Weź udział w wyjątkowo praktycznym wydarzeniu dla przedsiębiorców „Dobrze mi w biznesie” – przedsiębiorczość w praktyce

Zapraszamy na WYDARZENIE z Ekspertkami Dobrze mi w biznesie – przedsiębiorczość w praktyce, które odbędzie  we wtorek 20 czerwca 2017r. w Warszawie.

Wysokiej klasy Ekspertki wprowadzą Cię tajniki w social media oraz PR dzięki, którym Twój biznes ruszy do przodu.

Ilona Adamska- wydawca i redaktor naczelna Law Business Quality i Imperium Kobiet, właścicielka Agencji Wydawniczo-Promocyjnej I.D. Media oraz Agencji PR, Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet, laureatka plebiscytu Kobiecy Biznes 2014. Nagrodzona w konkursie Polish Business Queen w kategorii KREATYWNOŚĆ W BIZNESIE. W grudniu 2016 roku Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej przyznało się tytuł Businesswoman Roku 2016 za wspieranie i promowanie przedsiębiorczości kobiet. Od ponad 10 lat prowadzi z sukcesem swoją firmę, wydając nie tylko magazyny, ale także blogi, portale lifestyle’owe. Pomysłodawczyni Akademii Law Business Quality – inspirujących spotkań dla kobiet sukcesu

JOANNA CEPLIN – trener skutecznej komunikacji online, autorka: Planera Nowoczesnego Przedsiębiorcy, kursów online „Jak tworzyć angażujące treści”, „Zaplanuj swój Biznes w mediach społecznościowych”, „Skuteczna reklama na Facebooku”, „Turbo lista mailingowa” oraz szkolenia stacjonarnego MarkaOnline.pl (w ciągu 6 miesięcy uczestniczyło w nim ponad 1500 osób w 8 miastach Polski).

Założycielka AkademiaSmartBrand.pl, w której uczy jak zbudować i rozwijać biznes oparty na sprzedaży produktów cyfrowych oraz fizycznych online.

Doradza firmom i osobom indywidualnym w obszarach związanych z komunikacją w mediach społecznościowych, tworzeniem koncepcji kreatywnych on-line oraz budowaniem wizerunku.

UWAGA! W sprzedaży dostępny jest też specjalny bilet grupowy – jeśli chcesz zainspirować swoich bliskich, wesprzeć w budowaniu własnej firmy – zabierz ich na konferencję „Dobrze mi”! Szczegółowy program i zapisy na  http://www.dobrzemi.com.pl/dobrze-mi-w-biznesie-przedsiebiorczosc-w-praktyce/warszawa-20-czerwca/

AGENDA

17.00 – Rejestracja

17.30 – Powitanie Uczestników

WYKŁADY

  • „Biznes bez PR i reklamy nie ma szans na sukces” – Ilona Adamska
  • „Twoja marka online na Instagramie” – Joanna Ceplin

20.30 – Podsumowanie i Zakończenie

 

REZERWACJA: http://www.dobrzemi.com.pl/dobrze-mi-w-biznesie-przedsiebiorczosc-w-praktyce/warszawa-20-czerwca/

 

KONTAKT: biuro@dobrzemi.com.pl

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

0 (0 Votes)

Summary

9,8Score

9,8

Brak komentarzy do "Weź udział w wyjątkowo praktycznym wydarzeniu dla przedsiębiorców „Dobrze mi w biznesie” – przedsiębiorczość w praktyce"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress