Patronat medialny: Warsztaty motywacyjne Jestem SENSualna już za tydzień!

Jestem piękna! Jestem cudowna! Jestem wspaniała! Jestem urocza! Jestem uparta! Jestem wesoła! Jestem zadziorna! Jestem! To hasło przewodnie warsztatów motywacyjnych Jestem SENSualna, które odbędą się już 16 listopada w Hotelu Zalesie Active&SPA na Mazurach i potrwają całe trzy dni! Głównym założeniem warsztatów jest zmotywowanie kobiet – matek – blogerek do uwierzenia w siebie i dopingowanie ich w pracy nad życiem w zgodzie z samą sobą.

MCH_0789fb

Oprócz samej organizacji warsztatów największa część pracy spocznie na Fundacji Tętniące Życiem, która zatroszczy się o głowy bohaterek warsztatów. Wbije im do głowy solidną dawkę pozytywnego myślenia, wiary w siebie i własne możliwości, a także nakieruje na wartościowe cele.

Dziewczyny, naładowane pozytywną energią staną następnie przed obiektywem Magiczne Chwile, czyli Anny Gołębiewskiej (pomysłodawczyni i organizatorki warsztatów). Ta sesja zdjęciowa będzie ukoronowaniem warsztatów i „kropką nad i” metamorfozy, której kobiety się poddadzą.

Trzy magiczne dni na Mazurach będą początkiem nowej ścieżki dla wielu z tych kobiet. Trzy dni, które sprawią, że te kobiety poczują w sobie moc i siłę, o której istnieniu wcześniej nawet nie wiedziały. Trzy dni, podczas których w towarzystwie innych kobiet odkryją w sobie nieprzebrane pokłady nadziei, siły i piękna.

– Chcemy pokazać, że w każdej z nas, nie ważne, czy grubej, chudej, niskiej, wysokiej, z rozstępami, czy odrostami, drzemie piękno. Pragniemy udowodnić sobie i im, że właśnie to prawdziwe piękno kobiety znajduje się w środku – w jej głowie i sercu. To z jej osobowości płynie to, co wzbudza emocje w poecie, to w jej oczach zakochuje się mężczyzna, to do jej serca przytula się dziecko. I właśnie na tym zależy nam najbardziej – pokazać skąd płynie prawdziwe piękno. – mówi Anna Gołębiewska.

Warsztaty motywacyjne Jestem SENSualna to wydarzenie, które blogerki zapamiętają na bardzo długo. Oprócz motywacji i sesji zdjęciowej kobiety spędzą w swoim towarzystwie miłe, kameralne wieczory, wesołe śniadania i aktywności na świeżym powietrzu. Nic bowiem tak nie zaostrza chęci na zmiany jak ruch w cudownych okolicznościach przyrody.

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

5 (2 Votes)

Summary

9,5Score

9,5

Brak komentarzy do "Patronat medialny: Warsztaty motywacyjne Jestem SENSualna już za tydzień!"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress