Weź udział w konferencji „Dobrze mi w biznesie” – przedsiębiorczość w praktyce.

Zapraszamy na niezwykłe wydarzenie – konferencję „Dobrze mi w biznesie” – przedsiębiorczość w praktyce – już w środę 15 marca 2016r. w Warszawie.  Na „Dobrze mi w biznesie” spotkasz kompetentnych prelegentów, których znasz jako specjalistów i mentorów biznesowych, wysłuchasz wykładów nt efektywnego prowadzenia biznesu.

Wśród prelegentów: Agnieszka Kubicka-Błońska, jest certyfikowanym trenerem biznesu, coachem i doradcą HR z wieloletnim i bogatym doświadczeniem zawodowym;

Anna Kupisz-Cichosz, pomysłodawczyni inicjatywy Firma jest Kobietą, Prezes Zarządu Fundacji z Inicjatywą, współwłaściciel oraz Dyrektor Zarządzający spółki Softway Ltd. – partnera projektu, Doradca Zarządu w jednej ze spółek operującej na rynku nieruchomości, Przewodnicząca Rady Nadzorczej Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Biznesu i Coachingu, negocjator, coach, trener, ekonomista i psycholog oraz Dominika Nawrocka – autorka książki „Kobieta i Pieniądze. 7 kroków edukacji finansowej dla kobiet”. To wyjątkowa publikacja na temat finansów osobistych skierowana do kobiet dostępna na www.kobietaipieniadze.pl.

 

Dołącz do nas. Przejmij kontrolę i weź odpowiedzialność za powodzenie Twojego biznesu, konsekwencje i tak spadną na Ciebie, więc nie czekaj.

Dołącz do wydarzenia na Facebook’u https://www.facebook.com/events/1850916805181800/.

Przyjdź na praktyczne spotkanie biznesowe i wznieś się ze swoim biznesem na wyższy poziom.

UWAGA! Tylko do 5 marca trwa przedsprzedaż biletów po niższej cenie. W przedsprzedaży dostępny jest też specjalny bilet podwójny – jeśli chcesz zainspirować swoich bliskich, podzielić się inspiracją z przyjaciółkami lub po prostu spędzić z nimi dzień w sposób niepowtarzalny – zabierz je na konferencję „Dobrze mi”!  Szczegółowy program i zapisy na  http://www.dobrzemi.com.pl/warszawa-15-marca/

„Dobrze mi w biznesie” – przedsiębiorczość w praktyce Warszawa

KIEDY: 15 marca – środa

GODZINY: 17:00 – 21:00

GDZIE: Golden Floor Sky – Millenium Plaza

Al. Jerozolimskie 123 A (przy Placu Zawiszy) Warszawa

WIĘCEJ INFORMACJI: http://www.dobrzemi.com.pl/warszawa-15-marca/

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA

TWOJA INWESTYCJA

75 zł 1 osoba – cena promocyjna do niedzieli 5 marca – później cena rośnie do 95 zł.

140 zł 2 osoby – cena promocyjna do niedzieli 5 marca – później cena rośnie do 180 zł.

Możesz kupić bilety na http://www.dobrzemi.com.pl/warszawa-15-marca/

lub dokonując przelewu podając imię, nazwisko, e-mail, miasto:

Ewa Marchlak Inteligo 51 1020 5558 0000 8202 3160 6870

****

AGENDA:

17.00- 17.30 – Rejestracja

17.30 – 18.15 – „Sama możesz wiele, ale z właściwymi ludźmi nie przestaniesz się rozwijać. Jak pracować z najlepszymi?” – Agnieszka Kubicka-Błońska

18.15 – 18.30 – Przerwa kawowa

 

18.30 – 19.15 – „Sprawdź czy nie toniesz! – czyli jak być dyrektorem finansowym własnej firmy?” – Anna Kupisz – Cichosz

19.15 – 19.30 – Przerwa kawowa

19.30 – 20.15 – Warsztat nt modelu biznesowego oparty o Business Model Canvas – Dominika Nawrocka

20.15 – 20.35 – Przerwa kawowa

20.35 – 21.00 – Podsumowanie i zakończenie

****

PRELEGENCI

AGNIESZKA KUBICKA – BŁOŃSKA – jest certyfikowanym trenerem biznesu, coachem i doradcą HR z wieloletnim i bogatym doświadczeniem zawodowym.

Prowadzeniem szkoleń zajmuje się od ponad 12 lat i ma na swoim koncie kilka tysięcy godzin szkoleniowych. Szkoli w zakresie zarządzania zespołem, komunikacji, motywacji, rozwoju osobistego i zawodowego.

Doradza w firmach jako zewnętrzny doradca do spraw zarządzania zespołem.

Specjalizuje się w przeprowadzaniu audytów personalnych i wdrażaniu systemów rozwoju pracowników, dzięki którym zwiększana jest efektywność zespołów i skuteczność w realizacji celów firmy.

Współpracowała m.in. z firmą: Oriflame Kalisz, Europejska Grupa Doradcza, AXA, PFE-Energia, LWS SOFT, Armatura Kozłowski, SPAR Polska, PSS Społem, Bank Spółdzielczy w Koronowie, Palmark, Neorol, Optom, Florand, Haft i in.

W swojej praktyce kieruje się silnymi wartościami oraz pasją, zaangażowaniem i determinacją. Zawsze bliski jej sercu jest drugi człowiek. Wsłuchuje się mocno w jego potrzeby. „Moim celem jest to aby moja praca nie wpływała tylko teoretycznie na ludzi, ale by przenikała ich praktykę i powodowała długofalową zmianę.”

Ze względu na osobistą drogę, ważne miejsce w jej działalności zajmuje praca z ludźmi w zakresie poczucia własnej wartości i rozwoju osobistego.

Z tego właśnie pragnienia powstała w 2011r. firma „Centrum Rozwoju”, która realizuje szkolenia i sesje coachingowe w m.in w zakresie odkrywania potencjału, odważnego sięgania po marzenia, rozwijania kwalifikacji zawodowych.

Agnieszka Kubicka – Błońska jest także inicjatorem i koordynatorem projektu „Pomoc na Czasie”. Jego ideą jest angażowanie młodych wolontariuszy w pomaganie osobom potrzebującym, starszym i niepełnosprawnym.

Jej artykuły są publikowane m.in. w miesięczniku Benefit, Portalu NF.pl, portalu finansowym gb.pl, Biznestrend, Personel i Zarządzanie i .in.

W 2013 roku wydała również swoją debiutancką książkę – powieść psychologiczną „Wbrew nadziei”.

Certyfikowany Coach Noble Manhattan i Praktyk Coach IIC.

W latach 2011-2013 PR Menedżer w firmie szkoleniowej.

W latach 2007- 2011 redaktor portalu „Calisia.pl”

Absolwentka WSNHiD, na kierunku politologia, spec. Zarządzanie Zasobami Ludzkimi oraz Podyplomowego Studium Psychologia w Zarządzaniu UAM w Poznaniu.

 

DOMINIKA NAWROCKA – autorka książki „Kobieta i Pieniądze. 7 kroków edukacji finansowej dla kobiet”. To wyjątkowa publikacja na temat finansów osobistych skierowana do kobiet dostępna na www.kobietaipieniadze.pl także w wersji elektronicznej (ebook i audiobook).

„Jak pokazało moje życie, a także otaczających mnie kobiet i statystyki, kobiety mają bardzo niski poziom wiedzy na temat zarządzania pieniędzmi, inwestowania i planowania swojej finansowej przyszłości. Wierzę, że kobiety mają w sobie nieograniczony potencjał do zmieniania swojego życia na lepsze, a tym samym życia ludzi wokół siebie. Jesteśmy my solą tej ziemi i nie możemy o tym zapominać. Tak samo o tym, że zasługujemy na dobre, dostatnie i szczęśliwe życie”.

www.kobietaipieniądze.pl

Każda osoba, która planuje założyć swoją firmę lub już ją prowadzi, powinna znaleźć czas na wypracowanie modelu swojego biznesu. To nic innego, jak przeanalizowanie tego skąd się biorą w firmie pieniądze i na co trzeba je wydać? Jacy klienci będą je dostarczali i co dostaną im w zamian? Ile należy ponieść kosztów, aby ich pozyskać. Czy w końcu, jak się mają te koszty do przychodów? Czy firma jest lub ma szansę być rentowna? A jeśli nie, to co trzeba zrobić?

Warsztat prowadzony przez Dominikę Nawrocką oparty jest o Business Model Canvas i pomaga odnaleźć odpowiedzi na powyższe pytania.

 

ANNA KUPISZ-CICHOSZ – pomysłodawczyni inicjatywy Firma jest Kobietą, Prezes Zarządu Fundacji z Inicjatywą, współwłaściciel oraz Dyrektor Zarządzający spółki Softway Ltd. – partnera projektu, Doradca Zarządu w jednej ze spółek operującej na rynku nieruchomości, Przewodnicząca Rady Nadzorczej Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Biznesu i Coachingu, negocjator, coach, trener, ekonomista i psycholog. Autorka książek „Własna Firma dla Pań. Krótki kurs biznesu dla każdej z nas” oraz „Moja pasja moją firmą”.

Sama określa się mianem Przedsiębiorcy.

Ukończyła Szkołę Coachów Grupy Trop oraz Szkołę Trenerów Biznesu Grupy TROP. Jest absolwentką autorskiego programu Grupy Trop „Trener Rozwoju Organizacji Przyszłości” oraz programu „U!Lider” dla przedsiębiorców, liderów oraz osób zarządzających w organizacjach, który obecnie współprowadzi.

Ponadto jest absolwentką studiów magisterskich w Szkole Głównej Handlowej oraz na Wydziale Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim.

Swoje pierwsze szlify związane z pozyskiwaniem klientów i prowadzeniem mikrofirmy zdobywała już podczas studiów, a pierwszą spółkę założyła w wieku 25 lat. Kilka lat temu zdecydowała się połączyć swoje doświadczenie, wiedzę, umiejętności oraz zainteresowania.

Inspiruje, wspiera oraz pomaga przedsiębiorcom rozwijać ich biznesy, budując z nimi strategie rynkowe dla ich firm i pracując nad przekonaniami utrudniającymi ich wdrożenie. Organizuje własne seminaria, warsztaty i webinary o zasięgu ogólnopolskim.

Od 5 lat czynnie uczestniczy w wydarzeniach dla przedsiębiorczych kobiet. Jest prelegentką m.in. konferencji: Wzlot Kobiet oraz Wielka Wymiana Kontaktów. Pomogła rozwinąć firmy ponad 100 kobietom, z ponad 500 konsultowała rozwój ich biznesu.

Prywatnie jest mamą dwóch rozbrykanych chłopców i żoną przedsiębiorczego wizjonera, któremu tylko zdarza się chodzić po ziemi.

 

Biorąc udział Uczestnik wyraża zgodę na wykorzystanie przez Organizatora i podmioty z nim współpracujące zdjęć, materiałów audio oraz wideo z jego wizerunkiem zarejestrowanych w trakcie wydarzenia „Dobrze mi w biznesie – przedsiębiorczość w praktyce” na potrzeby związane z promocją i prezentacją wydarzenia.

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

0 (0 Votes)

Summary

9,9Score

9,9

Brak komentarzy do "Weź udział w konferencji „Dobrze mi w biznesie” – przedsiębiorczość w praktyce."

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress