II Międzynarodowy Kongres Imperium Kobiet  za nami

W minioną sobotę w gdyńskim Hotelu Nadmorskim odbyła się od dawna zapowiadana druga edycja Międzynarodowego Kongresu Imperium Kobiet. Udział w wydarzeniu wzięło ok. 230 uczestników. Celem wydarzenia była integracja kobiet oraz pokazanie szerokiego wachlarza wiedzy z zakresu budowania marki, autentyczności w biznesie oraz biznesowego dress codu. Śmiało można przyznać, że druga edycja kongresu powtórzyła sukces pierwszej, rzeszowskiej edycji.

20160305-ik-kongres-gdynia-720

W programie nie zabrakło prelekcji osobistości ze świata coachingu i biznesu. Uczestniczki kongresu mogły posłuchać wykładu m.in. jedynego w Polsce Master Trenera Structogramu Anny Urbańskiej, która zdradzała tajniki wpływu mózgu na prowadzenie biznesu i opowiedziała o autentyczności w biznesie. Znana i ceniona dr Małgorzata Ohme opowiadała o wzmacnianiu kobiecych relacji, a aktorka i coach Anna Kerth o trwałych zmianach w naszym życiu. Dominika Zaborowska, specjalista z zakresu dress code pokazywała wzór szafy kobiety biznesu, a Krystyna Mazurówna, która porwała publiczność swoją charyzmą, opowiadała o tym, jak dzięki ciężkiej pracy i wytrwałości podbiła paryską scenę taneczną.

– Każda kobieta jest wyjątkowa i ma wspaniały potencjał, rolą prelegentów na takim kongresie jest dać inspirację, wzbudzić motywację i  obudzić moc drzemiącą wewnątrz. Dokładnie tak stało się na tym wydarzeniu., była wspaniała energia, fantastyczna atmosfera i super publiczność. Podziękowania i  gratulacje dla Ilony Adamskiej za pomysł i organizację. – podsumowuje wydarzenienie jeden z prelegentów, Piotr Szczerkowski, założyciel I CEO SUCCESS ACADEMY.

20160305-ik-kongres-gdynia-147 20160305-ik-kongres-gdynia-522

Podczas Kongresu odbywały się mini targi. Uczestniczki mogły nabyć biżuterię, odzież, kosmetyki, a także suknie ślubne. Uwieńczeniem Kongresu była loteria wizytówkowa, z nagrodami o łącznej wartości prawie 30 tys. zł. Każda uczestniczka opuściła kongres z upominkiem.

W przerwach Panie mogły skosztować znakomitych trunków, zjeść obiad i korzystać z przerw kawowych. W kuluarach jeszcze długo rozmawiano o Kongresie, robiono zdjęcia i podpisywano autografy.

Najlepszą nagrodą dla organizatorów była pełna sala i zadowolenie Gości Kongresu, którzy już proszą o kolejne takie spotkania.

– Bardzo fajny kongres! Świetni prelegenci, którzy poruszali, dla nas – ludzi biznesu ważne tematy, przy jednoczesnym zachowaniu dystansu i luzu. Cudowne kobiety, interesujący wystawcy plus mały charytatywny akcent na rzecz gdyńskich Amazonek. Mimo, iż poświęciłam na to całą swoją sobotę, to był to najlepiej wykorzystany czas. Po całym dniu wracałam z uśmiechem na buzi! – mówi jedna z uczestniczek wydarzenia Fatima Zblewska.

– Świetny kongres! Niezwykle ciekawy, inspirujący, kobiecy i co najważniejsze bez nadęcia i taki „swój”. Oby więcej takich inicjatyw na Pomorzu – dodaje Monika Raszeja – Załęska

Organizatorem Kongresu była Ilona Adamska i magazyn Imperium Kobiet.

– Wspaniała sobota, niesamowita atmosfera. Frekwencja, która przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Goście z całej Polski. Jesteśmy szczęśliwi i dziękujemy za wszystkie przemiłe komentarze i opinie, które spływają do nas od niedzieli. Wiemy już na pewno, że powrócimy nad Bałtyk z kolejnym wyjątkowym wydarzeniem dla kobiet. – zapowiada redaktor naczelna Imperium Kobiet.

20160305-ik-kongres-gdynia-425

II Międzynarodowy Kongres Imperium Kobiet został objęty patronatem medialnym przez portal VitWoman.pl. Dołączyliśmy także do szerokiego grona sponsorów upominków dla uczestniczek wydarzenia, w którym wzięła udział również nasza redakcja. 

Więcej na: https://www.facebook.com/Mi%C4%99dzynarodowy-Kongres-Imperium-Kobiet-529034270578243/

FILE0227 FILE0179 FILE0165 FILE0152a 20160305-ik-kongres-gdynia-206 20160305-ik-kongres-gdynia-172

fot. Gordon Blackler ,KKT Studio

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

5 (2 Votes)

Summary

9,9Score

9,9

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

Brak komentarzy do "II Międzynarodowy Kongres Imperium Kobiet  za nami"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress