Jak zorganizować udane wesele? Świąteczny prezent dla przyszłych nowożeńców

Dzień ślubu jest niezaprzeczalnie jednym z najważniejszych dni w życiu. Zepsuć go może błahostka, niewielkie przeoczenie czy nadmiar spraw i obowiązków, którym starają się podołać nowożeńcy. Jeśli ktoś z twoich bliskich w najbliższym czasie planuje uroczystość weselną, nie powinnaś mieć wątpliwości, co podarować jej pod choinkę. Poradnik „Jak zorganizować udane wesele” to debiut literacki Arkadiusza Habrata, który dzięki dziewiętnastoletniemu doświadczeniu w branży ślubnej oferuje w pigułce porady weselnego eksperta. 

jak zorganizować udane wesele

Uroczystość weselna to wydarzenie, które organizujemy tylko raz w życiu. Nie wstyd więc mówić o braku doświadczenia czy niewiedzy. Możemy jednak w prosty sposób temu zaradzić korzystając z doświadczenia tych, którzy branżą ślubną zajmują się na co dzień.

Jak zorganizować udane wesele?

Poradnik „Jak zorganizować udane wesele” zawiera niezbędą wiedzę i mnóstwo praktycznych wskazówek, dzięki którym organizacja uroczystości przebiegnie sprawnie i bezproblemowo, a przyszli małżonkowie unikną dylematów związanych z wyborem odpowiednich zaproszeń, dowiedzą sie jakie pytania zadać w Domu Weselnym, by uniknąć niedomówień, ile wcześniej należy zapraszać gości, jak podziękować rodzicom, czy ile wynosi średni koszt wesela?

Pomagałam zorganizować wiele uroczystości weselnych. Udało mi się zaobserwować, co najbardziej stresuje przyszłych nowożeńców, jakie decyzje są dla nich najtrudniejsze, czego się najbardziej obawiają. Teraz organizacją wesel zajmuję się zawodowo. W oparciu o zdobytą wiedzę i wciąż rosnące doświadczenie tworzę artykuły związane z branżą ślubną, które pojawiają się na łamach wielu magazynów i portali internetowych. Książka Arkadiusza Habrata „Jak zorganizować udane wesele” jest odpowiedzią na pytania, które pojawiają się w głowach przyszłej Pary Młodej. To świetny zbiór wiedzy i inspiracji, a także pomoc w dokonaniu przejrzystej organizacji. Jestem pewna, że poradnik stanie się niebawem obowiązkową lekturą dla wszystkich osób rozpoczynających planowanie wesela. – przyznaje Agnieszka Smagła, zajmująca się profesjonalną organizacją uroczysztości ślubnych.

Byłam młoda, wydawało mi się, że sama jestem w stanie podołać wszystkiemu i wszystko udźwignę sama. Poza tym to miał być mój wielki dzień, więc wydawało mi się, że sama wiem najlepiej, jak go zorganizować. Niestety stres, nadmiar obowiązków i wciąż czymś zaprzątnięta głowa odebrały mi radość, jaką miałam czerpać tego dnia. Jakimś cudem obyło się bez większych wtop, ale dziś wiem, że mogłam wszystko zorganizować inaczej, prościej, wygodniej. Tak by ten dzień pozostał w mojej pamięci jako niesamowite wydarzenie przepełnione miłością i wzruszeniem, a nie ciąglymi obawami, że czegoś nie dopilnuję. Szkoda, że ta książka nie wpadła w moje ręce dwa lata temu. Na pewno bym po nią sięgnęła i przyzna to pewnie każdy, kto organizował swoje wesele – przyznaje czytelniczka Agnieszki, Kamila, która w ubiegłym roku organizowała swoją uroczystość ślubną.

Poradnik „Jak zorganizować udane wesele” zawiera zagadnienia z zakresu:

 1. Formalności przed ślubem – sterta dokumentów
 2. Miejsce na przyjęcie weselne – tradycja czy nowoczesność
 3. Muzyka na ślub i Wesele – ważny wybór
 4. Ciasto – słodkości zabraknąć nie może
 5. Dekoracje Ślubne – różne smaczki
 6. Fotografia – by coś zostało
 7. Filmowanie – warto mieć
 8. Suknia Ślubna – wyglądać olśniewająco
 9. Strój Pana Młodego – pozornie szybka sprawa
 10. Fryzura – próba nie strzelba
 11. Makijaż – look na całą noc
 12. Pierścionek i obrączki – wybór na całe życie
 13. Usługi dodatkowe – weselne WOW
 14. Prezenty ślubne – dylematy gości
 15. Zaproszenia i zawiadomienia – never ending story
 16. Dzień ślubu – przede wszystkim poukładanie
 17. Błogosławieństwo – emocje, emocje, emocje…
 18. Pierwszy taniec – spontan czy układ
 19. Wesele – o czym pamiętać w trakcie
 20. Zabawy, gry i konkursy weselne – wesoło, ale z klasą
 21. Noc poślubna – jak jest naprawdę?
 22. Koszty Wesela – żyje się raz
 23. Jubileusze weselne – dobrze znać i pamiętać
 24. Służba nie drużba – szanować się nawzajem
 25. Weselna piramida szczęścia – czyli co, gdzie i kiedy
 26. Czego można dowiedzieć się z tej książki – w skrócie
 27. Wskazówki przydatne podczas organizacji ślubu i Wesela – w skrócie
 28. Lista gości – pamiętać o wszystkich
 29. Notatki – nic umknąć nie może
 30. Firmy – kogo wybraliśmy na nasze Wesele

Jeśli jeszcze nie wybrałaś prezentu, dla osoby, która rozpoczyna przygotowania do najważniejszego dnia w swoim życiu nie powinnaś się dłużej zastanawiać. Książka dostępna jest na stronie Weselnego Experta  www.weselnyexpert.pl

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

0 (0 Votes)

Summary

9,8Score

9,8

Brak komentarzy do "Jak zorganizować udane wesele? Świąteczny prezent dla przyszłych nowożeńców"

  Skomentuj

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Facebook

  Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress