Weź udział w wyjątkowo praktycznym wydarzeniu dla przedsiębiorców „Dobrze mi w biznesie” – przedsiębiorczość w praktyce

Zapraszamy Cię na wydarzenie „Dobrze mi w biznesie” – przedsiębiorczość w praktyce dedykowane przedsiębiorczym kobietom oraz tym, które o myślą, aby swoją firmę otworzyć.

22 czerwca 2017r. (czwartek) w Poznaniu.

Czy warto łamać schematy i iść pod prąd w biznesie?

Przyjdź na wydarzenie „Dobrze mi w biznesie”, tu uzyskasz odpowiedź na to pytania, przejdziesz również mini kurs  nt tworzenia spójnej i skutecznej identyfikacji wizualnej marki.

Weź udział w wydarzeniu, które zarówno Ciebie, jak i Twoją firmę, przeniesie na wyższy poziom w biznesie. Tutaj powstają kobiety sukcesu, kobiety, którym jest dobrze w biznesie.

JOANNA BOGIELCZYK – trener biznesu i coach. Pracuje z klientami grupowo i indywidualnie. Doradza jak skutecznie rozwijać siebie i własną firmę. Wierzy, że każdy człowiek jest zdolny i kreatywny i że może osiągnąć postawione sobie cele.

Jest jedną z tych wyjątkowych, pełnych zapału, kompetentnych osób, które otwarcie dzielą się swoim doświadczeniem i umiejętnościami. Klienci cenią jej pragmatyzm, bo poleca praktyczne rozwiązania, gotowe do zastosowania od zaraz! Co więcej dopinguje i czuwa nad ich wdrożeniem. Autentyczna i spójna jest inspiracją dla innych. Tematy, z których szkoli są jej doskonale znane z codziennej pracy. Jest praktykiem. Rzetelna, zawsze świetnie przygotowana. Sprawia, że klienci jej ufają̨, pracują z nią przez długie lata.

NATALIA WINIARZ – projektantka graficzna. Pomaga tworzyć graficzny wizerunek firm. Sprawia, że pomysły i wizje klientów nabierają pożądanych kolorów i kształtów. Tworzy identyfikacje wizualne, które nie tylko cieszą oko i przyciągają uwagę, ale również „pracują” na rzecz firmy. Współpracuje z klientami polskimi i zagranicznymi.

Klienci cenią w niej cierpliwość i wyrozumiałość. Potrafi prowadzić ich jak „za rękę” po projektowym świecie, dzięki czemu każdy etap współpracy i projektu jest dla nich jasny i zrozumiały. Jej zmysł artystyczny oraz wyobraźnia prowadzą do nieszablonowych rozwiązań graficznych. Jest otwarta na nowe pomysły. Jest rodowitą Poznanianką, wyszła z założenia, że Poznaniacy nie gęsi – swoją gwarę mają. Dlatego tworzy Gwarne Ciuchy – limitowane serie koszulek, rodzimej produkcji, z grafikami przedstawiającymi ważne miejsca i wydarzenia Poznania oraz gwarę poznańską..

UWAGA! W sprzedaży dostępny jest też specjalny bilet grupowy – jeśli chcesz zainspirować swoich bliskich, wesprzeć w budowaniu własnej firmy przyjaciółkę – zabierz ich na konferencję „Dobrze mi”! Szczegółowy program i zapisy na  http://www.dobrzemi.com.pl/dobrze-mi-w-biznesie-przedsiebiorczosc-w-praktyce/poznan-22-czerwca/

AGENDA

17.00 – Rejestracja

17.30 – Powitanie Uczestników

WYKŁADY

  • „Savoir vivre wizerunku graficznego” – Natalia Winiarz
  • „Łam schematy czyli czy warto iść pod prąd w biznesie?” – Joanna Bogielczyk

20.30 – Podsumowanie i Zakończenie

REZERWACJA: http://www.dobrzemi.com.pl/dobrze-mi-w-biznesie-przedsiebiorczosc-w-praktyce/poznan-22-czerwca/

 

KONTAKT: biuro@dobrzemi.com.pl

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

0 (0 Votes)

Summary

8,9Score

8,9

Brak komentarzy do "Weź udział w wyjątkowo praktycznym wydarzeniu dla przedsiębiorców „Dobrze mi w biznesie” – przedsiębiorczość w praktyce"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress