Targi kosmetyków naturalnych Natural Beauty już 12 i 13 października we Wrocławiu

Natural Beauty to jedno z wydarzeń odbywających się w ramach Festiwalu Świadomych Zakupów, w którym udział weźmie 200 wystawców. Wrocławskie targi Kosmetyków Naturalnych zdobyły chyba najwięcej serc, czemu żaden ich stały bywalec nie może się dziwić, a czego przyczyny każdy nowicjusz ma szansę poznać już w dniach 12-13 października. Zapraszamy więc do Zajezdni Dąbie – CK Czasoprzestrzeń we Wrocławiu przy ul. Tramwajowej 1-3. Wstęp bezpłatny.

Targi Natural Beauty (www.targinaturalbeauty.pl) to prawdziwy rarytas dla wszystkich, którzy do kosmetyków podchodzą świadomie – wiedząc, że to w niedocenianej naturze tkwi zdrowie, a jego pochodną jest właśnie piękno.

Również i tym razem ową naturę zasłużenie docenimy, w czym udział wezmą reprezentanci polskich marek i manufaktur, jak i również przedstawiciele firm o zasięgu globalnym. Oprócz faktu, że przedstawią swoje naturalne produkty w specjalnych cenach targowych, będzie można z nimi porozmawiać i wymienić się spostrzeżeniami, doświadczeniami. Możliwość takiej konsultacji zdarza się rzadko, nie ustępując atrakcyjnością unikalnym zakupom.

Naturalne kosmetyki zyskują coraz więcej fanek i fanów. Targi Natural Beauty wnoszą do tego procesu swój nieoceniony wkład, podnosząc wiedzę Polaków na wyższy poziom, a repertuar kosmetyków naturalnych nie zawiedzie nikogo swoją rozmaitością. Obok walorów pielęgnacyjnych i spotkań, targi za każdym razem zostawiają po sobie niesamowite wspomnienia; nieczęsto możemy spotkać tak wielu ciekawych, zaangażowanych w proces tworzenia naturalnych marek ludzi zgromadzonych w jednym miejscu.

Mogą Państwo spodziewać się wszystkiego, czego od takiego wydarzenia oczekiwać można, a więc wielu wystawców, olbrzymiej ilości nowości kosmetycznych, a ponadto, proszę spodziewać się… niespodziewanego. Targom Natural Beauty towarzyszyć będzie szereg wydarzeń równoległych: jak Targi mody autorskiej Fashion Meeting, Targi Plakatu i Ilustracji, Dzikie Targi wnętrz tropikalnych oraz Zlot Food truck’ów Dzika Uczta Orientalna, a na wszystkie zapraszamy do Wrocławia w dniach 12-13 października (w godzinach 11-18) do Zajezdni Dąbie – CK Czasoprzestrzeń, przy ul. Tramwajowej 1-3.
Bądźcie Państwo z nami!

WSTĘP BEZPŁATNY

Szczegóły imprez odbywających sie równolegle z targami Natural Beauty znajdziecie na wydarzeniach na Facebook’u:

Targi kosmetyków naturalnych Natural Beauty
www.facebook.com/events/2359770927420335

Fashion Meeting vol. 22
www.facebook.com/events/310401372957958

Wrocławskie Targi Plakatu i Ilustracji
www.facebook.com/events/906268113099830

Dzikie Targi
www.facebook.com/events/311748022798866

Dzika Uczta Orientalna – zlot food truck’ów
www.facebook.com/events/522140531689688

Organizatorzy: Natural Beauty, Fashion Meeting, Wrocławskie Targi Plakatu i Ilustracji, Dzikie Targi, Dzika Uczta

Partner: Czasoprzestrzeń – Centrum Kultury i Inicjatyw Lokalnych

Patronat: Wrocław – Miasto Spotkań

 

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

0 (0 Votes)

Summary

9,8Score

9,8

Brak komentarzy do "Targi kosmetyków naturalnych Natural Beauty już 12 i 13 października we Wrocławiu"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress