Jak wybierać najlepsze kolczyki damskie?

Niezmienną sławą cieszą się kolczyki damskie. Jak je wybrać?

Chokery

Jak dobrać właściwą biżuterię dla siebie? Wszystko zależy od kształtu twarzy: to oczywiście tenże element stanowi o tymże, jaka biżuteria będzie dla Ciebie właściwa. Chokery są wprost stworzone dla wszelkich pań, jakie mają prostokątną twarz czy taką, jaka ma kształt serca (więcej informacji). Choker na szyję wizualnie zmniejszy podbródek oraz zaznaczy odmienne walory. Też panie, jakie mają długie, szczupłe szyje, będą się dobrze prezentować w tego rodzaju biżuterii kobiecej!

Kolczyki do ucha i nie tylko

Niezależnie od tego, czy dobierzemy kolczyki srebrne, złote, lub zrobione z syntetycznych produktów, zawsze należy się kierować odpowiednimi wymaganiami wyboru. Należałoby mieć na względzie fakt, iż ozdoby mają być tylko dodatkiem, natomiast nie podstawowym składnikiem stylizacji (sprawdź ofertę kolczyków na https://www.lydiana.pl/pl/c/Kolczyki-damskie-Zloto-pr.-585/46). Natomiast w pewnych wypadkach to oczywiście kolczyki grają podstawową funkcję. Gdy chodzi o samo zlokalizowanie biżuterii, jeszcze popularniejszym stylem jest piercing. Kolczyki zamontowane w nietypowych miejscach nie zawsze są natomiast doskonałym wyjściem, ponieważ zamiast upiększać, mogą zniekształcić.

Rozświetlenie

Przed zakupem należałoby zastanowić się jaką rolę miały pełnić kolczyki oraz do jakiego stroju mogłybyśmy je założyć. Gdy poszukujemy dekoracji, jaka oświetli własną uroczystą stylizację, możemy postawić na długie kolczyki z błyszczącymi diamencikami lub cekinami. Zdecydowanie polecamy pierwszy dobór, gdyż biżuterię z cekinami ciężko dopasować do stylizacji oraz nie jest ona tak powszechna. Łatwo wówczas też o przesadę, poprzez co możemy uzyskać wrażenie kiczu.

Czemu złote kolczyki to dobry pomysł na upominek?

Największą wartością biżuterii jest jej funkcjonalność. Nie musisz mieć obaw, iż upominek się nie spodoba oraz wyląduje w szafie już na zawsze. Wręczone kolczyki we współzależności od modelu będą zakładane na co dzień do pracy czy na określone uroczystości. Niezwykle niejednokrotnie panie noszą kolczyki każdego dnia, natomiast jeden rodzaj potrafi się błyskawicznie znużyć oraz niekoniecznie pasuje do każdej stylizacji. Istotny jest też element emocjonalny. Prezent w formie biżuterii to dobry sposób na określenie uczuć.

Twarz okrągła

Twarz okrągłą wyróżnia to, iż jej szerokość jest największa w policzkach, natomiast zmniejsza się zarówno w kierunku czoła, jak również podbródka. Linia podbródka jest także uzupełniona. Gdy masz okrągłą twarz oraz zastanawiasz się, jakie kolczyki przyjdą z pomocą w lekkim jej wysmukleniu oraz przedłużeniu, odpowiedź mogą stanowić kolczyki o kształcie przedłużonym.

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

0 (0 Votes)

Summary

9,7Score

9,7

Brak komentarzy do "Jak wybierać najlepsze kolczyki damskie?"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress