Zmysłowa sesja zdjęciowa bielizny marki Axami dla magazynu „Girlys”. Zobacz zdjęcia!

„Girlys” to międzynarodowy internetowy magazyn skupiający artystów i pasjonatów świata mody. Na łamach tego wyjątkowego wydawnictwa prezentowane są najnowsze trendy, gorące nazwiska i inspirujące projekty. Ostatnio do tego grona dołączył lider na europejskim rynku bieliźniarskim- polska marka Axami!

ISSUE15SPIRITSUMMER43

Wyjątkowe, podkreślające atuty fasony, szlachetne materiały i bogactwo zdobień sprawiają, że projekty marki Axami są esencją kobiecości! Nie dziwi zatem, że magazyn „Girlys” opublikował wyjątkową sesję zdjęciową, gdzie kobiecość jest tematem przewodnim, a bielizna marki Axami gra główną rolę.

Zmysłowe klimaty, wyrafinowane piękno i olśniewające efekty- tak w skrócie można opisać sesję zdjęciową bielizny marki Axami opublikowaną na łamach ekskluzywnego magazynu „Girlys”! Na planie sesji zdjęciowej, która powstawała we Francji, w Maison Esprit Boudoir, pokazano różnorodne i wyjątkowe oblicze nowej kolekcji Axami.

ISSUE15SPIRITSUMMER48 ISSUE15SPIRITSUMMER46 ISSUE15SPIRITSUMMER45

Projektom polskiej marki, od dawna podbijającej europejskie rynki, towarzyszyły również zjawiskowe, ręcznie zdobione suknie, które nie zdołały jednak przyćmić urody prezentowanej bielizny, a dodatkowo ją wyeksponowały.

Sesja fotograficzna, na planie której pracowały m.in. fotograf Eva Sarraute oraz modelki: Giedre i Naîs, przyniosła olśniewające rezultaty! Klimat niedopowiedzenia, ulotnej gry między rzeczywistością a senną fantazją, idealnie podkreślił wyjątkowość, delikatność i sensualność bielizny Axami. Dziewczęca świeżość i delikatność znakomicie współgrała z wysublimowaną, ale zniewalającą kobiecością. Nic dziwnego zatem, że najnowsza sesja zdjęciowa bielizny Axami opublikowana na łamach magazynu „Girlys” nie przeszła bez echa w środowisku fashion!

ISSUE15SPIRITSUMMER50 ISSUE15SPIRITSUMMER49 Eva-Sarraute-Axami-maison-esprit-boudoir

Po raz kolejny okazało się, że projekty marki Axami są natchnieniem do realizacji nietypowych pomysłów, uskrzydlają i ożywiają nawet te już dobrze znane konwencje. Po prostu inspirują!

Fotograf: Eva Sarraute
Miejsce: Maison Esprit Boudoir
Modelki: Giedre àNais ß
Projektantka sukni: Sandrine Belotti
Organizator: Val&Sensuality I love you
Wszelkie prawa zastrzeżone

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

5 (3 Votes)

Summary

9,9Score

9,9

Brak komentarzy do "Zmysłowa sesja zdjęciowa bielizny marki Axami dla magazynu "Girlys". Zobacz zdjęcia!"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress