Akcja charytatywna „Modny Kalendarz”

„Modny Kalendarz” to projekt charytatywny, do którego zostało zaproszonych 12 polskich Gwiazd i tylu samo projektantów. Przy wsparciu marki Pilot Pen Polska, zajmującej się sprzedażą artykułów piśmiennych, powstanie kalendarz charytatywny, którego cel jest niezwykle wyjątkowy. Środki z jego sprzedaży zostaną przeznaczone na wsparcie i organizację warsztatów dla małych pacjentów Kliniki Rehabilitacji w Centrum Zdrowia Dziecka oraz zorganizowanie jubileuszowej akcji charytatywnej BajkOLAndia. 

fot4

Każda kolejna karta z miesiącem w kalendarzu, będzie w pełni przeznaczona dla jednego projektanta.

„12 godzin z dnia kobiety aktywnej…”
– to przewodnia myśl Modnego Kalendarza.

W ramach akcji odbyła się dwudniowa sesja zdjęciowa z udziałem Gwiazd w kreacjach polskich projektantów. Fotografie przedstawiają „modelki” zatrzymane w biegu. Zależało nam na uchwyceniu chwili z ich dnia codziennego, tak by każda aktywna kobieta odnalazła cząstkę siebie w sytuacjach z fotografii.

W czwartek 17 września w Pure Sky Club odbędzie się inauguracja kalendarza z udziałem Gwiazd. Podczas eventu zostaną również zaprezentowane ubrania Projektantów z poszczególnych kart kalendarza.

fot5

Czym jest BajkOLAndia?

BajkOLAndia jest akcją charytatywną, której pomysłodawczynią i organizatorką jest Aleksandra Mikołajczyk. Nadrzędnym celem akcji jest pomoc dzieciom, które potrzebują jej najbardziej. W połowie roku 2016 w Centrum Zdrowia Dziecka, odbędzie się 5. jubileuszowa edycja akcji charytatywnej BajkOLAndia z udziałem Gwiazd, dzieci, pacjentów oraz zaproszonych gości. Podczas tego wydarzenia nastąpi również oficjalne podsumowanie akcji „Modny Kalendarz”.

Projektanci, którzy wezmą udział w akcji to alfabetycznie: Bizuu, Iwona Kossmann, Joanna Klimas, Lidia Kalita, Lou Saints, MMC, Natalia Jaroszewska, Natasha Pavluchenko, Rina Cossack, Robert Kupisz, Teresa Kopias, Viola Piekut. Modelkami zostały Agata Załęcka, Aleksandra Mikołajczyk, Anna Jurksztowicz, Anna Popek, Dorota Czaja, Grażyna Wolszczak, Julia Kuczyńska, Klaudia Halejcio, Marta Kielczyk, Marta Żmuda Trzebiatowska, Paulina Smaszcz- Kurzajewska oraz Paulina Sykut Jeżyna.

fot6

Dodatkowo, w ramach akcji, zostaną nagrane materiały z Gwiazdami na temat ich działalności charytatywnej oraz making of z sesji zdjęciowej, które zostaną opublikowane na kanale YouTube.

Strona internetowa projektu oraz kanały social media:

Strona: www.modnykalendarz.pl
Facebook: www.facebook.com/modnykalendarz
Instagram: www.instagram.com/modny_kalendarz

patronat

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

5 (2 Votes)

Summary

9,8Score

9,8

Brak komentarzy do "Akcja charytatywna „Modny Kalendarz”"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress