Patronat medialny: „Słowiański „jedwab” – len w odsłonie ghotic&rock”

Najlepsza rzecz, jaka może przytrafić się na wybiegu-nowa, elektryzująca kolekcja i muzyka, która intryguje nie mniej niż same kreacje.

Nie trzeba czytać „Voguea”, by zauważyć, że świat mody uwielbia muzykę i to nie byle jaką ,ale równie modną i stylową, co nowa kolekcja.

Słowiański „jedwab” – len w żywiołach ziemi to projekt modowo-artystyczny który łączy te dwa wspaniałe światy.

Organizatorkami projektu są Estera Grabarczyk i Katarzyna Niemierowska, które razem działają od trzech  lat, tworząc projekty angażujące mieszkańców swojego regionu do działania w różnych obszarach. Ich determinacja i pozytywna energia sprawiają, że każde zadanie kończy się sukcesem i przyczynia się do rozwoju prowadzonej działalności.

Pierwsza edycja projektu „Słowiański jedwab, len w innej odsłonie – MAKI” odbyła się dwa lata temu  w „Apropos” edycja – „Słowiański jedwab, len w odsłonie czterech pór roku”, która swój finał miała na Zamku Książ w roku 2015  to podwalina do budowania trwałego wydarzenia wpisującego się w świadomość kulturalnych działań podejmowanych przez mieszkańców w tym regionie.

„Słowiański jedwab, len w żywiołach ziemi” to interdyscyplinarny projekt wykorzystujący choreografię, muzykę oraz autorskie stroje stworzone na potrzeby zadania przy wsparciu 17 uczestniczek projektu. Dzięki spotkaniom przygotowującym do gali finałowej, efekt końcowy jest niezwykłym przeżyciem nie tylko dla samych gości, ale przede wszystkim dla kobiet, które dzięki niemu zdobywają pewność siebie. Zadaniem i celem projektu jest organizacja warsztatów i wydarzeń interdyscyplinarnych mających przyczynić się do rozbudzenia kreatywności, osobistego rozwoju oraz twórczego działania niezależnie od wieku, poprzez medium jakim jest szeroko pojęta kultura.

Ważnym aspektem jest podniesienie samooceny kobiet, które często borykają się z problemem niedowartościowania.  Edycja  W ROKU 2016 w sposób szczególny koncentrowała  się na ukazaniu żywiołów ziemi w zróżnicowanej formie nad którą pracowały  uczestniczki projektu. To co zostało zaprezentowane 8 kwietnia 2016 z pewnością było niezwykłym przeżyciem i przyczyni się do powstania nowych inspiracji do podejmowania kolejnych działań.

Już teraz zapraszamy w dniu 21-04-2017 na godz 19;15 do zamku Książ na tegoroczną edycję słowiański,,jedwab len w odsłonie GOTHIC&ROCK .Wstęp wolny

Organizatorki wystartowały z projektem na platformie Polak Potrafi i jeśli państwo mają wolę proszą o wsparcie. Więcej informacji tutaj https://polakpotrafi.pl/projekt/slowianskijedwab-2017

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

0 (0 Votes)

Summary

9,8Score

9,8

Brak komentarzy do "Patronat medialny: „Słowiański „jedwab” – len w odsłonie ghotic&rock”"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress