„Inspiracje ku Przedsiębiorczości”– 8 czerwca rusza nowy cykl bezpłatnych szkoleń dla przedsiębiorców.

Według najnowszych statystyk i badań GUS* , w Polsce jest zarejestrowanych ponad 3 mln działalności gospodarczych. W Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej w przeciągu jednego tygodnia rejestruje się około 2500 nowych firm. Niemniej jednak większość przedsiębiorców ma obawy przed regulacjami prawnymi i biurokracją, które często są hamulcem na drodze do rozwoju. Fundacja Tax Care, Inicjatywa Wspierania Przedsiębiorczości poprzez organizację bezpłatnych warsztatów edukuje i wspiera przedsiębiorców w tym zakresie. Najbliższe spotkanie we Wrocławiu odbędzie się 8 czerwca o godz. 17.00 w Silver Conference Center.

Coraz częściej słyszymy, że ktoś ze znajomych porzucił etat aby rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Zamiast pracować w systemie odtwórczym i realizować polecenia, młodzi ludzie wybierają pracę zadaniową. Nie przeraża ich większa odpowiedzialność za własne działania ani to że na początku rozwijania firmy ze wszystkim będą musieli poradzić sobie sami. Do najpopularniejszych zawodów występujących w formie samozatrudnienia należą m.in: grafik, programista, tłumacz, copywriter, doradca biznesowy, specjalista ds. PR i handlowiec. Takie osoby potrzebują rzetelnej wiedzy na temat prowadzenia działalności gospodarczej, m.in. księgowości, marketingu, sprzedaży aby potrafili samodzielnie poradzić sobie w prowadzeni firmy. Szukają również inspiracji do dalszego działania oraz nowych kontaktów biznesowych.

Fundacja Tax Care, Inicjatywa Wspierania Przedsiębiorczości! wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców organizuje bezpłatne szkolenia pod hasłem „Inspiracje ku Przedsiębiorczości”. Podczas tych warsztatów Marek Baron – Prezes Zarządu firmy Marketing Beauty podpowie jak samodzielnie wypromować firmę za pośrednictwem Social Mediów, Wojciech Stelmaszak z Serenity Consulting doradzi ws. dotacji unijnych. Dorota Mastalska z Areny Biznesu opowie jak efektywnie nawiązywać kontakty biznesowe, a eksperci z Tax Care SA. rozwieją wątpliwości związane z podatkami i finansami.,

Spotkania Fundacji są bezpłatne i zawsze na najwyższym poziomie merytorycznym. Dla komfortu gości odbywają się w centrum miast w łatwo dostępnych lokalizacjach. Poza duża dawką wiedzy, słuchacz ma szasnę poznać wybitne osobowości z szeroko rozumianego biznesu. Dlatego jeśli poważnie myślisz o swoim biznesie już dziś zapisz się na bezpłatne szkolenie. Aby wziąć w nim udział wystarczy przesłać zgłoszenie za pośrednictwem formularz na stronie internetowej Fundacji https://fundacja.taxcare.pl/konferencje.

Pierwsze warsztaty „Inspiracje ku Przedsiębiorczości” odbędą się 8 czerwca o godz. 17.00 w Silver Conference Center we Wrocławiu przy ul. Plac Konstytucji 3 Maja nr 3. Więcej na temat Fundacji Tax Care na stronie internetowej: www.fundacja.taxcare.pl oraz Facebooku: https://www.facebook.com/twojainicjatywa/

 

* www.cbies.stat.gov.pl

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

0 (0 Votes)

Summary

9,5Score

9,5

Brak komentarzy do "„Inspiracje ku Przedsiębiorczości”– 8 czerwca rusza nowy cykl bezpłatnych szkoleń dla przedsiębiorców."

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress