Oferta bukmacherów kierowana do kobiet, czyli nietypowe zakłady bukmacherskie

Świat bukmacherki jest zdominowany przez mężczyzn zainteresowanych piłką nożną, chociaż w ostatnim czasie obstawia też sporo kobiet pasjonujących się nie tylko futbolem, ale również innymi dyscyplinami sportu. Wśród kobiet jest jednak spora grupa lubująca się w przewidywaniu pewnych rozstrzygnięć, choć niekoniecznie zdarzeń mających związek ze sportem. Jak się okazuje, bukmacherzy mają dla takich osób więcej propozycji w swojej ofercie.

Bukmacherka – podstawowe zasady

Żeby grać u bukmachera należy być przede wszystkim pełnoletnim. Obstawiać powinnyśmy tylko u bukmacherów posiadających licencję Ministra Finansów, ponieważ zawieranie zakładów w innych firmach zagrożone jest wysokimi karami. Lista legalnych bukmacherów w Polsce firm jest dość łatwa do znalezienia w internecie i znajduje się np. pod tym adresem. Aby grać u bukmachera wcale nie trzeba interesować się sportem, gdyż bukmacherzy z licencją Ministra Finansów mają w swojej ofercie multum propozycji, które ze sportem nie mają nic wspólnego. Nie przesadzajmy jednak z zakładami, bo łatwo jest się od nich uzależnić.

Zakłady ze świata kultury

Jak informuje Onet.pl, „No Time To Die” to oficjalny tytuł dwudziestej piątej odsłony przygód Jamesa Bonda. Brytyjska premiera filmu zaplanowana jest na 3 kwietnia 2020 roku, a w postać agenta 007 po raz ostatni wcieli się Daniel Craig. Cały artykuł można przeczytać tutaj.

Kto będzie następcą Daniela Craiga w roli Jamesa Bonda? Jaka produkcja zdobędzie Oscara dla najlepszego filmu na najbliższej gali? Kto wygra nadchodzący finał Konkursu Piosenki Eurowizji? Pytania takie jak te wywołują zażarte dyskusje wśród fanek kina, telewizji i muzyki, a każda z nas jest w stanie przedstawić swoją własną teorię odnośnie tego, co zdarzy się w przyszłości. Właśnie dlatego w ostatnim czasie firmy bukmacherskie przestały być na to ślepe i zaczęły oferować coraz więcej zakładów na wydarzenia ze świata filmów, seriali i estrady.

Show-biznes jest wszędzie, również w bukmacherce

Kto wygra „Taniec z Gwiazdami”? Jakiej płci będzie kolejne dziecko słynnej pary prezenterów telewizyjnych? Kto okaże się najlepszy w „Big Brotherze”? Ile zarobi najnowsza edycja „Gwiezdnych Wojen”? Kto zdobędzie prestiżowy tytuł Człowieka Roku nadawany przez magazyn „Time”? To tylko niektóre propozycje zdarzeń jakie pojawiają się w ofertach legalnych bukmacherów.

Zakłady bukmacherskie z zakresu polityki oraz ekonomii

Jeśli nie przepadamy za kinem, w telewizji oglądamy tylko programy informacyjne, od sportu stronimy, a muzyki słuchamy jedynie tej niszowej, to na pewno orientujemy się w wydarzeniach politycznych czy sytuacji na światowych rynkach. O takich osobach nie zapominają też bukmacherzy, u których da się wytypować np. zwycięzcę nadchodzących wyborów parlamentarnych czy rezultaty osiągnięte przez poszczególne partie. Jest więc w czym wybierać.

 

Materiał powstał przy współpracy z partnerem

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

5 (3 Votes)

Summary

9,7Score

9,7

Brak komentarzy do "Oferta bukmacherów kierowana do kobiet, czyli nietypowe zakłady bukmacherskie"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress