Trójmiasto: Konferencja dla Kobiet „Dobrze mi” już 26 listopada w Gdyni

Zapraszamy na cieszącą się ogromnym powodzeniem konferencję, na której kobiety zawsze odnajdują inspirację, motywację, wsparcie i siłę do zmian. Tu nikt nie mówi, że nie masz prawa, nie nadajesz się, jesteś egoistką, jesteś niewystarczająco dobra, nie poradzisz sobie i że w głowie Ci się poprzewracało, bo od życia chcesz więcej… Dowiesz, że jest dokładnie odwrotnie. Tu otrzymasz narzędzia i moc do kreowania swojego wymarzonego i spełnionego własnego świata. Możesz a nawet musisz zadbać o to, aby było Ci życiu dobrze, bo nikt inny tego za Ciebie nie zrobi…

plakat-gdynia

Nasza konferencja to pierwszy w Polsce projekt biorący na tapet to, po co żyjemy – czyli szczęście, dobre samopoczucie i spełnienie w życiu. Sukces połączony z harmonią. Jest to inspirujące, interaktywne wydarzenie dla kobiet, które chcą podnieść jakość swojego życia, zadbać o ciało i ducha, poczuć w sobie moc do działania, przełamać stereotypy. Unikalne połączenie wiedzy, motywacji i inspiracji przekazywanej przez najwyższej klasy coachów, specjalistów od samorozwoju, związków, autorów książek, ludzi sukcesu.

To okazja do poznania nowych ludzi, zawarcia nowych znajomości, być może przyjaźni z kobietami, które myślą tak jak Ty.

W tej edycji konferencji „Dobrze mi” postawimy na pasję:

– czy każdy z nas ma pasję

– jak ją odkryć

– czy warto się nią kierować

– czy z pasji można się utrzymać

Na te i inne pytania odpowiedzą kobiety, które już to wiedzą.

****

PROGRAM

10.00 – 10.30 – Rejestracja

10.30 – 10.35 – Powitanie Uczestniczek

10.35 – 11.20 – Z cyklu „Jej historia” – Kamila Chyła

11.20 -11.30 – Networking

11.30 -12.15 – „Pasja: siła jest w nas” – Agata Masiulaniec

12.15 – 12.25 – Networking

12.25 – 13.10 – „Odszukaj swoje naturalne dary i pracuj z pasją” Anna Szczepkowska

13.10 – 13.35 – Przerwa/Networking

13.35 – 14.20 –  „DNA Twoich Decyzji i celów” – Joanna Grabska

14.20 – 14.30 – Networking

14.30 – 15.00 – Podsumowanie i Zakończenie

PRELEGENCI:

KAMILA CHYŁA – Niezależna konsultantka, przedsiębiorca, autorka bloga www.ikimasa.pl, Web Designer. Stworzyła kurs on-line Szkoła Cyfrowych Nomadek. Pomaga kobietom pokazać się światu poprzez zbudowanie autentycznego wizerunku w oparciu o archetyp marki.

AGATA MASIULANIEC – Gdańszczanka, miłośniczka wyzwań i pasjonatka sportu prowadząca blog Biegowy Świat.  Z zawodu kierowniczka w Sklepie Biegowym. pisząca w magazynie Trail.  Zwyciężczyni plebiscytu Blog Forum Gdansk Award 2016 oraz Biegacze 2016. Wyróżniona w plebiscycie Biegowy Dziennikarz Roku organizowanym przez Fundację Festiwal Biegów. Choć mieszka nad morzem zakochana w górach. Na koncie liczne starty w biegach od 400 m po biegi ultra i imprezy na orientację. Ukończone z większymi i mniejszymi sukcesami, w tym m.in. 2 miejsce w 51 edycji Ekstremalnego Rajdu na Orientację Harpagan na dystansie 100 km czy brązowy medal 2 Mistrzostw Polski w Ultramaratońskim Biegu Górskim na dystansie 100 km. Realizuje, bywa szalone pomysły, przebiegła 10 km w wodach Zatoki Gdańskiej. Prowadzi treningi, organizuje wycieczki biegowe i czasem chowa się na imprezach biegowych za obiektywem.

ANNA SZCZEPKOWSKA – Architekt, life&business coach (pracuje zgodnie ze standardami ICF), trenerka myślenia wizualnego, ilustrator i graphic recorder. Prowadzi własną firmę VisualCoach.  Tworzy wielkoformatowe zapisy graficzne tzw. Graphic Recording, zarówno w biznesie podczas spotkań zamkniętych, coachingu grupowego, zespołowego, jak i na konferencjach, eventach. Prowadzi szkolenia ze sketchnotingu i myślenia wizualnego, dla zróżnicowanych grup odbiorców. Rysuje, ilustruje, maluje. Prywatnie matka dwóch synów. Uwielbia jazdę na rowerze, siatkówkę, żeglarstwo, narty, podróże, tworzenie. W sieci znajdziecie ją na Facebook’u – VisualCoach, www.visualcoach.pl., Instagram – visualcoach.pl.

JOANNA GRABSKA – Inspirator Twojej Zmiany. Od 19 lat towarzyszy i pomaga firmom i ich pracownikom,  w podejmowaniu odważnych i głębokich zmian w organizacjach i życiu osobistym.  Inspiruje do podejmowania decyzji płynących prosto z uczuć i serca, wychodzenia poza „strefę komfortu” , która nazywa strefą lęku, wygody , złudnego bezpieczeństwa. Do tej pory pracowała i inspirowała ponad 25 tysięcy ludzi – to już miasto 🙂 .

Bazuje przy tym na typowo biznesowych  narzędziach połączonych z podejściem „ duszy i serca” .  Stawia na konkretne działania, prawdziwą wewnętrzną zmianę  u ludzi, z którymi pracuje.

A pracuje i prowadzi swoje warsztaty , szkolenia firmowe, i webinary  „ Biznes z sercem” , „DNA Twojego dobrobytu – Trzymaj się siebie” w Polsce i takich krajach  jak Kanada, Belgia, Irlandia, oraz egzotyczne Hawaje.

Autorka bloga – serii artykułów – Trzymaj się siebie –http://joannagrabska.pl/blog/

Autorka felietonów , dla Business Manhattan, Dolce Vita, e- booka i serii Webinarów „Trzymaj się siebie”.

Jest absolutnie pewna, tego uczy i przekazuje podczas swoje pracy, że właściwą drogą dla firmy i ludzi, jest droga serca i ducha, wsparta  umysłem, a nie odwrotnie. W praktyce przekłada się to na wyszukiwanie autentycznych talentów, głębokich wartości, prawdziwy najgłębszych celów i drogi życia u uczestników i w organizacji i przekuwanie ich w konkretne zasady postępowania, uczciwego, szczerego i serca. Bo wie, że tak można, warto i się opłaca. 🙂 I można żyć w radosnej zgodzie z sobą, prowadzić biznesy w zgodzie z najwyższymi wartościami.

A prywatnie mama dwójki dorosłych dzieci Syna 20 lat, córki 19 .

Z absolutną pasją do Polinezji, Hawajów, radości i autentyczności ludzi tam żyjących.

****

Możesz kupić bilet na http://www.dobrzemi.com.pl/trojmiasto/

lub dokonując przelewu podając imię, nazwisko, e-mail, miasto:

Ewa Marchlak Inteligo 51 1020 5558 0000 8202 3160 6870 lub dokonując przelewu podając imię, nazwisko, e-mail, miasto:

Ewa Marchlak Inteligo 51 1020 5558 0000 8202 3160 6870

69 zł 1 osoba – cena promocyjna do poniedziałku 21 listopada – później cena rośnie do 89 zł.

120 zł 2 osoby – cena promocyjna do poniedziałku 21 listopada – później cena rośnie do 160 zł.

****

Konferencja dla Kobiet „Dobrze mi”.

KIEDY: 26 listopada – sobota

GODZINY: 10.30 – 15.00

GDZIE:  Pomorski Park Naukowo-Technologiczny, ul.  Aleja Zwycięstwa 96/98

Bud. IV – F0.17

WIĘCEJ INFORMACJI: http://www.dobrzemi.com.pl/trojmiasto/

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

0 (0 Votes)

Summary

8,6Score

8,6

Brak komentarzy do "Trójmiasto: Konferencja dla Kobiet "Dobrze mi" już 26 listopada w Gdyni"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress