Jak się ubrać na pierwszą randkę?

Panowie na co dzień stawiają głównie na wygodę, również pod względem stroju. Jednak w tak wyjątkowej sytuacji, jaką jest randka, wygoda owszem, ale i pewne eleganckie elementy stroju będą przez kobiece oko dostrzeżone. Oczywiście wszystko zależy od miejsca, w jakie zaproszona została wybranka. Jeśli będzie to wycieczka rowerowa czy spacer po parku czy lesie, elegancja będzie dalece nie na miejscu. Wszelka przesada może narażać na śmieszność.A3F2BP

W co się ubrać na pierwszą randkę?

Przy tego rodzaju okazjach, gdy wybór miejsca spotkania padł na restaurację czy teatr, strój powinien jednak odzwierciedlać klimat takiego miejsca. Ważne, by wystrzegać się poważnych błędów modowych, z kolei sztuczna elegancja i wygląd jak z żurnala wytworzą duży dystans i zaprezentują mężczyznę jako zadufanego w sobie.

I tak poważnym dylematem staje się zestawienie marynarki i jeansów czy dobór odpowiedniej koszuli. Jeansy i marynarka to tak zwana moda codzienna, charakteryzująca mężczyznę nowoczesnego. To bardzo dobre rozwiązanie na niezobowiązujące spotkanie z kobietą, jednak pamiętać należy o tym, by marynarka była dopasowana, najlepiej taliowana z lekkiej wełny, bawełny, lnu czy tweedu.

W co się ubrać na randkę?

Wybór koszuli to też nie lada problem. Najbezpieczniejszym wyborem okazują się być koszule jednobarwne, choć równie dobrze widziana jest kratka czy drobne prążki. Takie koszule świetnie prezentują się ze sweterkiem w serek czy właśnie sportową marynarką.

Na randce mężczyzna powinien raczej unikać zbytniej ekstrawagancji. Świadomość modowych trendów czasami nie wystarcza, ważna jest umiejętność łączenia różnych elementów stroju. Kolorowe skarpety czy skórzane spodnie mogą sprawiać wrażenie przebrania zamiast ubrania. Takie trendy rządzą się swoimi prawami.

Świadomość panów w kwestii wyglądu zewnętrznego zmienia się. Panowie lubią dobrze wyglądać, dobierają strój do sylwetki i charakteru. Dbają o odpowiedni dobór stroju do sytuacji, elegancji, unikają zbędnej przesady, która w efekcie psuje harmonię. Dobrze wyglądający mężczyzna, a przede wszystkim schludnie i z pomysłem na długo zapada w pamięci płci pięknej.

 

Polub i udostępnij:

Brak komentarzy do "Jak się ubrać na pierwszą randkę? "

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress