Magda Makowiec: „Magda M. ma tylko jedno wielkie marzenie”. Sprawdź o czym marzy autorka bloga mamao.pl

Ma ogromne serce i jeszcze większe poczucie humoru. Jest balsamem dla duszy każdego, kto wystarczy, że z nią porozmawia. Nie straszne dla niej kilkunastogodzinne podróże środkami publicznego transportu. Choć uwielbia podróżować nigdy nie chciałaby zamieszkać w Paryż czy Wenecji. Dlaczego? Odpowie Magda M – autorka bloga www.mamao.pl

Redakcja VitWoman: Prowadzisz bloga od ponad dwóch lat, czy myślisz, że blogosfera miała wpływ na to jak wychowujesz swoich synów?

Magda Makowiec: Wspólnie z mężem, staramy się przekazać dzieciom życiowe zasady oraz wartości, którymi sami się kierujemy.

Pomimo kilkuletniej, blogowej przygody nie uważam aby blogosfera miała jakikolwiek wpływ na mój światopogląd oraz wychowywanie chłopców. Bardziej traktuję ją jako cenne źródło informacji oraz okazję do poznania niezwykle inspirujących osobowości.

Redakcja VitWoman: Podczas pierwszej edycji Zwierzaków Pocieszaków byłaś odpowiedzialna za projekt strony i jej wdrożenie, zajmujesz się zawodowo projektowaniem stron internetowych czy jest to tylko jedna z Twoich pasji?

Magda Makowiec: Tworzenie stron internetowych to moja pasja, swego rodzaju hobby. Aczkolwiek nie miałabym nic przeciwko, gdybym mogła w przyszłości połączyć to z życiem zawodowym. Póki co staram się zgłębiać niezbędną wiedzę w tej dziedzinie oraz zdobywać doświadczenie.

Redakcja VitWoman: W jednym z wpisów opowiadasz o wielu odbytych podróżach, czy któreś z odwiedzonych miejsc zauroczyło Cię na tyle, że chciałabyś tam pozostać?

Magda Makowiec: Ani piękny Paryż, ani romantyczna Wenecja czy gorąca Teneryfa nie zatrzymałyby mnie na stałe. Nie wyobrażam sobie wychowywania dzieci bez dziadków. Pomimo tego, że zarówno moi rodzice jak i teściowe mieszkają spory kawałek drogi od nas, to regularnie się odwiedzamy. Radość dzieci z tych spotkań jest BEZCENNA, a my mamy kogoś, na kogo zawsze można liczyć.

Redakcja VitWoman: Czy Twoi synowie są Niedźwiadkami Niejadkami? Czy masz własną receptę na niejadka? Jeśli tak to jaką?

Magda Makowiec: Mój starszy syn był typowym niejadkiem, zwłaszcza jako 2-3 latek. Natomiast najlepszą receptą na niejadka była cierpliwość oraz ciekawe aranżacje potraw. Rozwiązanie tego problemu okazało się bardzo prozaiczne – wystarczyło, że Kubuś poszedł do przedszkola.

Redakcja VitWoman: O czym marzy Magda M?

Magda Makowiec: Magda M. ma tylko jedno wielkie marzenie: NIECH ZAWSZE dopisuje zdrowie całej naszej rodzinie, bo jeżeli ono jest to wszystkie inne plany i pragnienia są możliwe.

Książkę Zwierzaki Pocieszaki. Podróże Karolka można nabyć na stronie www.zwierzakipocieszaki.pl. Pamiętajmy, że zakup książeczki wspiera Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi.

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

5 (1 Votes)

Summary

9,8Score

9,8

Brak komentarzy do "Magda Makowiec: "Magda M. ma tylko jedno wielkie marzenie". Sprawdź o czym marzy autorka bloga mamao.pl"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress