Zainspiruj się do prowadzenia własnej firmy! Przyjdź na warsztaty Biznes po Godzinach w Katowicach!

Już 3 grudnia po raz pierwszy w Katowicach odbędą się bezpłatne warsztaty dla kobiet Biznes po Godzinach – ladies edition. Jesteś zmęczona pracą w korporacji i szukasz pomysłu na siebie? Jesteś młodą mamą i chcesz wrócić na rynek pracy? Chcesz założyć swój biznes i jednocześnie rozwijać własne pasje? Jeżeli tak – nie może Cię zabraknąć na warsztatach dla kobiet Biznes po Godzinach!

TC TI przedsiebiorca byc LADIES11 2015Spotkanie organizowane jest przez Fundację Twoja Inicjatywa!, która od lat wspiera polską przedsiębiorczość poprzez warsztaty, szkolenia, dyżury, cykle porad. Kładąc nacisk na wysoki poziom merytoryczny prowadzonych wydarzeń, Fundacja przyciąga rzesze osób zainteresowanych tematyką prowadzenia własnego biznesu.

Kolejne spotkanie z cyklu Biznes po Godzinach – ladies edition odbędzie się 3 grudnia 2015, w Katowicach (BEST WESTERN PREMIER Hotel Forum Katowice, ul. Bytkowska 1a). Bedzie to pierwsze takie spotkanie w Katowicach. Warsztaty skierowane są do wszystkich przedsiębiorczych kobiet, a zwłaszcza do pań, które szukają odpowiedzi na pytanie: jak połączyć swoją pasję z biznesem i jak poradzić sobie na aktualnym rynku pracy.

Główną prelekcją będzie Strategia 2w1 Tomasza Szczęsnego z Forum Rozwoju Menedżerskiego, który pomoże znaleźć odpowiedzi na pytania: Jak znaleźć pomysł na własny biznes? Czym się inspirować? Jak połączyć pasję z biznesem? W czasie spotkania będziecie mieli okazje nauczyć się kilku sprawdzonych metod wymyślania nowych rozwiązań. Przekonacie się że Wasz umysł potrafi więcej niż myślicie. A przede wszystkim wyjdziecie z głową pełną nowych projektów możliwych do realizacji od zaraz.

Program wydarzenia:
16.30 – Rejestracja;
16.45 – Oficjalne rozpoczęcie, opis działalności Fundacji Twoja Inicjatywa! (Anna Flaga, Katarzyna Wicha);
17.00 – Rozpoczęcie działalności gospodarczej – jak krok po kroku wygląda proces zakładania własnej firmy, podstawowe zasady księgowości, ulgi dla przedsiębiorców. (Kamil Derendarz, Tax Care);
17.45 – Franczyza jako pomysł na własny biznes – jakie rozwiązania i dla kogo? (Arkadiusz Słodkowski, franchising.pl);
18.30 – przerwa kawowa;
18.45 – Jak znaleźć pomysł na własny biznes? Czym się inspirować? Jak połączyć pasję z biznesem? Czyli wszystko o strategii 2w1 – (Tomasz Szczęsny, Forum Rozwoju Manedżerskiego);
20.00 – losowanie nagród, pytania i odpowiedzi.

Dodatkowo organizatorzy spotkania przygotowali wspaniałe niespodzianki – wśród uczestników warsztatów rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody.

Czujesz, że nie może Cię tam zabraknąć? Już dziś wyślij swoje zgłoszenie przez stronę
http://twoja-inicjatywa.pl/konferencja/katowice-biznes-po-godzinach-ladies-edition/

Zapraszamy!

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

5 (2 Votes)

Summary

9,6Score

9,6

Brak komentarzy do "Zainspiruj się do prowadzenia własnej firmy! Przyjdź na warsztaty Biznes po Godzinach w Katowicach!"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress