Ruszyły zapisy na warsztaty motywacyjne jestem SENSualna

Kiedy słyszysz kobieta wyobrażasz sobie atrakcyjną, zmysłową, zadbana bizneswomen. A gdy słyszysz słowo matka często Twoim oczom ukazuje się obrazek kobiety w wciągniętych swetrach, zmęczonej i biegające za swoimi dziećmi. To wszystko stereotypy, a te dwie dziewczyny chcą pokazać jak zmysłowe i piękne mogą być matki, które oddają się swojej życiowej roli.

MCH_0789fb

Dziewczyny na początek powiedzcie co wy takiego wymyśliłyście?

Ania Andrzejewska: Organizujemy dwudniowe warsztaty dla blogerek Jestem SENSualna.

Ania Gołębiewska: To przede wszystkim warsztaty motywacje

Skąd pomysł na taki warsztat?

Ania Gołębiewska: Idea warsztatów motywacyjnych chodziła za mną już od ponad roku. Miałam świadomość, że przydałoby się takie spotkanie, bo wiele kobiet, zwłaszcza mam, nie uważa się za atrakcyjne osoby, mało tego, często zapominają one o swoich potrzebach skupiając się na ogarnianiu codzienności. Jednak brakowało mi impulsu, aż spotkałam Anię (śmiech)

Ania Andrzejewska: Nigdy nie zapomnę tej chwili, kiedy Ania zaproponowała mi zrobienie kilku zdjęć, żeby pokazać, że wcale nie trzeba mieć figury Anji Rubik, żeby czuć się dobrze we własnej skórze. Pomyślałam, że przecież wcale nie czuję się ze sobą dobrze, jednak zgodziłam się. To była doskonała decyzja.

Co było potem?

Ania G.: Spotkałyśmy się w Gdyni i zrobiłyśmy bardzo spontaniczną sesję. Efekt przerósł nasze oczekiwania kiedy Ania umieściła na blogu zdjęcia razem z tekstem o tym, że warto akceptować siebie pomimo własnych wad.

Ania A.: I w życiu nie spodziewałam się aż takiego wielkiego odzewu na ten tekst. To była lawina, ale my nie spoczęłyśmy na laurach. Postawiłyśmy działać, iść za ciosem. Kolejne miesiące zastanawiałyśmy się nad organizacją warsztatów.

Powiedzcie coś o samych warsztatach.

Ania G.: Podzieliłyśmy je na dwie części – warsztaty motywacyjne prowadzone przez Fundację Tętniące Życiem oraz spotkania z kosmetyczkami i wizażystkami. Tym sposobem skupiamy się na obu stronach kobiecej istoty – psyche i fizyczności.

Ania A.: Chcemy, żeby dziewczyny poczuły się pięknie we własnej skórze, a do tego nie wystarczy jedynie piękny makijaż i fajna bielizna (chociaż to też jest istotne!). Żeby efekt był stuprocentowy dziewczyny muszą wewnętrznie poczuć się piękne. Przemiana musi się dokonać w ich głowach.

„Jestem SENSualna” – co to znaczy?

Ania G.: Oprócz rzeczy oczywistej, czyli tego, że w każdej z nas jest wdzięk, zmysłowość i seksapil, często głęboko skrywane. Nasze hasło ma drugie dno czyli SENS- w życiu kobiety musi on być, musimy mieć cel, samoakceptacje i poczucie własnej wartości.

Ania A.: Sens, który napędza nas do działania każdego dnia. Czasami trzeba po prostu wyjść z własnej strefy komfortu i zrobić coś tylko dla siebie. Spotkać z przyjaciółkami, iść na zakupy, czy chociaż przeczytać książkę.

Ania G: Warsztaty będą mocno motywacyjne, napędzające do działania, ale przede wszystkim będą służyły samoakceptacji swojego wyglądu. Zaplanowałyśmy wiele atrakcji dla Pań, które będą w nich uczestniczyć, jednak punktem kulminacyjnym będzie profesjonalna sesja zdjęciowa, którą wykonam z ogromną przyjemnością.

Ania A: Dzięki tej sesji dokona się w nich przemiana, które jeszcze kilka godzin temu czuły się nieatrakcyjne. Poczują się pewnie, zmysłowo i bardzo kobieco.

Gdzie i kiedy odbędą się warsztaty?

Ania G.: Nasze spotkanie odbędzie się w malowniczym Hotelu Zalesie Active SPA na Mazurach w dniach 16 – 18 listopada.

Ania A: Właśnie ruszyły zapisy. Śledźcie nasz profil na Facebooku Jestem SENSualna oraz na naszych blogach, tam dowiecie się więcej szczegółów na temat naszej akcji.

Powiedzcie na koniec coś o sobie.

Ania G.: Jestem fotografem i blogerką. Fotografia to część mojego życia, zachęcam was do odwiedzenia mojej strony www.magicznechwile.pl oraz podglądania mojej codzienności na www.okiemmamy.pl

Ania A.: Ja jestem tylko blogerką, a rządzę się na www.przewijak.es. Oprócz tego jestem copywriterem i freelancerem. Nie mogę się już doczekać listopada!

Bardzo wam dziękuję za rozmowę.

DSC_5988 MCH_0717

MCH_0779fb

zalesie_big2-wlasciwe

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

5 (3 Votes)

Summary

9,8Score

9,8

Brak komentarzy do "Ruszyły zapisy na warsztaty motywacyjne jestem SENSualna"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress