KORONAcja najlepszej kliniki!

Warszawska Klinka Korona została uhonorowana nagrodą w kategorii ZDROWE PIĘKNO w plebiscycie organizowanym przez magazyn Imperium Kobiet!

476

To był wyjątkowy wieczór! 14 grudnia, na wielkiej gali z okazji finału 3. edycji konkursu Imperium Urody 2015, Klinika Korona zdobyła prestiżową statuetkę udowadniając tym samym, że zdrowie i piękno mogą, a nawet powinny iść ze sobą w parze.

Plebiscyt Imperium Urody już po raz trzeci zorganizowała redakcja magazynu Imperium Kobiet. Ponieważ gala połączona była z piątymi urodzinami tego poczytnego magazynu, na imprezie nie mogło zabraknąć znanych i lubianych osobowości ze świata show- biznesu.

Na evencie pojawili się m.in. Karolina Nowakowska, Anna Kalata, Monika Mrozowska, Alżbeta Lenska, Martyna Kliszewska, Rafał Maślak i Jarosław Jakimowicz, a samą imprezę poprowadzili redaktor naczelna IK Ilona Adamska oraz niezrównany Ryszard Rembiszewski.

20151216_102638 DSC_2123

Gwiazdy zasiadały również w jury plebiscytu Imperium Urody: psycholog Małgorzata Ohme, aktorki: Dorota Czaja, Paulina Holtz i Aleksandra Mikołajczyk, oraz dziennikarka Paulina Drażba i prezenterka „Pytania na śniadanie” Marcelina Zawadzka przyznawały statuetki w kilku kategoriach.

W jednej z nich- ZDROWE PIĘKNO bezkonkurencyjna okazała się warszawska Klinika Korona. To wyjątkowe miejsce na mapie stolicy!

Klinika Korona znana jest przede wszystkim z tego, że w jej podwojach diagnozuje się i leczy niezwykle groźną chorobę- raka piersi. Ten jeden z największych wrogów kobiecego piękna i zdrowia może być szybko zdiagnozowany i pokonany właśnie w Klinice Korona. A wszystko dzięki niezrównanej wiedzy i doświadczeniu doktora Marka Janisza, właściciela Kliniki oraz najbardziej nowoczesnemu sprzętowi do wykonywania badań np. USG.

Jednak Korona wyróżnia się na tle innych prywatnych gabinetów przede wszystkim dużym zaangażowaniem w akcje mające na celu uświadomienie kobietom, jak ważna jest profilaktyka raka piersi. Wystarczy wspomnieć, że Korona, wraz z magazynem Imperium Kobiet, zasłynęła organizowaniem bezpłatnych wieczorków dla pań, gdzie w miłej i przyjaznej atmosferze organizatorzy spotkań rozprawiają się z mitami na temat tej groźnej choroby.

Statuetka ZDROWE PIĘKNO przyznana Klinice Korona podczas finału konkursu Imperium Urody 2015 trafiła więc w dobre ręce!

Czy właściciel ośrodka, doktor Marek Janisz powtórzy ten sukces za rok, podczas kolejnej edycji plebiscytu? Miejmy nadzieję, że tak!

022

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

5 (1 Votes)

Summary

9,5Score

9,5

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

Brak komentarzy do "KORONAcja najlepszej kliniki!"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress