Pozwól sobie na Mistrzostwo – recenzja książki Kingi Bogdańskiej „Mistrzyni Swojego Życia”

Książka dla wszystkich Kobiet podświadomie czujących, że prawdziwa Mistrzyni życia jest gdzieś głęboko w nich samych, że potrzebują tylko więcej energii, motywacji, a może odwagi,  by poznać to swoje nowe, Mistrzowskie Ja. Książka napisana przez Kobietę, której życie nie rozpieszczało, stawiając przed nią kolejne wyzwania i trudne wybory hartowało jej ducha i siłę woli – tak by mogła z pełną świadomością spotkać się z Mistrzynią Swojego Życia – sobą samą.

W swojej książce Kinga Bogdańska zaprasza czytelniczki do wyruszenia w wyjątkową podróż w głąb siebie. Nie jest to jednak przyjemna wycieczka, a wymagająca i trudna wspinaczka na najwyższe szczyty swojego potencjału. Zaczerpnięte od różnych autorów ćwiczenia wybrane według szczegółowo przemyślanego klucza przeprowadzają czytelnika przez prawdziwy rollercoaster najróżniejszych – czasami skrajnych – emocji, po to by dobrzeć do głębokiej prawy. Stanąć z nią twarzą w twarz i bez lęku przytulić samą siebie od tej małej dziewczynki, o której potrzebach tak często zapominamy, po poważną, odpowiedzialną kobietę, żonę, matkę, businesswoman.

Kinga Bogdańska w przeciwieństwie do wielu innych osób zajmujących się szkoleniami i coachingiem, przeszła w swoim życiu bardzo wiele. Te doświadczenia ukształtowały jej silne poczucie własnej wartości i pozwoliły zrozumieć co jest dla niej najważniejsze. Na początku książki dzieli się swoją osobistą historią, by wzmocnić czytelnika i pokazać mu, ze skoro jej się udało wyjść z tak trudnych sytuacji to i jemu się uda, pod warunkiem oczywiście, że włoży w to odpowiednio dużo wysiłku i pracy własnej.

Mistrzyni Swojego Życia” to nie książka dla kobiet idealnych, które na zmianę chcą czekać z założonymi rękami, co najwyżej przeczytawszy kolejną mądrą książkę. Autorka stawia przed czytelnikami wiele wyzwań w postaci prac domowych, codziennych zadań i ćwiczeń rozwojowych połączonych z medytacją. Dopiero dzięki rzetelnemu ich wykonaniu ma się możliwość odkryć prawdziwe bogactwo mądrości drzemiące w książce, a co za tym idzie połączyć się ze swoją Mistrzowską Naturą.

Jestem bardzo dumna, ze portal Woman-News jest jednym z patronów medialnych akurat tej książki, gdyż jestem przekonana, że pomoże ona wielu kobietom zupełnie inaczej spojrzeć na swoje codzienne zmagania i słabości. Pozwoli im znaleźć siłę i stanie się światłem prowadzącym je do lepszego, głębszego życia, które sobie wymarzyły. Do życia jakiego zawsze pragnęły, a o które bały się zawalczyć. „Mistrzyni Swojego Życia” to nie jest książka dla leni, którzy uważają, że zasłużyli na wszystko co najlepsze, ani dla księżniczek czekających na księcia na białym rumaku. To książka dla realnych kobiet z krwi i kości, które chcą się rozwijać i dawać światu to, co mają najlepszego!

 Kinga Piwowarska, redaktor naczelna portalu Woman-News

Polub i udostępnij:

Brak komentarzy do "Pozwól sobie na Mistrzostwo - recenzja książki Kingi Bogdańskiej "Mistrzyni Swojego Życia""

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress