Bożena Jędral: „Osiągnęłam mistrzostwo w zarządzaniu czasem”. Mama Trójki o blogu, spotkaniach blogerskich i Zwierzakach Pocieszakach

Jest autorką bloga mama-trójki.pl, rozwija własną działalność, potrafi zarządzać czasem, a teraz zaangażowała się także w akcję charytatywną Zwierzaki Pocieszaki. Stworzona przez Nią postać do książki „Zwierzaki Pocieszaki. Podróże Karolka” to Gorylek Kamilek. O blogowaniu i inspiracją do postaci opowiada Bożena Jędral. mama trojki

Redakcja VitWoman: Poruszasz czasem kontrowersyjne tematy, nie boisz się krytyki?

Krytykowanie innych jest wpisane w ludzką naturę, po każdym temacie mogę się jej spodziewać. Poruszam życiowe tematy, które większość osób ignoruje. Podaję racjonalne argumenty swojej tezy, mimo to zdarza się, że ktos nie zgodzi sie z moim zdaniem i wyrazi swoje bardzo impulsywnie. Tematy wywołują dyskusje, o to przeciez chodzi. Rozmawiamy, poznajemy swoje zdanie.

Redakcja VitWoman: Jaki temat, który podjęłaś na swoim blogu był najcięższy dla Ciebie?

Najcięższych tematów nie poruszam, nie jestem na nie gotowa. Są zbyt osobiste, blog jest miejscem publicznym, podaję na nim tyle siebie ile uznaje za stosowne. jednak zawsze emocjonaleni podchodze do teamtów osobistych, odkrywajacych część moje życia. Zazwyczaj to niełatwe fragmenty z dość skomplikowanej układanki.

Redakcja VitWoman: W jaki sposób czytelnicy motywują Cię do pisania i czy jest Ci to potrzebne?

Największą motywacją jest odzew. Jeśli post jest komentowany, udostepniany to moment, w którym widzę, że to co robię ma sens. O jednym z moich ostatnich wpisów dyskusje toczyły się na większośći znanych mi grup, co nie ukrywam,jako autorkę bardzo mnie cieszy.

Redakcja VitWoman: Często uczestniczysz w spotkaniach blogerskich, jak znajdujesz czas na wszystko? Masz jakąś swoją sprawdzoną metodę na gospodarowanie czasem?

Nieskromnie powiem, że osiągnęłam mistrzostwo w zarządzaniu czasem. Wraz z wieksza liczbą obowiazków stałam sie bardziej zdyscyplinowana i zorganizowana. Oczywiście pozwalam sobie na spontanicznośc i odrobinę chaosu, jednak działając zgodnie z planem mam czas równiez dla siebie. Uwielbiam spotkanie blogerów, jesli tylko moje finanse na to pozwalają tak oragnizuję czas moje rodziny, żeby pojechać-niejednokrotnie jest to cztery godziny podróży w jedną stronę, by spotkać sie przez chwilę z tymi, których poznałam w sieci lub by móc nawiązac nowe znajomosci.

Redakcja VitWoman: Co chciałaś przekazać czytelnikom w bajce do książki Zwierzaki Pocieszaki. Podróże Karolka.

Z postacią Gorylka Kamilka wiąże się osobista historia. Najmłodsza córka od września będzie przedszkolakiem. Liczę, że na jej drodze stanie taki Kamilek, bo poczatki mogą być trudne. Moja bajka ma na celu pokazanie, że nie należy obawiać się zmian, bo na drodze zawsze zbnajdzie się ktoś, kto chętnie wprowadzi nas w nieznany dotąd świat. Nawet pierwszy dzień w przedszkolu może okazać się początkiem wspaniałej przygoddy.

Książkę Zwierzaki Pocieszaki. Podróże Karolka można nabyć na stronie www.zwierzakipocieszaki.pl. Pamiętajmy, że zakup książeczki wspiera Fundację Polskie Serce.

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

5 (2 Votes)

Summary

9,8Score

9,8

Brak komentarzy do "Bożena Jędral: "Osiągnęłam mistrzostwo w zarządzaniu czasem". Mama Trójki o blogu, spotkaniach blogerskich i Zwierzakach Pocieszakach"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress