Wielka popularność torebek od Michaela Korsa – uzasadniona?

Torebka dla wielu kobiet jest arcyważnym dodatkiem. Zależy nam, żeby były one trwałe i ładnie się prezentowały. Niektóre z nas mają liczne kolekcje szczelnie wypełniające garderoby małych torebeczek, średnich listonoszek i większych miejskich toreb. Inne panie wolą ograniczać się do 2 – 3 uniwersalnych modeli, pasujących do wszystkich stylizacji i na większość okazji.

Niezależnie od osobistych upodobań, wszystkie cenimy sobie dobrą jakość wykonania, odporność na uszkodzenia i trwałość elementów metalowych, jeśli się nie wycierają i przez długi czas wyglądają dobrze to znak, że dokonaliśmy dobrego zakupu.

Torebki Michael Kors

Coraz większą popularnością cieszą się torebki od Michaela Korsa. Jest tak na pewno z kilku powodów. Duże znaczenie odgrywa tu rodzaj skóry, z której są wykonywane. Najczęściej projekty Michaela Korsa to skóra saffiano, która jest dość sztywna, fakturowana i łatwa w czyszczeniu. Wszystko to sprawia, że jest trwała, a według niektórych niezniszczalna.

Ponadczasowa klasyka

O torebkach Michaela Korsa kobiety mówią, że nie są przekombinowanymi modelami i mają rację, ponieważ w większości fasonów siła tkwi w prostocie. Są bardzo praktyczne. Sporo pań zastanawia się przed zakupem, czy nawet tak liczne zalety są warte ceny. Oczywiście zdania będą podzielone w zależności od zasobności portfela. Torebka Michael Kors to wydatek rzędu kilkuset złotych, w przypadku niewielkiej torebki lub powyżej tysiąca dla większego modelu.

Oryginał czy kopia?Oczywiście na rynku dostępne są również podróbki w niższej cenie, trzeba się wtedy liczyć z faktem, że otrzymamy produkt niespełniający naszych oczekiwań. Podejrzanie niska cena najprawdopodobniej przyniesie rozczarowanie. Odróżnienie oryginału od podróbki nie zawsze jest łatwe, zwłaszcza kupując przez internet, ponieważ sprzedawcy posługują się fałszywymi zdjęciami oraz kłamliwym opisem. W razie wątpliwości możemy domagać się szczegółowych zdjęć i porównywać je z oryginałami. Znacznie lepiej jest mieć zwykłą torbę bez żadnych logotypów, niż wspierać oszustów, pretendujących do znanych projektantów. Lepiej nie zasilać kieszeni takich kłamców i dozbierać na model oryginalny lub po prostu kupić „prawdziwą sieciówkę”, która nikogo nie udaje.

Minimalistyczne, ale widoczne logo

Torebka MK to logo z prostych złotych liter, które mocno przyciąga wzrok, często jest jedynym ozdobnym elementem torebki. Dla niektórych kobiet, szczególnie tych preferujących dyskretny szyk, jest ono jednak zbyt widoczne. Oczywiście to już kwestie osobistych preferencji. Trzeba jednak przyznać, że torebki Michael Kors stały się prawdziwym hitem. Ilość sprzedawanych egzemplarzy rośnie. Widać to też w miastach, są dodatkiem dla wielu, wielu pań. Sprawia to również, że stają się bardziej opatrzone dla wzroku.

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

0 (0 Votes)

Summary

9,5Score

9,5

Brak komentarzy do "Wielka popularność torebek od Michaela Korsa - uzasadniona?"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress