji rodzinnego miasta, a i pomóc fundacjom, które przecież nieustannie walczą o pozyskanie środków na swoje cele i pomoc jest po prostu naszym obowiązkiem – mówi Agnieszka Śliwka – pomysłodawczyni akcji.

W kalendarz zaangażowały się takie marki jak: PAWO, JB COLLECTION, EVOLUTION, MALE-ME, NEAT STORE i inne, a także MIĘDZYNARODOWE TARGI POZNAŃSKIE, PALMIARNIA POZNAŃSKA, CAFEE BIMBA,  CITY PARK RESIDANCE, WARTA POZNAŃ, PERFECT EYE OPTIC, SUPERSPORTOWY.PL, SALON SAMOCHODOWY CIESIELCZYK i inne. Modele, grafik, fotografowie, pracownicy agencji i pomysłodawca pracowali charytatywnie. Jedynym kosztem jest jedynie wydruk kalendarza, na którego nie udało się pozyskać wsparcia, mimo wielu działań. Ostatecznie po pokryciu kosztów wydruku, pozostałość zostanie przeznaczona na potrzebujące fundacje! Nakład kalendarza 1000 szt! Dlatego tak ważna jest pomoc każdego! Cena kalendarza to jedyne 30zł! Firmy, które zdecydują się na wsparcie i zakup większej ilości kalendarzy otrzymają dodatkowe korzyści związane z planowanym pokazem mody!

kalendarz_A3_kalendaz-z-sercem-poznania_09-16 kalendarz_A3_kalendaz-z-sercem-poznania_09-2

Zdjęcia plenerowe do kalendarza wykonał MOMENTARIUS, a sesje w studio KRZYSZTOF BUDYCH.

Pomysłodawcy bardzo proszę o wsparcie akcji. Kalendarz pełen testosteronu, wielkiego zaangażowania i serca można zamawiać pisząc na adres kontakt@kalendarzzsercem.pl

Szczegółowe informacje o akcji znajdują się na stronie www.kalendarzzsercem.pl i na fb:www.facebook.com/kalendarzzsercem.

Pomagajmy!:)

Poznański kalendarz z sercem to dopiero początek. Na rok 2017 agencja przewiduje kolejny kalendarz, także o charakterze charytatywnym oraz wyjątkowy pokaz mody, który odbędzie się na przełomie września/ października w Poznaniu i gromadzić będzie najlepsze marki męskiego modelingu!

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

0 (0 Votes)

Summary

9,6Score

9,6

Brak komentarzy do "„Poznański Kalendarz z sercem” - inicjatywa promująca modę męską"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress