Dziewczyna w trampkach zmienia stereotyp dotyczący kobiet sukcesu. Kim jest Małgorzata Kapuściak?

Sukces niejedno ma imię i choć w głowach mamy utarty schemat dotyczący businesswoman, Małgorzata Kapuściak udowadnia, że kobieta sukcesu może chodzić w trampkach, może tętnić życiem i pasją oraz pracować… z młodzieżą. Kim jest Dziewczyna w trampkach? 

dziewczyna w trampkach

Małgorzata Kapuściak to autorka książki „Dziewczyna w trampkach”. Jest urodzonym handlowcem, z wykształcenia dziennikarką, a powołania pisarką i mówcą motywacyjnym młodzieży. Z dnia na dzień odeszła z pracy, przewróciła swoje życie do góry nogami. Zdecydowała, że czas zacząć sięgać po własne marzenia. Na podstawie spostrzeżeń i doświadczeń powstała książka „Dziewczyna w trampkach”, której promocja wciąż odbywa się głównie w szkołach wśród młodzieży. Chwilę po premierze książki narodził się projekt „Rozwiń w sobie motyla” , a Małgorzata Kapuściak została mówcą motywacyjnym młodzieży.

Dziewczyna w trampkach” to prawdziwa historia wrażliwej dziewczyny, która w końcu stawia w życiu wszystko na jedną kartę, aby stworzyć coś, o czym marzyła! Tą fabułę napisało życie – strona po stronie. Ta książka powstała z myślą o czytelniczkach w wieku 13-30lat. Myślałam, że to do nich najbardziej trafią moje poradniki życia. Jednak okazało się, że „Dziewczyna w trampkach” chętnie jest czytana także przez rodziców nastolatków –pomaga im zrozumieć świat swoich dzieci, a także dziadków – historie bohaterki pozwalają im powrócić do wspomnień. Kilkakrotnie wpadła już w ręce mężczyzn i to jest dla mnie największe zaskoczenie. – przyznaje autorka książki.

„Dziewczyna w trampkach” to poradnik skierowany do nastolatków, którzy wkraczają w dorosłe życie, stają przed trudnymi wyborami, nie potrafią podejmować właściwych decyzji i odnaleźć się w nowej codzienności. To także ksiażka dla rodziców, którzy zapomnieli, jak to jest być nastolatkiem, a ich relacje z dzieckiem uległy rozmyciu i zatraceniu. Po poradnik chętnie sięgają także osoby z ambicjami i marzeniami, którym brak odwagi na porzucenie dotychczasowego poukładanego życia, by osiągnąć szczęście realizując pasje.

Autorka przypomina, jak ważną rolę w życiu pełni rodzina. Jak ogromnym jest wsparciem i ile siły dodaje, której potrzebujemy, by podnieść się po porażkach. Na co dzień nie doceniamy tego, co mamy na wyciągnięcie ręki – prawdziwych przyjaciół, domu, które daje nam poczucie bezpieczeństwa i rodzinnego ogniska. Książka pozwala nam zatrzymać się na chwilę, przypomnieć o tych fundamentach i docenić je.

Ten pierwszy tom całej serii to przede wszystkim powrót do przeszłości, do naszych beztroskich lat życia, czyli dzieciństwa i do rodziny, która stanowi nasz fundament oraz największy skarb. Właśnie „Dziewczyna w trampkach” pozwala nam zrozumieć co jest w życiu na prawdę ważne. – dodaje Małgorzata Kapuściak.

Z niecierpliwością wyczekujemy kolejnych tomów „Dziewczyny w trampkach”, a autorce życzymy dalszych sukcesów.

Polub i udostępnij:

Ocena

User Rating

5 (2 Votes)

Summary

9,6Score

9,6

5 komentarzy do "Dziewczyna w trampkach zmienia stereotyp dotyczący kobiet sukcesu. Kim jest Małgorzata Kapuściak?"

 • comment-avatar
  Monika 30 stycznia 2018 (20:27)

  Wychowuję córkę samotnie, z jej tatą rozstałam się na tyle dawno, że córka go nie pamięta. Weszła teraz w okres dojrzewania i czuję, że powoli tracę z nią tę bliskość, która jeszcze niedawno między nami była. Mam wrażenie, że córka obwinia mnie, że nie ma obok niej taty, a ja nie chcę jej tłumaczyć, że to lepiej, że go z nami nie ma. Nie miała możliwości, by go poznać, więc wydaje mi się stworzyła sobie w głowie wyidealizowany obraz przykladnego taty, którego jej odebrałam. Niestety to ja teraz jestem ta zła, bo na mnie spadł obowiązek odmawiania, stosowania kar (oczywiście nie tych cielesnych) i narzucania zasad, które nie do końca jej odpowiadają. Sięgnę po tę książkę i mam ogromną nadzieję, że znajdę w niej choć niewielką podpowiedź jak sobie poradzić. pozdrawiam.

 • comment-avatar
  Renka 13 lutego 2018 (14:28)

  Bardzo ciekawie zapowiadająca się pozycja. Chętnie sięgnę po nią, bo uwielbiam kobiety z pasją.

 • comment-avatar
  Patrycja 24 lutego 2018 (11:07)

  Książka trafiła na moją listę MUST HAVE 🙂

 • comment-avatar
  Justyna - Pielęgnacja-Ciała.net 1 marca 2018 (07:03)

  Czytałam wywiad z autorką, spodobał mi się jej uśmiech i chochliki w oczach. Jestem pewna, że jest energiczną, przewrotną kobietą i ma cudowny wpływ na młodzież. Książka na pewno również jest fantastyczna.

 • comment-avatar
  Misza 19 marca 2018 (11:14)

  Niedawno urodziłam i zastanawiam się czy wrócić na etat, którego szczerze nienawidzę, czy otworzyć własną działalność i zacząć żyć spełniając swoje marzenia. Mam wiele obaw, co jeśli się nie uda, co jeśli się do tego nie nadaję.Być może książka doda mi odwagi.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress