Potęga życia. 6 strategii dobrej zmiany, które uczynią Twoje życie lepszym. Lechosław Chalecki

Jeśli sądzisz, że możesz mieć większy wpływ, na to jak się czujesz, że możesz przejąć sprawczość nad własnym życiem, książka „Potęga życia. 6 strategii dobrej zmiany, które uczynią Twoje życie lepszym” jest przeznaczona właśnie dla ciebie. Znajdziesz w niej autorski program szkoleniowy, z którego skorzystało ponad dwa tysiące osób. Wiele z nich potwierdza, że program potrafi zmienić podejście do życia. 

potęga życia

Czy wiesz, że przeciętny człowiek wykorzystuje tylko mały fragment własnych możliwości i potencjału. Z reguły nie potrafi w łatwy sposób dokonać zmiany na lepsze, ponieważ nie wie, gdzie jest początek drogi. Ty również, każdego dnia doświadczasz setek, a nawet tysięcy małych zdarzeń. Jedne odbierasz jako przyjemne, inne wręcz przeciwnie. Borykasz się z codziennymi trudnościami i nie zdajesz siebie sprawy z własnych możliwości, zanim jakieś zdarzenie losowe nie zmusi Cię do ich uwolnienia. Jeżeli zgadzasz się z powyższym, z pewnością zainteresują cię skuteczne sposoby poprawiania jakości życia, relacji i osiągnięć. W książce Potęga Życia znajdziesz 6 takich strategii.

Lechosław Chalecki to Certyfikowany przez Szkołę Trenerów Biznesu TROP coach i trener posiadający również certyfikat mistrza i trenera praktyki SZTUKI NLP. Jest założycielem Szkoły Inspiracji oraz Fundacji Gen Sukcesu. Doradza menadżerom oraz właścicielom przedsiębiorstw w obszarze relacji komunikacji interpersonalnej.

strategie dobrej zmiany

Internautka, czytelniczka portalu LubimyCzytać.pl tak opisuje „Potęgę życia”: Fantastyczna książka. W przejrzysty sposób ukazuje ludzkie zachowanie i opisuje, skąd biorą się w nas myśli i emocje, których genezy nawet nie jesteśmy świadomi, a przejmują nad nami kontrolę. „Potęga Życia” pozwala na wyciągnięcie mądrych wniosków i, tak jak mówi zapowiedź na okładce, zmienić życie na lepsze. To, co jeszcze mnie miło zaskoczyło, to rysunki, które pojawiają się w każdym rozdziale. Mają przyjemną komiksową kreskę i dobrze obrazują przedstawioną sytuację. Książkę miały w rękach już moja mama i siostra. Obie przeczytały jednym tchem i są zachwycone. Polecam więc z czystym sumieniem każdemu i w każdym wieku.

„Potega życia” składa się z sześciu strategii życiowych: Interpretacja, Rezygnacja, Akceptacja, Zasoby, Efektywność, Motywacja. Odnajdziesz w niej także inspiracje, wsparcie, coaching oraz życiowe historie, dzięki którym latwiej przyswoić zdobytą wiedzę.

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

5 (4 Votes)

Summary

9,5Score

9,5

Brak komentarzy do "Potęga życia. 6 strategii dobrej zmiany, które uczynią Twoje życie lepszym. Lechosław Chalecki"

    Skomentuj

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.

    Facebook

    Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress