Warsztaty motywacyjne Jestem SENSualna już za nami!

Już za nami warsztaty motywacyjne Jestem SENSualna, o których zahuczało w sieci w zeszłym tygodniu. Jak mówi organizatorka, Anna Gołębiewska, rzeczywistość okazała się o niebo lepsza od oczekiwań, czego dowodem są doniesienia z linii internetowego frontu. Czym były, są i w przyszłości będą warsztaty Jestem SENSualna?MCH_0509fb

To spotkanie, na którym najważniejsze są uczestniczki. Dzięki sobie nawzajem i trenerce osobistej mogą zagłębić się w swoje własne uczucia, zrozumieć, że są wspaniałymi kobietami i poczuć siłę do postawienia pierwszego kroku na ścieżce do realizacji wytyczonych przed sobą celów.

Tak właśnie było na spotkaniu, które miało miejsce w zeszłym tygodniu na Mazurach. Uczestniczkami było 30 rewelacyjnych kobiet, matek i blogerek. Każda z nich inna, a wszystkie mają jedną rzecz wspólną – kochają to, co robią. Spotkały się nie tylko po to, żeby odpocząć od codziennych obowiązków i rutyny, ale żeby uwierzyć, że potrafią spełniać marzenia i realizować cele. W tym pomogły im Barbara Jarzyna oraz Agnieszka Sadowska-Janiec z Fundacji Tętniące Życiem.

 To były niezwykłe trzy dni. Dni które dały nam ostro w kość, otworzyły oczy na wiele spraw, pomogły zaakceptować siebie i dostrzec siłę i piękno które jest w kobietach – przyznaje jedna z organizatorek, Ania Gołębiewska.

Dzięki spotkaniu z tymi niesamowitymi, pełnymi życia i chęci dzielenia się własnym doświadczeniem kobietami uczestniczki warsztatów zrozumiały jak wielkie szczęście mają i jak niewiele potrzeba, żeby dobrze się czuć ze sobą. Warsztaty motywacyjne trwały trzy dni – pełne emocji, łez, śmiechu i wspierania siebie nawzajem. Oprócz nich ważnym punktem była sesja zdjęciowa wykonana przez organizatorkę, Annę Gołębiewską, która prowadzi studio fotograficzne magicznechwile.pl. Dzięki warsztatom motywacyjnym uczestniczki uwierzyły, że mają siłę, żeby zmienić swoje dotychczasowe życie, a dzięki sesji zdjęciowej zobaczyły, że są piękne, mimo wad, które tylko one dostrzegają.

– Te warsztaty nie miały by też takiej energii, gdyby nie dziewczyny które na nie przyjechały. Cudowne kobiety, matki, żony. Ale przede wszystkim kobiety. Kiedy widziałam, jak rozkwitały przez te trzy dni, kiedy widziałam tą energię, tą niesamowitą siłę. Kiedy widziałam, jak dla każdej z nich słowo JESTEM nabiera nowego znaczenia, miałam ochotę płakać na każdym kroku. Ze wzruszenia, ze szczęścia, z dumy. – dodaje Hania, autorka bloga www.szalonooka.pl

Te intensywne trzy dni na długo czas zapiszą się w pamięci uczestniczek dzięki Basi i Agnieszce z Fundacji Tętniące Życiem, dzięki Hotelowi Zalesie Active&SPA, dzięki atrakcjom i chwilom relaksu na basenie oraz SPA, a także dzięki sobie samym. To one były najważniejszym akcentem warsztatów i to one udowodniły, że takie spotkanie mają SENS.

Zobacz kampanię społeczną Fundacji Tętniące Życiem

 

GALERIA 

IMG_2582 MCH_0199fb-1024x681 MCH_0220fb MCH_6607fb-1024x681 MCH_6612fb-1024x682 MCH_6668fb-1024x681

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

5 (2 Votes)

Summary

9,7Score

9,7

Brak komentarzy do "Warsztaty motywacyjne Jestem SENSualna już za nami!"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress