Prof. Zbigniew Religa: „To co głęboko leży nam na sercu, to skuteczne leczenie chorób serca”. Sprawdź, jak blogosfera wspiera tę ideę.

„To co głęboko leży nam na sercu, to skuteczne leczenie chorób serca. Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii w Zabrzu powstała z założeniem realizacji tego celu przy pomocy nowoczesnych, samodzielnie opracowanych metod. Pozwalam sobie wyrazić nadzieję że wysiłki w tym kierunku uznacie Państwo za celowe i godne wsparcia”. Tak o fundacji mówił sam jej założyciel – prof. Zbigniew Religa. Dzisiaj zjednoczone siły blogosfery wspierają tę ideę i udowadniają, że wcale nie tak trudno jest pomagać. 
zwierzaki pocieszaki

20 czerwca na urodzinach MyCenter w Zabrzu miała premierę kontynuacja książki „Zwierzaki Pocieszaki”, która w grudniu ubiegłego roku udowodniła jak wielka siła drzemie w blogosferze i podbiła serca najmłodszych czytelników.

Druga odsłona akcji to „Zwierzaki Pocieszaki. Podróże Karolka”, w której można znaleźć zbiór wierszyków o zwierzętach z całego świata. Wraz z głównym bohaterem Karolkiem zwiedzamy kolejne kraje i jesteśmy świadkami niesamowitych przygód. Każda stronnica książki niesie nowe przesłanie, ukazując wartości, które są ważne zarówno dla małego jak i dużego czytelnika.

Opowieści jednak nie ożywiłyby tak bardzo historii gdyby nie fantastyczne ilustracje. Wszystkie malowane ręcznie przez Sylwię Rutkowską. To właśnie ona ozdobiła książkę aż 55 magicznymi akwarelami.

Kwota, którą uda się zebrać ze sprzedaży książki „Zwierzaki Pocieszaki. Podróże Karolka” zostanie przekazana do Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu. To właśnie oni pracują nad doskonaleniem metod leczenia chorób serca, w szczególności systemu wspomagania serca dla dzieci.

O książce można powiedzieć wiele dobrego, jednak najważniejsze jest to, że została napisana z sercem dla ratowania najmłodszych serduszek. Każdy z Was może wesprzeć rozwój poskiej kardiochirurgii, każdy z Was moze nabyć niesamowitą książkę, która bawi, wzrusza, uczy, a przede wszystkim pomaga, tym, którzy czasami o pomoc nie śmią prosić.

Książkę można nabyć na stronie www.zwierzakipocieszaki.pl za jedyne 29,99zł. 

pocieszaki2pocieszaki3pocieszaki4pocieszaki6 pocieszaki8pocieszaki5

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

5 (5 Votes)

Summary

10,0Score

10,0

author-avatar

Zachęcamy do kontaktu wspolpraca@vitwoman.pl

Brak komentarzy do "Prof. Zbigniew Religa: "To co głęboko leży nam na sercu, to skuteczne leczenie chorób serca". Sprawdź, jak blogosfera wspiera tę ideę."

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress