„Zwierzaki Pocieszaki. Podróże Karolka” czyli blogerzy pomagają dzieciom

Dziecko jest najtrudniejszym i najbardziej wymagającym odbiorcą. Mimo to, kilkunastu rodziców postanowiło podjąć wyzwanie i stworzyć coś dla dzieci z myślą o dzieciach. Ta cudowna inicjatywa ma już drugą odsłonę. O poprzedniej edycji akcji charytatywnej Zwierzaki Pocieszaki było głośno w grudniu ubiegłego roku. Latem tego roku Zwierzaki Pocieszaki powróciły tym razem wzbogacając wiedzę i wyobraźnię dzieci o historie zwierząt egzotycznych. 

zwierzaki pocieszaki

Książka Zwierzaki Pocieszaki. Podróże Karolka to zbiór 18 bajek, a każda bajka to osobna historia, którą razem z bohaterami książki przeżywają także młodzi czytelnicy. To wszystko za sprawą prawdziwych, codziennych problemów z którymi zmagają się najmlodsi. Można tu odnaleźć Niedźwiadka Niejadka czy Grzechotnika Psotnika, których już same przydomki podpowiadają nam z czym będą borykać się ich właściciele. Nie zabraknie historii wzruszających, pouczajacych, czy takich, z których czytelnik sam będzie musiał wyciągnąć wnioski.

Książka, która uczy pomagać

Prawdą jest, że Zwierzaki Pocieszaki. Podróże Karolka, to nie tylko zbiór rymowanek stworzonych przez blogujących rodziców. To pomysłowa inicjatywa, dzieki której nikt nie traci, a bardzo wielu zyskuje.

Blogerzy mogą sprawdzić się w roli autorów bajek, bo każdy z nich posiada własne dziecko i zapewne z myślą o nim tworzył własną bajkę, by w prosty sposób przekazać mu nauki wpajane każdego dnia, a tym samym spełnić marzenie o wydaniu własnego dzieła.

Rodzice, którzy nabywając książkę dla swoich pociech, mają świadomość, że pomogli potrzebującym. Czasami zapominamy, że trzeba pomagać, że jednocząc siły można przenosić góry, a przede wszystkim dawać nadzieję. W natłoku własnych zmartwień, zapominamy, że ktoś bardziej od nas samych może potrzebować pomocy. Nabywając książkę możemy podarować uśmiech najbliższym, ale też tym, których nie znamy, a którzy na naszą pomoc bardzo liczą.

Dzieci, które otrzymują pięknie ilustrowaną książkę z bajkami pełnymi przygód, będącą doskonałym uzupełnieniem męczących wakacyjnych podróży, czy długich deszczowych dni, kiedy pogoda psuje plany i nie pozostaje nic innego, jak wyczekiwać na powrót upałów.

Fundacja, która dzięki inicjatywie Zwierzaki Pocieszaki ma możliwość doskonalenia metod leczenia chorób serca, w szczególności systemu wspomagania serca dla dzieci. Tym razem Zwierzaki Pocieszaki wspierają Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu.

Kto może pomagać?

Poprzednia edycja Zwierzaków Pocieszaków pokazała, że każdy może pomagać. Wystarczy tylko chcieć. Do akcji przyłączyło się kilkuset blogerów, media, portale dla kobiet i dzieci, serwisy informacyjne, dziesiątki firm, które również chciały wesprzeć inicjatywę. O akcji można było usłyszeć nawet w telewizji czy radiu. Wszyscy z ogromnym entuzjazmem jednoczyli siły nabywali książki i przekazywali wieść o akcji dalej. Podobnie jest tym razem. Ogromnym zaangażowaniem wykazała się sieć jednego z wiadących sklepów w branży oferujący RTV, AGD- MyCenter, który został głównym sponsorem akcji.

Jak można pomóc?

Wystarczy dokonać zakupu ksiażki Zwierzaki Pocieszaki. Podróże Karolka na stronie www.zwierzakipocieszaki.pl lub wybrać się do sklepu MyCenter, który na pewno jest w Twoim mieście. By sprawdzić adres nabliższego punktu sprzedaży wystarczy wejść na stronę www.mycenter.pl/sklepy-wojewodztwa.html. Koszt ksiażeczki to 29,99 zł. Właśnie za taką kwotę możesz sprawić radość dziecku w najbliższym otoczeniu i wesprzeć fundację. Nie zwlekaj. Nie warto czekać z niesieniem pomocy.

zwierzaki pocieszaki 1

zwierzaki pocieszai 3zwierzaki pocieszaki 2

zwierzaki pocieszaki 4

zwierzaki pocieszaki 5

zwierzaki pocieszaki 6

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

5 (4 Votes)

Summary

10,0Score

10,0

Brak komentarzy do ""Zwierzaki Pocieszaki. Podróże Karolka" czyli blogerzy pomagają dzieciom"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress