Moda a pasja

Moda ciągle ewoluuje. Jeszcze kilkanaście lat temu kojarzyła się wyłącznie z trendami wyznaczonymi na konkretny sezon.

Trendy kiedyś a dzisiaj

Zasada jest prosta: jeżeli chcesz wyglądać modnie, trzymaj się wytycznych. Wybieraj wzory, kroje oraz kolory, które zostały na dany moment narzucone przez prestiżowe domy mody bądź znane osobistości. W efekcie wszyscy wyglądali bardzo podobnie, co – o ironio – szybko stawało się po prostu nudne. Fason będący hitem lata często zimą był już do niczego nie pasującym badziewiem. Ciężko było za tym wszystkim nadążyć. A co dopiero się dopasować! Okazało się, że ciągła pogoń na szalonymi hitami na dłuższą metę to męczarnia.

Na szczęście dzisiejsza moda staje się coraz bardziej uniwersalna i dostępna dla każdego człowieka. Ludzie coraz bardziej rozumieją, że ma być ona źródłem przyjemności a nie ciągłej pogoni za doskonałością. Obecnie „być modnym” jest w zasadzie synonimem do „mieć swój styl”. Modne może być wszystko w czym czujesz się dobrze. Światowym trendem stało się wyrażanie siebie poprzez noszenie spersonalizowanej odzieży. Czy to nie cudowne? Nie musisz do niczego się dostosowywać. Możesz być swoim osobistym stylistą, który przede wszystkim dba o to, żeby było Ci po prosto dobrze.

Wymowne koszulki

Klasyczne koszulki na krótki rękaw bez wątpienia są ważnym elementem garderoby zdecydowanej większości ludzi. Nic dziwnego – są wygodne i uniwersalne. Nie muszą one być jednak jedynie prostą bazą do całej reszty stroju. Mogą wręcz grać pierwsze skrzypce w pozornie nudnych stylizacjach. Co więcej, ubierając się w konkretną rzecz możesz przy okazji odrobinę o sobie opowiedzieć. Bez otwierania ust! Jednym z ciekawych przykładów wpisujących się w tą ideę jest koszulka w górach jest wszystko co kocham. To estetyczna propozycja z minimalistyczną grafiką idealna dla wielbicieli zarówno długich wędrówek na skalne szczyty jak i dla zapalonych narciarzy. Możesz połączyć klasykę, wygodę i opis samego/samej siebie w jednym ubraniu.

Odważniejszą propozycją dla osób z tej samej grupy ludzi – górskich wędrowców – jest równie wygodna co zabawna opcja: koszulka szczytuj ze mną. Połączenie grafiki przedstawiającej ludzi na szczycie góry z dwuznacznym, a jednak niewinnym tekstem bez wątpienia przywoła uśmiech na twarzy niejednej osoby. Czy nie tym właśnie powinna być moda? Fajnie myśleć o niej jako o tworze, mającym wprowadzać w naszą codzienność dodatkowe źródła nie tylko estetycznej przyjemności ale i czystej radości.

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

0 (0 Votes)

Summary

9,8Score

9,8

Brak komentarzy do "Moda a pasja"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress