„Chciałam mieć miejsce, które mnie samą będzie motywować do działania” – Katarzyna Głąb o swoim blogu, sukcesach i planach

Motywuje, inspiruje i podbija blogosferę. Katarzyna Głąb, bo o niej mowa, to autorka bloga Po Sukces Na Szpilkach, pomysłodawczyni i współorganizatorka  projektu W Poszukiwaniu Sukcesów, która niebawem poprowadzi swoje pierwsze autorskie warsztaty. Dziś opowie nam skąd czerpie motywację, którą dzieli się z innymi oraz jakie ma plany na przyszłość.
zdjęcie

Wiele blogerek podziwia Cię i z czerpie motywacje z Twoich wpisów. Jak zrodził się pomysł na blog Po sukces na szpilkach?

Po Sukces Na Szpilkach powstał tak naprawdę z kilku powodów. Po pierwsze chciałam mieć miejsce, które mnie samą będzie motywować do działania. Dlatego między innymi powstała seria Sukcesy minionego miesiąca. Po drugie, zawsze z tyłu głowy miałam to, że chcę pisać dla znanych, prestiżowych magazynów. Wiedziałam, że nie jest to prosta sprawa i cały czas muszę ćwiczyć swój warsztat. Blog daję mi tą możliwość, a dodatkowo jest dobrym sposobem na to żeby ktoś mnie zauważył. Po trzecie, teraz najbardziej istotne, chciałam dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i przemyśleniami z kobietami, które tak jak ja postanowiły dokonać sporych zmian w swoim życiu, stawiać sobie śmiałe cele i spełniać swoje marzenia.

Masz wiele osiągnięć na swoim koncie, jaki jest Twój największy sukces?

Myślę, że ten największy cały czas jest przede mną. Na dzień dzisiejszy moim niewątpliwym sukcesem jest blog, który motywuje i dodaje wiary w to, że tak naprawdę wszystko zależy od nas. Kolejnym, równie ważnym sukcesem jest to, że dzięki blogowi naprawdę zmieniłam swoje życie. Śmiało sięgam po to czego pragnę, kiedyś tak nie było.

O co najczęściej pytają Cię czytelniczki?

Chyba najczęściej pytają mnie o to, jak motywuje się do działania. Nie mam na to żadnej złotej recepty. Po prostu wstaje i robię. Gdy mi na czymś naprawdę zależy to widzę w tym sens i wiem, że im szybciej się za coś zabiorę, tym szybciej osiągnę rezultaty. Oczywiście nie zawsze jest tak, że mi się chcę. Też mam chwile słabości, ale nie pozwalam sobie na nie zbyt często.

Jesteś pomysłodawczynią i współtwórczynią projektu W Poszukiwaniu Pukcesów, opowiedz nam trochę o tym projekcie.

Projekt W Poszukiwaniu Sukcesów powstał z chęci pokazania ludziom, w szczególności kobietom, że w naszym kraju można osiągnąć sukces, praktycznie w każdej możliwej dziedzinie. Wystarczy być zdeterminowanym, działać i nie bać się ciężkiej pracy. Razem z moją koleżanką podróżujemy po Polsce i przeprowadzamy wywiady z osobami, które naszym zdaniem mają na swym koncie godne podziwu osiągnięcia. Te sukcesy są bardzo różne, ale o to właśnie chodzi. Dla każdego z nas sukces oznacza coś innego i zawsze to podkreślamy.

Czy miałaś chwile zwątpienia?

Miałam gorsze chwile, ale nigdy nie myślałam nad tym żeby zamknąć bloga i przestać się dalej rozwijać. Myślę, że to dlatego, że naprawdę chcę tego, co robię

Jakie masz plany na najbliższą przyszłość?

Ojj planów mam naprawdę wiele. Po pierwsze blog przejdzie drobną metamorfozę. Chce skupić się na trzech głównych kategoriach: sukcesie, biznesie i inspiracji. Po drugie niebawem przeprowadzę swoje pierwsze autorskie warsztaty, a tym samym spełnię swój tegoroczny cel i poszerzę swoją działalność. Jestem też w trakcie pisania e-booka, który prawdopodobnie ukaże się w wakacje. No i cały czas będę rozwijać projekt W Poszukiwaniu Sukcesów, chcemy dotrzeć do wspaniałych ludzi. Czeka mnie sporo pracy, ale już się cieszę!

Czego wobec tego można Ci życzyć?

Tego żeby nigdy nie skończyły mi się pomysły na siebie 🙂 Póki co mam ich wiele i dopóki tak jest, czuje sens w tym wszystkim. Życzyć można mi też tego, żeby za moim przykładem poszło wiele kobiet, żeby odnalazły siłę i motywację. Przede mną też jeszcze wiele pracy, nie wszystko mi się udaję. Ale najważniejsze to wiedzieć, że wszystko zmierza w dobrym kierunku.

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

4.8 (5 Votes)

Summary

9,4Score

9,4

4 komentarze do ""Chciałam mieć miejsce, które mnie samą będzie motywować do działania" - Katarzyna Głąb o swoim blogu, sukcesach i planach"

  • comment-avatar
    Po Sukces Na Szpilkach 27 kwietnia 2015 (15:58)

    Mam nadzieję, że wywiad będzie motywacją dla czytelniczek 🙂

  • comment-avatar
    Naczelny Zmieniacz 9 czerwca 2015 (13:59)

    „Nie mam na to żadnej złotej recepty. Po prostu wstaje i robię.” – genialne w swej prostocie 🙂 Choćby nie wiem, ile książek człowiek przeczytał, ile kursów ukończył, ile mądrych ludzi się nasłuchał – dopóki nie ruszy swoich 4 liter z kanapy nadal będzie tkwił w tym samym miejscu 😉 Gratulacje Kasia i trzymam kciuki za dalszy rozwój Twojej marki 🙂

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress