Sukces jest tak blisko! Cykl konferencji pod hasłem 12 kroków do sukcesu!

Warszawa, Gdańsk, Wrocław i Kraków – to cztery punkty na mapie, które obowiązkowo musi odwiedzić każdy przedsiębiorca! Dlaczego? Bo właśnie tam odbędzie się cykl szkoleń pod hasłem „12 kroków do sukcesu”! Jesteś przedsiębiorcą? A może dopiero marzysz o stworzeniu własnego biznesu, ale boisz się gąszczu przepisów i paragrafów? Bez obawy – Fundacja Twoja Inicjatywa! wraz z całym zastępem ekspertów śpieszy Ci na pomoc!

Zdajemy sobie sprawę, że założenie i prowadzenie firmy nie jest łatwe. Skomplikowany system podatkowy, brak finansowania na start, niejasne przepisy prawne czy problemy w komunikacji z otoczeniem to tylko niektóre z barier, z którymi borykają się młodzi przedsiębiorcy – wyjaśnia Anna Flaga, Prezes Fundacji „Twoja Inicjatywa!”.

Dlatego, aby wyjść naprzeciw rosnącym oczekiwaniom przedsiębiorczych osób, fundacja Twoja Inicjatywa! we współpracy z Tax Care zorganizowała cykl konferencji pod hasłem 12 kroków do sukcesu:

Pomysł na kompleksowe szkolenia z wybitnymi ekspertami i mówcami wziął się z rozmów z samymi przedsiębiorcami, którzy dotychczas uczestniczyli w organizowanych przez nas warsztatach. Warto tu zaznaczyć, że w ciągu kilku lat istnienia zorganizowaliśmy ich kilkadziesiąt, wspierając, dopingując i ucząc ponad cztery tysiące młodych przedsiębiorców. – mówi Anna Flaga. Ponadto, na rynku dostępnych jest wiele szkoleń o różnej tematyce, jednak w obszarze szeroko zakrojonych projektów dla przedsiębiorczych wciąż dostrzegamy niszę. Brakuje całościowego programu przygotowującego społeczeństwo do wzrostu i rozwoju istniejącego potencjału przedsiębiorczości.

Inspiracją do zorganizowania kompleksowego cyklu konferencji była książka „To Twoja firma. 12 kroków do sukcesu”, która ukazała się na rynku z początkiem tego roku i już stała się bestsellerem.

Książka cieszy się ogromną popularnością wśród przedsiębiorców rozpoczynających swoją przygodę z biznesem – podkreśla Adam Głos, prezes Tax Care i pomysłodawca pozycji. – Program konferencji został oparty na tej publikacji i przedstawia wszystkie aspekty związane z prowadzeniem własnego biznesu, dzieląc je na 4 moduły tematyczne takie jak Planowanie, Zarządzanie, Promocja i Sprzedaż.

Program szkolenia jest opracowany tak, by każdy z uczestników mógł znaleźć w nim coś dla siebie, niezależnie od tego, czy zdecyduje się na uczestnictwo w jednym module, czy wybierze cały cykl. W ramach każdego z modułów eksperci z danej dziedziny przeprowadzą po trzy praktyczne warsztaty, których tematem będzie np.: finansowanie działalności gospodarczej, zarządzanie czasem, skuteczna sprzedaż i komunikacja. Ponadto podczas szkolenia prelegenci przybliżą zasadę networkingu, czyli przedstawią możliwości budowania sieci kontaktów oraz podpowiedzą jak zaplanować i realizować udaną kampanię marketingową

Cykl konferencji to idealny projekt dla wszystkich przedsiębiorców oraz osób, które dopiero marzą o powołaniu do życia własnej firmy, gdyż na spotkaniach zagoszczą specjaliści ze wszystkich dziedzin związanych z prowadzeniem biznesu takich jak m.in.: księgowość, marketing, finansowanie, inwestowanie, zarządzanie ludźmi i wiele innych! Wśród ekspertów nie zabraknie doświadczonych menedżerów, szkoleniowców i mówców, takich jak: Jacek Walkiewicz, Tomasz Kammel, Robert Korzeniowski, Otylia Jędrzejczak i wielu innych.

Koszt udziału w jednym całodniowym spotkaniu (1 moduł) to 599 zł, jednak specjalnie dla osób zainteresowanych pełną ofertą konferencji istnieje możliwość zakupu wstępu na wszystkie 4 moduły w promocyjnej cenie: 1999 zł. W cenie biletu, poza udziałem w warsztatach są: materiały szkoleniowe, książka „To Twoja Firma”, przerwy kawowe i lunch.

Dodatkowo, firma Tax Care – główny partner i sponsor wydarzenia – dla wszystkich swoich klientów przygotowała ofertę specjalną, bilety w cenie299 zł za 1 moduł. Z kolei nowi klienci Tax Care otrzymają bezpłatne zaproszenie na jedno z wybranych spotkań!

Więcej informacji na stronie: www.12krokowdosukcesu.pl

Plakat_Konferencja

Cztery miasta, cztery moduły, wiele ciekawych prezentacji i 12 kroków – tylko tyle dzieli twoją firmę od sukcesu!

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

5 (2 Votes)

Summary

9,9Score

9,9

Brak komentarzy do "Sukces jest tak blisko! Cykl konferencji pod hasłem 12 kroków do sukcesu!"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress