Jubileuszowa edycja Edycja Brand Elite – Spotkania z Marką za nami!

21 listopada w podradomskim Hotelu Karo odbyła się jubileuszowa X edycja Brand Elite – Spotkania z Marką. Organizatorami cyklu spotkań są Agencja Kreatywna Noble Brand i Fundacja „Dobry Duszek”. Temat przewodni tejże edycji „JA DAJĘ TOBIE TY PODAJ DALEJ. Biznes Społeczność Odpowiedzialność” wzbudził ogromne zainteresowanie radomianek i radomian, bo jak sama pomysłodawczyni wydarzenia przyznaje – choć początkowo cykl spotkań organizowany był wyłącznie dla kobiet, tak teraz bierze w nim udział coraz więcej mężczyzn.

brande elite

Gośćmi specjalnymi wieczoru biznesowego byli:

Andrzej Cichocki – praktyk życia i biznesu, aktywny life coach, wykładowca i trener biznesu, autor książek i wielu publikacji prasowych,.

Ewa Minge – projektantka mody, laureatka X edycji konkursu „Srebrna Pętelka” (Jesień ’96), zdobywczyni czterech nagród dla polskich projektantów mody: Złotej Fastrygi, Złotego Wieszaka, Srebrnej Pętelki i statuetki „Osobowość Mody”, laureatka nagród zagranicznych: Moskwa (Złoty Medal na Międzynarodowych Targach Moskiewskich) we Lwowie, Montrealu, Rzymie, Berlinie i Pradze.

Spotkania, które organizuje Anna Słopiecka są bardzo wartościowe pod wieloma względami. Po pierwsze spotykają się ludzie z różnych środowisk biznesowych i artystycznych, możliwość ich wysłuchania i poznania to wielka radość i satysfakcja. Po drugie, osoby zaproszone jako prelegenci, mają często bardzo ciekawą historię życia ale i ścieżki zawodowej, z którą często się identyfikujemy. Jeśli oni odnieśli sukces i po każdej porażce się podnieśli, to i nam się uda, wierzę w to mocno. Po prostu dobrze jest wysłuchać osób, które mają ogromną pasję, siłę walki, determinację i odwagę w tym co robią i w co głęboko wierzą. Dziękuję, że dzięki tym spotkaniom wychodzę pewniejsza siebie. – podsumowuje wydarzenie stylistka i szkoleniowiec do spraw stylizacji i kreowania wizerunku Emilia Wróbel.

Prelekcja Andrzeja Cichockiego pt. Leadership. Człowiek najważniejszym aktywem każdego przedsiębiorstwa dotyczyła przywództwa, budowania silnej marki osobistej, cech lidera – przywódcy, który potrafi inspirować, zarządzać, decydować i działać tak, by osiągać rezultaty, nie chodząc przy tym na kompromisy w obszarze wartości oraz zasad.

Podczas swojej prelekcji Ja daję tobie, ty podaj dalej Ewa Minge opowiedziała o początkach swojej działalności, wzlotach i upadkach, międzynarodowych sukcesach, kreatywności jako głównym filarze marki oraz relacjach z ludźmi. Minge wiele uwagi poświeciła tematom dotyczącym społecznej odpowiedzialności biznesu i działaniom charytatywnym.

Poszłam na jubileuszowe spotkanie Brand Elite szczególnie dla pani Ewy Minge. Byłam bardzo ciekawa i nie zawiodłam się. Miło słuchało się jej historii i zgodnie z tematem przewodnim „Ja daję Tobie Ty podaj dalej” wyniosłam ze spotkania coś dla siebie, co mogę wykorzystać w życiu osobistym i zawodowym a potem podać dalej. Spotkanie nie było nudne a atmosfera bardzo przyjazna. – zdradza naszej redakcji radomska blogerka Iga Świetlik.

brand elite

Część networkingowa pozwoliła uczestnikom nawiązać nowe znajomości, wymienić się doświadczeniami i spostrzeżeniami dotyczącymi obu, niezwykle wartościowych, a zarazem wywołujących wzruszenie prelekcji.

Drodzy! Z serca dziękujemy za wyjątkowy czas podczas jubileuszowej Brand Elite – Spotkania z Marką. Nie sposób wyrazić słowami wdzięczność za tak liczne Wasze przybycie, wspaniałą atmosferę pełną życzliwości. W jednym miejscu spotkali się ludzie, którzy stawiając na swój rozwój osobisty, biznesowy, realizację swoich marzeń, pasji… dostrzegają wartość życia i drugiego człowieka. Dziękujemy naszym Gościom Specjalnym Ewie Minge i  Andrzejowi Cichockiemu – za wyjątkowy przekaz oparty na prawdziwych historiach i głębokich wartościach. Dziękujemy Sponsorom, Partnerom dzięki którym mogliśmy zrealizować już 10. Edycję naszych Spotkań z Marką. Otrzymaliśmy. Podawajmy dalej… w myśl dewizy Pani Ewy Minge „Ja daję Tobie, Ty podaj dalej”.- przyznaje Anna Słopiecka w social mediach tuż po zakończeniu wydarzenia.

Organizację wydarzenia wsparli:

Partner Strategiczny: Mazowsze Serce Polski
Sponsor Generalny: iHome
Sponsor Główny: Salon Urody Jolanta Skąpska
Sponsorzy: RTBS Administrator, Artystyczne Szycie Firan Małgorzata Janas.
Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Radomia Radosław Witkowski.

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

0 (0 Votes)

Summary

9,9Score

9,9

Brak komentarzy do "Jubileuszowa edycja Edycja Brand Elite - Spotkania z Marką za nami!"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress