Ladies Day – inspirująca konferencja, koncert Anny Wyszkoni i wiele więcej…

Czerwona Szpilka – kobieca organizacja z Wrocławia, zorganizowała niesamowite wydarzenie dla kobiet, które mają apetyt na życie, chcą realizować swoje marzenia i spędzać czas wśród inspirujących ludzi sukcesu. Mowa o Ladies Day – konferencji, podczas której 18. marca wzięło udział niemal 500 kobiet. Zgromadziły się w jednym miejscu, aby wysłuchać inspirujących wykładów, nawiązać biznesowe kontakty i obejrzeć artystyczne wrażenia na najwyższym poziomie.

Agenda Ladies Day była bardzo napięta – uczestniczki wysłuchały wystąpień z zakresu zdrowego odżywiania, inteligencji emocjonalnej w biznesie oraz psychologii osiągania celów. Oprócz tego na scenie pojawili się cenieni specjaliści, którzy podzielili się wskazówkami z obszaru finansów oraz kompetencji miękkich, jak również kobiety, które dzieliły się własną receptą na sukces. Panele były przeplecione występami wrocławskich artystek, które dzięki swoim tanecznym i wokalnym umiejętnościom dbały o wysoki poziom energii wśród uczestniczek przez cały dzień. Tego dnia wystąpiła Katarzyna Mirowska (znana z teatru muzycznego Capitol), zespół Girls on Fire (finalistki programu X Factor), tancerki ze szkoły tańca Grotesque oraz gwiazda wieczoru – Anna Wyszkoni. Artystka podczas koncertu zaprezentowała swoje największe hity w nieco odświeżonej wersji oraz przedpremierowo – utwory ze swojej najnowszej płyty „Jestem tu nowa”. Podczas występu panowała cudowna, magiczna atmosfera. Koncert był idealnym zwieńczeniem tak intensywnego dnia.

Wydarzenie było ogromnym logistycznym wyzwaniem dla organizatorek z Czerwonej Szpilki. Przede wszystkim dlatego, że było to największe organizowane do tej pory wydarzenie, a imprezą równoległą odbywająca się w tym samym czasie były Targi Niezwykle Kobiece. Podczas Targów na uczestniczki czekało również wiele atrakcji, m.in. wiosenne metamorfozy pod okiem stylistów, wizażystów, fryzjerów, brafitterki i polskich projektantów. Dodatkowo – indywidualne lekcje makijażu udzielane przez ekspertów marki Douglas, warsztaty kawowe i kakaowe, a na scenie odbywały się inspirujące wykłady i warsztaty.

Konferencja była pierwszym tak dużym wydarzeniem, które organizowałyśmy. Jesteśmy młodą organizacją, nasz zespół w trakcie przygotowań liczył 5 osób – biorąc pod uwagę masę spraw, które były związane z organizacją konferencji na kilkaset osób, targów i koncertu… to było coś szalonego. Emocje narastały z każdym dniem, który przybliżał nas do 18 marca, ale na szczęście wszystko poszło zgodnie z planem. Do dziś dostaję pozytywne wiadomości na temat Ladies Day i Targów Niezwykle Kobiecych, co utwierdza mnie w przekonaniu, że warto było wyznaczyć sobie i zespołowi tak duży cel. Dlatego nie odpuszczamy – w tym roku przed nami 5 kolejnych wydarzeń, w tym druga edycja Targów Niezwykle Kobiecych, która odbędzie się 24 września. Znamy też już termin drugiej edycji Ladies Day – będzie to 17 marca 2018. Warto już dzisiaj wpisać te wydarzenia do kalendarza.– mówi Magdalena Szewczuk, założycielka Czerwonej Szpilki oraz pomysłodawczyni konferencji.

Ladies Day było wyjątkowym świętem kobiecości. Nic dziwnego, że uczestniczki, które opuszczały spotkanie orzekły zgodnie: chcemy więcej! Już dziś zapraszamy zatem na kolejną edycję imprezy oraz nadchodzące wydarzenia.

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

0 (0 Votes)

Summary

9,5Score

9,5

Brak komentarzy do "Ladies Day – inspirująca konferencja, koncert Anny Wyszkoni i wiele więcej..."

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress